Ledová past

Život waleského chirurga Dafydda Woodruffa se ocitne v troskách ve chvíli, kdy obdrží dopis se zprávou, že v odlehlém kanadském městečku zanechal před patnácti lety kromě své minulosti také tehdy ještě nenarozená dvojčata. Dafydd ví, že nemůže být otcem dětí, ale testy DNA jeho tvrzení vyvracejí. V sázce je jeho manželství i kariéra. Rozhodne se tedy odcestovat na mrazivý sever Kanady a pochopit nemožné: Proč ho někdo nenávidí natolik, aby mu chtěl zničit život, a jak mohl zplodit potomky se ženou, s níž nikdy nespal? A jak už to bývá, v průběhu pátrání nachází odpovědi i na otázky, které ho nikdy nenapadlo si položit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/5340/ledova-past-Xk7-5340.jpg 4.195
Vydáno, Ikar (ČR)

Ice Trap, 2006

Kniha Ledová past

beefeather
07.01.2020

Skvělé čtení na zimu. Dokonale vykreslené postavy, které mi přímo ožívaly před očima! Závěr byl předvídatelný, ale konečné Dafyddovo rozhodnutí, to bylo do poslední chvilky překvapením. Jen občas jsem jednání hlavního hrdiny nechápala
SPOILER
například, když najdete v autě podezřelý balíček od osoby, která vás chce zničit, prostě ho tam necháte a pojedete tím autem vyzvednout děti. Vážně? A utracení Thorna? Protože byl smutný po pánovi a trpěl artritidou, na kterou bral léky, tak to je důvod ho utratit? To bylo nešťastně napsané/přeložené, chybělo mi vysvětlení, že jinak to nešlo...

maličkán
23.05.2019

Tak toto bylo hodně povedené. Super.

Rizek75
28.03.2019

Super čtení, nenudilo.

palka452
19.01.2019

Ze začátku to s knížkou celkem šlo ale pak se tam začala motat spoustu postav a celkově to byl takový pro mě americký styl psaní

Maevie
06.02.2018

Kámen úrazu je obal a anotace, které poměrně klamou, lákají čtenáře na dobrodružný příběh a on je to spíš román pro ženy. Ledová past je ale dobře napsaná, pohodová a oddychová knížka se zajímavým dějem.

08.01.2018

Docela důmyslně vymyšlená past, která nakonec - naštěstí pro Dafydda - nesklapla ;-). Dlouho mi sice nebyl sympatický, ale ani tak jsem mu nepřála, aby na něj Sheila vyzrála. Kniha je dobře napsaná a čtivá, i když by se jí dalo vytknout zbytečně velké množství sexuálních scén, bez kterých by se dalo obejít. Ale stalo se - tak co už? :-)

playada
15.06.2017

Ta Scheyla je ale mrcha..........

jitus.drahotska
18.05.2017

Uf, abych pravdu řekla, tohle bylo docela dost náročné. Alespoň tedy pro člověka, který nemá moc rád erotiku v knížkách. Občas jsem se musela stáhnout do sebe, aby mi náhodou lidé nekoukali v metru přes rameno. Na druhou stranu, když pominula první "sexuální" polovina, druhá část byla plná docela zajímavých zvratů a rozuzlení bylo pojato dost dobře.
Obal i anotace může trochu zmást, ale nakonec si tato knížka ode mě zasloužila 4*.

Kitty Sewell
švédská