Křehké souznění

Adrianna má na rozmyšlenou jediný týden - buďto zdědí veškerý rodinný majetek, ale zároveň se vdá za hamižného Richarda, anebo tajně zmizí bez koruny. Na útěku se střetne s autem hospodského Quinna. Aby splatila škodu z nehody, nabídne mu, že v jeho podniku bude hrát na klavír. Richard se však Adrianny a jejího majetku nehodlá vzdát.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47201/big_krehke-souzneni-aTG-47201.jpg 4.143

Vydáno: , Alpress

A Week From Sunday, 2007

Kniha Křehké souznění

biki

Knihy této autorky se poněkud odlišují od obvyklých romancí - většinou se děj odehrává v době či prostředí, které romantice moc nesvědčí, a také hlavní postavy většinou neoplývají hmotnými statky (i když v případě hrdinky této knihy to tak úplně neplatí). I do těchto výchozích podmínek však autorka dokázala zasadit krásný příběh lásky - v tomto případě mezi dívkou zvyklou na pohodlí a jistý přepych, ale která se dokázala za své štěstí také poprat, a muže, který urputně bojoval za lepší život hlavně pro svého bratra. Také napínavá zápletka a její závěrečné vyvrcholení byly skutečně velmi zdařilé. Při hodnocení opět lituji, že nelze hvězdičky půlit - dnes 90%.

babiočka

Příjemné odpočinkové počteníčko s napětím i romantikou.

georginaa
03.12.2020

Láska je nad všechny dary a prachy. Hamižnost je jen zkáza. Takovým bohatstvím snad nejde ani být šťastný. Jo mít nějaké peníze, aby člověk nemusel převracet každou kačku, to je fajn. Však nejšťastnější člověk může být, když má kolem sebe lidi, kteří milují z celého srdce.

Tirisa
30.06.2019

Pěkná oddechovka, nic víc nic míň...

angelbooks
18.05.2018

Skvělé dílo, které velmi překvapilo. Ze začátku mi to přišlo jako hrozná oddechovka, ale díky posedlosti jednoho muže a síle druhého muže, jsem knihu přečetla prakticky přes celou noc. Příběh nepustil a pevně držel. Velmi doporučuji. :)

moudivlacek
23.11.2015

Miluji tuhle autorku, ještě jsem nenarazila na její knížku, která by se mi nelíbila.
Quinn je hoden obdivu hned od začátku, měla jsem strach o Adriannu,že bude rozmazlená a nebude se umět postavit k práci, ale překvapila.
Dva se k sobě hodí, když jsou naladěni na stejné srdeční vlně, bez ohledu na společenské postavení, a tito hrdinové to dokázali.
Moc hezké a určitě se k této knížce ještě vrátím.

HedušKoč
20.10.2014

Po všech dramatech a kriminálkách si ráda přečtu oddechovku. Takže tato kniha je přesně
to co potřebuji. Krásné, odpočinkové a čtivé.

Andulienka
09.02.2014

Milý, i keď predvídateľný príbeh:) Quinna som si hneď obľúbila, hoci nezačal hneď na jednotku.....čítajte:)