Křehké souznění

Křehké souznění https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47201/bmid_krehke-souzneni-aTG-47201.jpg 4 44 10

Adrianna má na rozmyšlenou jediný týden - buďto zdědí veškerý rodinný majetek, ale zároveň se vdá za hamižného Richarda, anebo tajně zmizí bez koruny. Na útěku se střetne s autem hospodského Quinna. Aby splatila škodu z nehody, nabídne mu, že v jeho podniku bude hrát na klavír. Richard se však Adrianny a jejího majetku nehodlá vzdát.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

A Week From Sunday , 2007

rakakan
21.09.2023 2 z 5

Kniha na lehatko u moře jako dělaná. Na odpočinek doporučuji.

biki
23.01.2022 4 z 5

Knihy této autorky se poněkud odlišují od obvyklých romancí - většinou se děj odehrává v době či prostředí, které romantice moc nesvědčí, a také hlavní postavy většinou neoplývají hmotnými statky (i když v případě hrdinky této knihy to tak úplně neplatí). I do těchto výchozích podmínek však autorka dokázala zasadit krásný příběh lásky - v tomto případě mezi dívkou zvyklou na pohodlí a jistý přepych, ale která se dokázala za své štěstí také poprat, a muže, který urputně bojoval za lepší život hlavně pro svého bratra. Také napínavá zápletka a její závěrečné vyvrcholení byly skutečně velmi zdařilé. Při hodnocení opět lituji, že nelze hvězdičky půlit - dnes 90%.

babiočka
18.01.2022 5 z 5

Příjemné odpočinkové počteníčko s napětím i romantikou.

georginaa
03.12.2020 4 z 5

Láska je nad všechny dary a prachy. Hamižnost je jen zkáza. Takovým bohatstvím snad nejde ani být šťastný. Jo mít nějaké peníze, aby člověk nemusel převracet každou kačku, to je fajn. Však nejšťastnější člověk může být, když má kolem sebe lidi, kteří milují z celého srdce.

Tirisa
30.06.2019 4 z 5

Pěkná oddechovka, nic víc nic míň...

angelbooks
18.05.2018 5 z 5

Skvělé dílo, které velmi překvapilo. Ze začátku mi to přišlo jako hrozná oddechovka, ale díky posedlosti jednoho muže a síle druhého muže, jsem knihu přečetla prakticky přes celou noc. Příběh nepustil a pevně držel. Velmi doporučuji. :)

moudivlacek
23.11.2015 5 z 5

Miluji tuhle autorku, ještě jsem nenarazila na její knížku, která by se mi nelíbila.
Quinn je hoden obdivu hned od začátku, měla jsem strach o Adriannu,že bude rozmazlená a nebude se umět postavit k práci, ale překvapila.
Dva se k sobě hodí, když jsou naladěni na stejné srdeční vlně, bez ohledu na společenské postavení, a tito hrdinové to dokázali.
Moc hezké a určitě se k této knížce ještě vrátím.

HedušKoč
20.10.2014 5 z 5

Po všech dramatech a kriminálkách si ráda přečtu oddechovku. Takže tato kniha je přesně
to co potřebuji. Krásné, odpočinkové a čtivé.

Andulienka
09.02.2014 4 z 5

Milý, i keď predvídateľný príbeh:) Quinna som si hneď obľúbila, hoci nezačal hneď na jednotku.....čítajte:)

zoja
12.04.2013 5 z 5

Quinn přes den tvrdě pracuje jako dřevorubec, stará se o bratra, který po nehodě nemůže chodit, po nocích snaží se udržet v chodu zadluženou hospodu a ještě si nasadil do baráku šílenou hospodyni Lolu :-D, která ho chce sbalit a do toho všeho mu do života vlítne Adrianna, která utíká před Richardem, který si ji za každou cenu chce vzít za ženu. Tito dva se začínají sbližovat, což se vůbec nelíbí Lole a začne usilovat Adrianně o život. Ta se zatím snaží zaplatit Quinnovi škodu, kterou nadělala tím, že mu nabourala do náklaďáku. Pomáhá mu v hospodě hraním na klavír a jeho bratru Jessovi s učením. Do toho všeho ji najde Richard a věci pak už mají docela rychlý spád. Jen mě mrzí, že pro hnusnýho Richarda autorka nenašla vhodnější jméno. Richard se podle mě na zloducha nehodí :-).
Pěkný živý děj, ani chvíli jsem se nenudila. Divím se akorát, že po všech těch útocích to Adrianna i Quinn nakonec ve zdraví přežili :-D

20. století USA (Spojené státy americké) 40. léta 20. století

Dorothy Garlock