Křehké souznění

Adrianna má na rozmyšlenou jediný týden - buďto zdědí veškerý rodinný majetek, ale zároveň se vdá za hamižného Richarda, anebo tajně zmizí bez koruny. Na útěku se střetne s autem hospodského Quinna. Aby splatila škodu z nehody, nabídne mu, že v jeho podniku bude hrát na klavír. Richard se však Adrianny a jejího majetku nehodlá vzdát.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47201/krehke-souzneni-aTG-47201.jpg 4.139

Vydáno: , Alpress

A Week From Sunday, 2007

Kniha Křehké souznění

georginaa
03.12.2020

Láska je nad všechny dary a prachy. Hamižnost je jen zkáza. Takovým bohatstvím snad nejde ani být šťastný. Jo mít nějaké peníze, aby člověk nemusel převracet každou kačku, to je fajn. Však nejšťastnější člověk může být, když má kolem sebe lidi, kteří milují z celého srdce.

Tirisa
30.06.2019

Pěkná oddechovka, nic víc nic míň...

angelbooks
18.05.2018

Skvělé dílo, které velmi překvapilo. Ze začátku mi to přišlo jako hrozná oddechovka, ale díky posedlosti jednoho muže a síle druhého muže, jsem knihu přečetla prakticky přes celou noc. Příběh nepustil a pevně držel. Velmi doporučuji. :)

moudivlacek
23.11.2015

Miluji tuhle autorku, ještě jsem nenarazila na její knížku, která by se mi nelíbila.
Quinn je hoden obdivu hned od začátku, měla jsem strach o Adriannu,že bude rozmazlená a nebude se umět postavit k práci, ale překvapila.
Dva se k sobě hodí, když jsou naladěni na stejné srdeční vlně, bez ohledu na společenské postavení, a tito hrdinové to dokázali.
Moc hezké a určitě se k této knížce ještě vrátím.

HedušKoč
20.10.2014

Po všech dramatech a kriminálkách si ráda přečtu oddechovku. Takže tato kniha je přesně
to co potřebuji. Krásné, odpočinkové a čtivé.

Andulienka
09.02.2014

Milý, i keď predvídateľný príbeh:) Quinna som si hneď obľúbila, hoci nezačal hneď na jednotku.....čítajte:)

zoja
12.04.2013

Quinn přes den tvrdě pracuje jako dřevorubec, stará se o bratra, který po nehodě nemůže chodit, po nocích snaží se udržet v chodu zadluženou hospodu a ještě si nasadil do baráku šílenou hospodyni Lolu :-D, která ho chce sbalit a do toho všeho mu do života vlítne Adrianna, která utíká před Richardem, který si ji za každou cenu chce vzít za ženu. Tito dva se začínají sbližovat, což se vůbec nelíbí Lole a začne usilovat Adrianně o život. Ta se zatím snaží zaplatit Quinnovi škodu, kterou nadělala tím, že mu nabourala do náklaďáku. Pomáhá mu v hospodě hraním na klavír a jeho bratru Jessovi s učením. Do toho všeho ji najde Richard a věci pak už mají docela rychlý spád. Jen mě mrzí, že pro hnusnýho Richarda autorka nenašla vhodnější jméno. Richard se podle mě na zloducha nehodí :-).
Pěkný živý děj, ani chvíli jsem se nenudila. Divím se akorát, že po všech těch útocích to Adrianna i Quinn nakonec ve zdraví přežili :-D