HedušKoč HedušKoč komentáře u knih

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Tak mně se kniha moc líbila, drsný příběh dívky z problematické rodiny.

16.04.2019 5 z 5

Svítání Svítání Virginia Cleo Andrews

Tak tato kniha mě chytla hned od začátku a i když nemám ráda série, tak tady si jdu okamžitě přečíst další díl.

15.11.2018 5 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

No nevím,i přes vysoké hodnocení jsem knihu nedočetla. Což nedělám vůbec ráda.

12.10.2018

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Krásná knížka a tolik smutná.

08.10.2018 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Možná, že je tento příběh přeslazený, ale napsaný stylem, že jsem probrečela půlku knihy. Krásná a dojemná.

19.08.2018 5 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Tak tato kniha mě úplně dostala hrůzným činem páchajícím na dětech. Asi na ten příběh budu ještě dlouho myslet.

14.04.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha je čtivá, děj hezky plyne, mně se moc líbila.

04.03.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Co na to říct? Krásně napsaná kniha s těžkou tématikou. Člověku z toho běhá mráz po zádech. Opravdu doporučuji tuto knihu přečíst.

06.02.2018 5 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

I když u mě patří Sandra Brown mezi oblíbené spisovatele, tato kniha mě moc nenadchla. Takové to, jak se dva hrozně moc milují a pořád řeší, že ten druhý nic necítí, mi občas leze na nervy.

14.09.2017 3 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Velice hezká kniha, napínavá, čtivá, tak jako všechny knihy od Nory Roberts. No, skoro všechny.

20.07.2017 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Ze začátku jsem si říkala, co jsem si to vzala za knihu, ale postupem jsem zjistila, že se jedná o moc hezkou a zajímavou četbu.

31.01.2017 4 z 5

Ten se mi líbí Ten se mi líbí Brigitte Aubert

Napínavá kniha, pro mne hrůzostrašná, jelikož si nedovedu představit dostat se do takové situace a přitom být na vozíku jako představitelka.

09.12.2016 4 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Hezká romantika i s napínavým dějem. Hezky se čte.

15.09.2016 4 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Tak první knížka od této spisovatelky a opravdu úžasná. Dokáže člověka vtáhnout do děje. Nechápu, jak se mohou chlapi takto chovat k ženám, když bez nich nejsou schopni vůbec existovat. Tuto knihu řadím do doporučených.

14.09.2016 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moc hezky psaná kniha. Podle recenzí druhý díl je ještě lepší, nedovedu si to představit, tak jdu na něj.

15.08.2016 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Moc hezká kniha, přečetla jsem v rekordním čase, pořád mě to hnalo dál, jak to dopadne.

20.07.2016 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Krásný, dojemný příběh.

20.07.2016 5 z 5

Štěstí.cz Štěstí.cz Valerie Freiová

Tak tuto knihu jsem nedočetla. Snažila jsem se moc, ale nešlo to.

07.06.2016

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Tak tato knížka mě dostala. Úžasný pan Ove, člověk s velkým srdcem i když to tak někdy vůbec nevypadalo. Krásná kniha u které jsem měla úsměv na rtech, ale i slzy v očích.
Doporučuji přečíst!

27.05.2016 5 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Obě knihy jak Městečko tak Útěk jsem přečetla opravdu v rekordním čase, velice čtivé, krásně napsané. Knihy jako tyto, malé městečko, úžasní lidé a jejich příběhy, mám moc ráda.

09.11.2015 5 z 5