havrmoni havrmoni komentáře u knih

Temný smaragd Temný smaragd Lisa Jackson

O 1 * lepší než než první,ale pořád nic moc,možná kdyby byl o polovičku kratší. Příběh není špatný,ale těch keců okolo :-).

28.02.2015 3 z 5

Láska si tě najde Láska si tě najde Johanna Lindsey

Hezký jako celá série. Sice mi Amanda lezla chvílemi na nervy,ale když jsem se na ní přestala dívat z dnešního pohledu a představila si výchovu v té době a v Anglii,četlo se mi to lépe a nevadila mi.

27.02.2015 5 z 5

Po čem touží vévoda Po čem touží vévoda Sabrina Jeffries

Svižné romantické a návykové,jako všechny její série. Série se někdy propletou postavami z jiných a to je na nich to úžasné a návykové,chci vědět o postavách víc :-) . Těším se na další. Doufám,že vyjdou další díly o bratrech Lizzete.

26.02.2015 5 z 5

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Hezké jako celá série,další díl je ve slovenštině,ale sehnala jsem ho a přelouskám :-),protože patří do série. Tato série má ještě dva nepřeložené díly.Takže ani nevím jestli se dozvím jak to bylo s jejich rodiči.Zjistila jsem,že Baronet vydává nové knihy této autorky,ale jak to bude se zbytkem téhle série jsem nezjistila.

26.02.2015 5 z 5

Skotova zajatkyně Skotova zajatkyně Sabrina Jeffries

Miluju historické romány ze Skotska, takže tenhle díl byl pro mě o něco lákavější než předchozí. A nezklamala jsem se, úžasná romantika se vším všudy.:-)

21.02.2015 5 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Jedním slovem úžasná oddychovka,smála jsem se vtipným dvojsmyslům a vzdychala nad romantikou, o erotice ani nemluvím :-). Útěk od všedních dnů do světa romantiky,připomíná mi mou oblíbenou Kleypas. Takže hurá do dalších dílů.

20.02.2015 5 z 5

Posedlost Posedlost Katherine Sutcliffe

Tahle série je zvláštní. Téma není špatné,ale kdyby ho zpracoval někdo jiný. První díl šel tak od půlky do konce,druhý byl zbytečně rozepsaný až se v něm člověk ztrácel. Za to tenhle poslední jedním slovem zmatek. Dlouhé monology a žádná akce,jakákoli. Možná,kdyby z těch dvou byl jeden,dalo by se to i číst. Jak už jsem se zmínila téma, hl. těch dvou posledních, by v rukou jiných, třeba mých obl.(Drake,Kleypas, a jim podobných),bylo velmi čtivé. Škoda tento díl za víc jak 2* nestojí.

19.02.2015 2 z 5

Noc s princem Noc s princem Sabrina Jeffries

Tentokrát se mi líbila cela série a s chutí ji zařadím mezi oblíbené. I když druhý díl byl pro mě za 5* ++ :-)

18.02.2015 5 z 5

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Celá série je pěkná,ale druhá a tato jsou nejhezčí. Pěkné oddychovky.:-)

16.02.2015 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Tak první příběh se mi líbil,ale tohle to bylo něco. Pět * je málo. Opravdu moc pěkné,zařadím mezi ty ke kterým se budu vracet :-)

14.02.2015 5 z 5

Nebezpečná krása Nebezpečná krása Shannon Drake (p)

Opět pěkné čtení.

08.02.2015 5 z 5

Hvězda Hvězda Shannon Drake (p)

Moc hezké,napětí až do konce.Nevěřila bych,že mě příběh ze současnosti chytne,ale znovu se ukázalo,že Drake umí psát. Doporučuji,napětí,láska,erotika vše citlivě zpracované. Už se těším na další z této série.

06.02.2015 5 z 5

Noc, moře a hvězdy Noc, moře a hvězdy Heather Graham (p)

Mám radši historické,moc nečtu o dnešní době,ale tato byla moc hezká. Autorka opravdu umí psát hezké knihy a líbí se mi i její krimi. Doporučuji opravdu hezká romantika. Jako vždy mám,ale výhrady k hrdince. Kdyby jednala mluvila,tak jak myslela,bylo by to fajn. Jenže to bylo pouze v její hlavě jinak se chovala jak malé dítě. Bohužel hrdinky této autorky mi ve většině případů nejsou sympatické a jsou mnohdy i kazí dojem z jinak hezkého příběhu.

05.02.2015 4 z 5

Tessina pomsta Tessina pomsta Heather Graham Pozzessere

Tak tenhle díl byl docela akční,zase pěkný popis historie a romantika. Každý si chtěl po válce utrhnout největší kus země a moci. Nekonečný boj s indiány a nesnadné domáhání se práva. Myslím,že celou sérii zařadím mezi knihy,ke kterým se ráda vracím. Tato série se mi četla lépe než Camerons saga: civil war triligy

04.02.2015 4 z 5

Přichází hrdina Přichází hrdina Heather Graham Pozzessere

Tenhle díl se mi líbil ještě o malinko víc než předchozí. Oba díly jsem doslova hltala,hezké čtení. Navíc hezký popis historie po válce jihu proti severu.

04.02.2015 4 z 5

Sváděj mě znovu Sváděj mě znovu Barbara Dawson Smith

Meg byla na zabití a Kate chvílemi taky. Místy jsem se těžce prokousávala,místy jsem knihu hltala. Tak napůl,nelituji,že jsem četla,ale myslím,že se k ní už nevrátím.

02.02.2015 3 z 5

Svůdné objetí Svůdné objetí Barbara Dawson Smith

Naprosto souhlasím s luci2,kromě toho jsem se i zasmála. Fakt mě to bavilo.

01.02.2015 5 z 5

Má jediná láska Má jediná láska Katherine Sutcliffe

Nádherná romantika a zařadím jí mezi ty,ke kterým se budu vracet. Hlavně je to jediná kniha této autorky, která se mi líbila. Jakoby tohle psal někdo jiný.

01.02.2015 5 z 5

Začarovaný kruh Začarovaný kruh Heather Graham (p)

Dobrá krimi,mohu jen doporučit. Napětí až do konce.

30.01.2015 5 z 5

Z králova rozkazu Z králova rozkazu Shannon Drake (p)

Četla jsem 2x a určitě se k ní ještě vrátím, Je úžasná :-)

27.01.2015 5 z 5