havrmoni havrmoni komentáře u knih

Síla lásky Síla lásky Jude Deveraux (p)

Hezké příběhy,bohužel nesdílím nadšení z posledního příběhu. Příliš mnoho popisu místností,činností. Samotný příběh na pár stránkách,taková rychlovka.

23.05.2015 5 z 5

Láska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchlice Láska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchlice Patricia Cabot (p)

První příběh nebyl nic moc,další tři byli pěkné,ale ten poslední jsem dočetla jen abych to dočetla,nejhorší z celé knihy.

22.05.2015 4 z 5

Vánoční příběhy: Daniel a anděl / Slyš! Toť herold / Vyměněné srdce / Zázraky Vánoční příběhy: Daniel a anděl / Slyš! Toť herold / Vyměněné srdce / Zázraky Judith McNaught

Ten první opravdu pohádkový,vánoční. Druhý, na který jsem se velmi těšila zklamal. Moc jsem se těšila,že napsala nějaký příběh o Nicholasovi,který se mi líbil ve Whithey a S Tebou až na věky,ale tohle bylo pojato spíš o Julianě ,která se objevila v té druhé knize. A zklamalo mě to,protože nic z jeho humoru,francouzských lichotek a zdrobnělin,které používal hojně v sérii Westmoreland tu nebylo. Ani jako hl.postava,jen figurka do počtu,spíš to bylo celé o Julianě,její rodině,povaze a přáních.Ostatní povídky se dali číst- prostě vánoční romantika.

20.05.2015 4 z 5

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Souhlasím,že první byla slabší,ale ty ostatní byli fajn. Nejvtipnější byla od Quinn a nejvíc se mi líbila ta 2.

20.05.2015 5 z 5

Darebáky zbožňuji Darebáky zbožňuji Bertrice Small

Krásné romantické příbéhy, nejvíc se mi líbil ten třetí.

18.05.2015 5 z 5

Probuzení: Okouzlení / Probuzení / Slib / Úkryt před bouří Probuzení: Okouzlení / Probuzení / Slib / Úkryt před bouří Susan Johnson

Hezké romantické příběhy s erotikou. Tohle se docela povedlo.

17.05.2015 5 z 5

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Krásné zakončení série,mohu celou sérii jen doporučit.

15.05.2015 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Tenhle díl a Čas na lásku ze všech sérii miluju tyhle dva,jak příběhy tak Sina a Strydera. Jsou to moji favoriti. :-)

11.05.2015 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Opět pěkný příběh,není co dodat,mohu jen doporučit.

11.05.2015 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Nezklamala,čtu ji znovu (autorku i knihu),nehltám,ale vychutnávám. Konkrétně tahle, je moji neoblíbenější a Sin je pořád můj nejlepší hrdina a za ním Stryder z Temného rytíře a že už jsem od té doby něco přečetla :)

07.05.2015 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Moc pěkná kniha,tady jsem se zamilovala do Sina místo do hl. hrdiny jak bývá zvykem :) i když ten byl taky úžasný. Hezky se to četlo,zasmála jsem se,ale občas jsem měla i slzy v očích. Moc pěkně napsané.

07.05.2015 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

Jak to,že jsem si ani po dvouch přečteních nevšimla jaká je Emily stíhačka. Ta mě nebaví,malý rozmazlený ukecaný dítě, co si umanulo,že ho chce. Ještě,že autorka to pojala,tak že hrdinovi přišla milá a zábavná. Mě tedy moc ne.
Jinak je to,ale příjemná nenáročná četba.

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Příběh byl pěkný,nenáročný přesně to co od těchto knih čekám,relax. Musím však souhlasit,že hlavní hrdinka byla poněkud zvláštní. Velice emancipovaná toužící se stát spisovatelkou a přitom se celou dobu chová jak naivní sedmnáctiletá husička vychovaná v nejpřísnější rodině ve Viktoriánké době.Vadí ji mluvit o některých věcech,které jsou podle mě normální i v té době,její schopnost lidi vytáčet do extrému ,mě taky lezla na nervy. O co vtipnější byla Lorelai v předchozím příběhu a na dialogy s Jackem jsem se vyloženě těšila,tak tady jsem se bála co s té husy zas vypadne. Je to však jen můj pocit a můj názor a kniha rozhodně stojí za přečtení.Četla jsem jí po druhé a i když mám pořád názor na hl. hrdinku stejný, určitě si jí v budoucnu přečtu znovu.

06.05.2015 4 z 5

Mstitel z Vysočiny Mstitel z Vysočiny Hannah Howell

Souhlasím s komentářem níže i s tou výtkou. Teď třeba chystají knihu Osud a ta je přitom úplně první v sérii. Taky jsem se pozastavila nad tím,že v knize Milenec z Vysočiny Gregorův a Ewanův bratr Brian utekl se skoro snoubenkou Gregora a oženil se sní. MacFingalů bylo hodně,ale že by se dva jmenovali Brian? Buď autorka zapomněla,že ho oženila nebo což je pravděpodobnější špatně napsali (přeložili) jméno u nás. Dost často totiž jsou v knihách překlepy ve jménech. Např. v Hříšníkovi s Tormanda několikrát udělali Normanda apod. Jinak opět hezký příběh :)

05.05.2015 5 z 5

Hříšník z Vysočiny Hříšník z Vysočiny Hannah Howell

Hezká romantika,napětí i dobrodružství. Jen mě mrzí,že ještě není přeložená kniha Protector,protože je o Simonovi,který se tu objevuje už ve druhé knize a měl by být před Mstitelem,který už je vydaný.

04.05.2015 5 z 5

Gabrielova žena Gabrielova žena Robin Schone

Opět velmi čtivá jako první díl,jak začnete nutí vás to číst až dokonce.:-)

03.05.2015 5 z 5

Milenec Milenec Robin Schone

Četla jsem a četla,ale nevím co se mi na ní líbilo. Fakt je,že sotva jsem začala musela jsem jí dočíst,je napsaná způsobem,který člověka nutí přestat číst a přemýšlet o právě přečteném a zároveň ho nutí číst dál,aby se dozvěděl odpovědi na všechna proč?. Právem si zaslouží 5*,protože zaujme.

02.05.2015 5 z 5

Výchova lady Lucindy Výchova lady Lucindy Susan Johnson

Tentokrát mě Small překvapila,hezký příběh. Ostatní taky i když méně je někdy více,pokud se do toho pustíte,tak s vědomím,že jde v prvé řadě o erotickou knihu s trochou té romantiky a ne naopak. Těm kdo mají tento styl rádi mohu jen doporučit. :-)

29.04.2015 4 z 5

Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Susan Johnson

Nejvíc se mi líbila od Schone ( nejvíc romantická),ostatní nebyli špatné, Small pořád nemůžu přijít na chuť a u Devine není sex jako sex,musíte to číst s tímto vědomím jinak se do toho raději nepouštět. Málo romantiky hodně erotiky,tak bych to shrunala

28.04.2015 3 z 5

Milenec z Vysočiny Milenec z Vysočiny Hannah Howell

Hezké nenáročné čtení,jak už jsem několikrát psala mám ráda tuto rozvětvenou rodinku,ale holčičí dvojčata mě rozčilovali svým dlouhodobým přemýšlením o hovadinách :-). Hlavně Alana,ta přemýšlela tři týdny a utápěla se v sebelítosti a hloupém trucování. Taky mi vadí,že spoustu knih ještě není přeložených a už vůbec ne popořadě.

26.04.2015 5 z 5