havrmoni havrmoni komentáře u knih

Neobyčejný ženich Neobyčejný ženich Gayle Callen

Příběh nebyl špatný,ale něco jakoby tam chybělo. Takové to po kterém následuje ,,páni to bylo něco". Hlavní hrdinky u téhle spisovatelky jsou jakoby rozpolcené,pokrokové, vzpírající se tlaku společnosti a jejich pravidlům a zároveň se min.půl knihy chovají jak ukázkové ang.dámy tehdejší doby. Nejsou mi vyloženě nesympatické,ale nadšená z nich taky nejsem. Budu číst dál a uvidíme.

27.07.2015 4 z 5

Múdra dáma podľahne Múdra dáma podľahne Sabrina Jeffries

Krásná jako cela série a hlavně rozuzlení vražd rodičů.

19.07.2015 5 z 5

Na prahu touhy Na prahu touhy Stephanie Laurens (p)

Kromě posledního dílu této série jsem četla vše od této spisovatelky. A všechny se mi líbily, tento taky. Jen mě byla hl.hrdinka víc nesympatická než bych chtěla. Někdy to vypadalo,že se už smířím s jejím charkterem a pak hups a zase nic. No prostě jsem jí nepřišla na chuť a to jako jediné ze všech sérií. Těším se na Dalziele, je to má oblíbená postava.☺ 2020 doplnění: ještě jedna zajímavá postava tu je Neville Roscoe. Ten by mě moc zajímal a konečně se v srpnu o něm v jeho příběhu dozvím.

16.07.2015 4 z 5

Ušlechtilá vášeň Ušlechtilá vášeň Stephanie Laurens (p)

Krásná jako všechny předchozí a hurá do dalších dílů ☺

10.07.2015 5 z 5

Odvážná nevěsta Odvážná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Jedním slovem nádhera, celá série úžasná. I když mám klub B. teprve před sebou,moc se mi líbilo to setkání na konec. Mám ráda rodinné a podobné ságy a to jak se osudy a příběhy proplétají. V tom mi vyhovuje Howell a jí podobné autorky. Nic neřeším jen se nechávám unést příběhem.

30.06.2015 5 z 5

Nebojácná nevěsta Nebojácná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Zatím se mi líbila nejvíc. Ostatním jsem dala 5* téhle přidám plus.

29.06.2015 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Už když jsem četla její povídku jsem věděla,že si chci od této autorky přečíst víc knih a nezklamala. Jsem nadšená, jestli budou všechny tak pěkné,tak jsem zvědavá kdo za mě bude plnit moje povinnosti a spát

11.06.2015 5 z 5

Dotek kouzla Dotek kouzla Teresa Medeiros

Nemůžu se rozhodnout jestli byl hezčí než ten první,ale zhltla jsem ho stejně rychle. Určitě se k oboum ještě vrátím. Velmi hezké čtení.

08.06.2015 5 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Teresa Medeiros

Moc pěkné už se těším na druhý díl.Hezká romantika s magií a s cestováním časem.

08.06.2015 5 z 5

Království za polibek Království za polibek Teresa Medeiros

Rozhodně hezčí než první díl. Jestli mi tu a tam připomínala Drake,tak tahle byla celá jak od ní a ne od Medeiros. Právě proto se mi líbila, hezká pověst ( pohádka) z Irska. Je mi jedno jestli jsou tyto a podobné romány nerealistické, protože kdyby nebylo,tak čtu historické encyklopedie a nehledám romantickou oddechovku.

06.06.2015 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Tak nějak nevím,beru tyhle knihy jako pohádky pro dospělé určené k relaxu a oddychu od všedních dní. A ano kniha tu a tam připomíná Drake,ale její knihy jsou propracovanější. Ne,že by mě zklamala,ale tady mi chyběl ucelený charakter hrdinky,jako by se spisovatalka nemohla rozhodnout mezi hloupou naivní husou nebo odvážnou naivkou. Na to,že jí bylo min. 19. let ( což jsem odhadovala podle roku v prologu do odhalení co je zač) se chovala dětinsky. Neustálé narážky na to,že ve 33. letech je starý a ona příliš mladá byli taky divné, obzvlášť v té době kdy se vdávali i před 15 rokem. Jako romatická pohádka ano, ale nic jiného nečekejte.

05.06.2015 3 z 5

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

O kousek hezčí než první díl,ale jinak úžasný,nádherně romantický příběh. Oba s radostí zařadím mezi ty,ke kterým se budu vracet.

04.06.2015 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Hezké,vtipné a romantické. K tomu upíři,co víc si přát. Přečteno jedním dechem a to je to co od takových příběhů čekám,já jsem spokojená.

04.06.2015 5 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Bylo to lepší než první díl. Bohužel musím přiznat,že jsem se při čtení tu a tam nudila. Stránky, které jsem zuřivě četla,bavila se příběhem a hltala každé slovo se najednou změnili v nežáživné pasáže a naopak. Celkově to,ale nebylo špatné a 4* si zaslouží.

03.06.2015 4 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Jak o sobě hl. hrdinka v knize říká, že je přihlouplá beznadějná romantička, měla bohužel pravdu. Myslela jsem, že jako Skotka bude jiná než ty ang.naivní husičky...no nebyla. Jinak,ale celkově to nebylo špatný, uvidíme co druhý díl. ☺

02.06.2015 3 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

První díl se mi líbil o trochu víc,ale tenhle taky nebyl špatný. Romantika s trochou tajemna nic víc nic míň .☺

02.06.2015 4 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Hezké,romantické,ale možná zbytečně dlouhé. Hlavní hrdinka by zasloužila na zadek jak malé dítě,protože se tak skoro polovinu knihy chovala. Nelituji,že jsem četla,ale myslím,že se k ní už nevrátím.

31.05.2015 4 z 5

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Moc hezké,četla jsem bez dechu několik hodin v kuse,bohužel konec moc natažený. O pár stránek dřív mohla Sabrinu nechat se vzpamatovat a pak trošku přidat na úplným konci. Tam to zas bylo ufiknutý na dvě strany :-).
Po druhém přečtení musím poopravit koment. Sabrinu měla nechat vzpamatovat už po první třetině. Rozmazlená princeznička,která se pořád chce vymanit z matčiny výchovy,ale neudělá nic nebo uteče. Jako paní nové domácnosti se zachová až když se dozví,že jí přijede navštívit rodina. Hraní a zpívání a roztomilost, na dítěty milé,ale jako dospělá?No nevím,mě tím rozčilovala.

28.05.2015 4 z 5

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Zbytečně dlouhý na můj vkus, ale hezký. Taková sladká romantika s krásným darebákem.

28.05.2015 5 z 5

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Pěkná, zábavná i romantická. Děti vynucující si pozornost lumpárnami byli jsou a budou v jakékoliv době. Jen v závislosti právě na době se mění styl toho ,, zlobení''.

27.05.2015 5 z 5