Království za polibek

Conn je statečný válečník, kterému se při vítězném tažení podařilo sjednotit Irsko. Stal se nejvyšším vládcem, ale jeho postavení ohrožuje jakási záhadná postava, která přemohla i nejudatnější muže z královské družiny. Rozlícený Conn se vydává na trestnou výpravu, aby osobně čelil nepolapitelnému nepříteli, avšak ke svému překvapení se setkává s ženou, jejíž divoká krása a smaragdově zelené oči ho očarují. Gelina přísahala pomstu muži, jemuž klade za vinu zkázu své rodiny. Umění vládnout mečem sice dostala do vínku, ale Conn byl pro ni příliš zdatný protivník. Porazil ji - a ona ztratila srdce. Zakázaná vášeň, jež mezi nimi vzplála, se stala válkou, v níž se neválčí jen zbraněmi, ale také polibky a doteky. Conn si hodlá Gelinu podrobit, ale ona usiluje o totéž. Žádný z nich nehodlá ustoupit ani o píď, a tak není do poslední chvíle jasné, kdo bude vítěz a kdo poražený…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43372/kralovstvi-za-polibek-43372.jpg 3.791

Brides of Legend 2.

Vydáno: , Domino

Lady of conquest, 1999

Kniha Království za polibek

illca2
16.02.2021

Od autorky jsem četla lepší knížky. Toto je za mě průměr. Nenadchla ani nepotesila.

Nikusscha
20.04.2020

Knížka mě nezaujala...asi zůstane rozečtená a nedočtená..bohužel...
Edit 4.3.2022 - knížku jsem nakonec přečetla celou znovu. Oba hlavní hrdinové mi teda moc sympatičtí nebyli. Jednou a dost.

llllucka
13.04.2019

Knížka se mi líbila. Ale strhávám hvězdu za uspěchany konec.

21.10.2018

Naprosto souhlasím s "ariel platto". Do čtení jsem se hodně nutila a po větší polovině jsem to nakonec vzdala.

evik75
01.02.2018

Chviličku mi trvalo, než jsem se do knížky začetla, ale pak se příběh velice líbil. Děj měl spád a přestože se dalo čekat, že to skončí happyendem, byly chvíle, kdy jsem si tím nebyla úplně jistá. Určitě doporučuji.

vcielka
25.01.2018

Az mi je divne ako Conn Geline na zaciatku rychlo odpustil a zabudol na pomstu a zlobu za vrazdu svojich druhov. Potom to uz len vytahovali, ked sa to hodilo. Aj ten koniec sa mi zda unahleny. Velmi rychlo mu odpustila jeho nedoveru voci nej a to co jej urobil. Ani sa nad tym na konci nepozastavili a bol happy end. V podstate zaciatok a koniec mi vadil, inak sa mi knizka velmi pacila.
Mimochodom vobec netusim ako mohlo milujuceho Conna hned napadnut, ze za to moze Gelina. Tomu som fakt nerozumela a ani po precitani knizky a odlezani 2 dni stale nerozumiem. Proste i ked pre nic ine, i keby si myslel ze je schopna mu vyvrazdit vsetkych jeho rytierov, pri tomto vedel ze je to jej priatel a ze by ho nemohla len tak zabit a hlavne by ho urcite nezabila tymto sposobom ale v suboji tvarou v tvar. A toto mu malo uz len napovedat, ze asi za tym nebude ona, ked uz nic ine. Preto nemozem dat viac ako 4 hviezdy lebo dej ma podla mna nezmyselne upraveny pribeh.
A vlastne este jedna vec. Nerozumiem tomu popieraniu z Connovej strany. V tej dobe nie je nezvykle aby diewvcata i mladsie sa stali manzelkami ci milenkami i ovela starsich muzov. Pritahuje ho, tuzi po nej, pacia sa mu jej bozky no on len kruti nad sebou hlavou... pochybujem ze by to robil keby to bola skutocnost.
Mimochodom dej sa odohrava v 3. storoci n.l. keby to chcel niekto vediet, lebo na zaciatku nie je nic spominane. Az z epilogu sa to da vycitat.

moudivlacek
06.12.2017

Miluji příběhy ze starého Irska, byla to tvrdá doba, ale měla něco do sebe. Hlavní hrdina Conn je dobrý král, ale když poprvé potká Gelinu, je ztracen, vlastně oba. Protože ani jeden nechce před tím druhým ustoupit, a hlavně - oba se musejí naučit, komu věřit a komu ne, oba na to málem doplatí životem.
Krásný příběh

janqa410
23.11.2017

Poslední dobou schválně nečtu přebaly, abych neměla ani představu o tom, co se v knize bude odehrávat. A konkrétně u této knihy, se mi to vyplatilo. Zhltla jsem ji jedním dechem a po dočtení jsem nad tím vším, ještě hodnou chvíli přemýšlela. A pak jsem si sama pro sebe jen tak řekla: "Sakra jo, to by šlo!" Conn mě trošku zklamal, když Gelinu tak rychle odsoudil za smrt přítele, ale ono se mu na druhou stranu nešlo ani divit,že? Po takových zkušenostech... Ale láska zvítězila, když spolu s neuvěřitelnou touhou táhla za jeden provaz. Nicméně, Rodney - u závěrečné scény na pobřeží, mu meč do břicha měla vrazit sama Gelina... Kniha velmi čtivá, děj svižný a plný zvratů, jen mě trošku mrzí, že nezůstali žít v tom jezerním domečku. Já bych se tomu vůbec nebránila :)