Nebojácná nevěsta

Logan Monteith, pronásledován Černou kobrou, se vrací z Bombaje do vlasti přes Lisabon. Přesto, že zde na něj čekají nepřátelští agenti, podaří se mu nalodit na portugalskou obchodní loď směřující do Portsmouthu. Špatné počasí a útok nepřátel jej však přivede do péče Linnet Trevissionové, která na ostrově Guernsey léčí jeho rány včetně ztráty paměti. Logan obdivuje její zručnost i odvahu, a když se mu paměť začne vracet, je mu zřejmé, že nemůže nechat Linnet v nebezpečí, že by ji agenti Černé kobry objevili. Mnohá další nebezpečí a dobrodružství při cestě na statky vévody z Wolvestone prožívají již spolu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93347/nebojacna-nevesta-93347.jpg 4.352

Černá kobra 3.

Vydáno, Baronet

The Brazen Bride, 2010

Kniha Nebojácná nevěsta

ariel platto

Velice propracované sexuální napětí hlavních hrdinů v každém díle série. I ta sex. perverzita záporných postav byla skvěle napsaná, aniž by se mi dělalo zle...plus napínavý děj, prostě lahůdka.

MonaLisa42

Tato kniha je daleko lepší než předchozí díly.
Líbí se mi, že jsem se tu dozvěděla více o hlavních postavách, především o jejich minulosti - to mi v minulých dílech chybělo. Logana a Linnet mám moc ráda, Linnet je odvážná a samé překvapení.
První polovina knihy je především o vztahu těchto dvou a o boji se ztrátou paměti. Druhá část už je dobrodružná a dokonce i napínavá (celou dobu mě zajímalo, jak Logan zařídí to, aby s ním Linnet podstoupila celou cestu).
Za co musím ubrat hvězdičku je, že jsem některé části musala číst vícekrtát, protože mě čtení občas přestalo bavit, a tak kniha přišla o část mojí pozornsti, což by se stát nemělo!
Nyní se pustím do posledního dílu a uvidím jestli mě překvapí. Děkuji!!!

moudivlacek
01.10.2017

Tento díl byl trošku jiný než ty dva předcházející, moc dlouho se zabýval hlavně vztahem Logana a Linnet, a také se tam opakovalo dost událostí z předešlých dílů, tak za to ubírám hvězdičku.
Jakmile ale oba se pustí na cestu do Anglie, začne mít děj konečně ten správný spád a děje se toho dost. Někdy mi přišlo, že jediná Linnet umí najít řešení a východisko z nouze. Každopádně mě Logan trošku překvapil svým rozhodnutím, kde žít, i když to vysvětluje a já to přijala. Byl mi sympatický, mnohem víc jak Linnet.
Jsem zvědavá na poslední díl na Rafea a jeho protějšek.

havrmoni
29.06.2015

Zatím se mi líbila nejvíc. Ostatním jsem dala 5* téhle přidám plus.

miruska1
16.07.2014

Ani tato časť nesklamala. Prišla mi menej dobrodružna ako ta predošla časť. Prva časť knihy mi prišla dosť eroticka a plna očakavania kedy si hlavny hrdina spomenie. A druha časť bola ta dobrodružnejšia,kde som zase čakala ako dopadne cestata tohto kuriera. Ale bolo to zaujimave a veľmi pekne. Tak a teraz hura na poslednu časť.........:-)

machrus
20.07.2013

Je vtipné že jsem si přehodila knihy a přečetla si nejdřív 3.díl a potom teprve 2. díl. Ale zase takový problém to nebyl.Ale ještě větší sranda byla že když jsem začala číst 2. díl tak jsem se lekla že jsem si omylem vzala 1. díl a čtu ho znovu.Prostě ten začátek byl dost podobný s 1. dílem.Já totiž 1. díl četla někdy loni na dovolené. No a letos na dovolenou jsem si brala 2. a 3. díl.Trochu jsem se do toho zamotala ale prostě Laurens má pěkné knihy.Je fajn že jsem ale zjistila,že série Klub Bastion patří vlastně na úplný začátek a měla bych si ji tudíž také určitě přečíst.Prostě spisovatelka započala sérii Klub Bastion, následovala ji série Cynster a následně byla série Černá kobra a v té se vlastně objeví všechny postavy ze dvou předchozích sérií.

ivule85
29.06.2012

jako předchozí dva i tento byl krásný a jen doufám že vydavatelství vyda i poslední díl i přes udajně malou prodejnost serie,pač nevydat zrovna posledni díl ve kterém je cele rozuzlení a bude nejnapínavější by byl jeden velký podraz...

Dannette2
24.04.2012

moc pěkné čtení, nemůžu se od něj odtrhnout. Těším se na pokračování - jak to asi dopadne se čtvrtým kurýrem??????