Ušlechtilá vášeň

Ušlechtilá vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26113/bmid_uslechtila-vasen-ekn-26113.jpg 4 105 13

Klub Bastion série

Čtvrtá kniha série Klub Bastion. Jack, baron Warnefleet, poslední potomek svého rodu, prchl z Londýna poté, co byl málem zkompromitován a přinucen oženit se s nevhodnou ženou. Rezignuje na manželství a vrací se na své panství, které neviděl mnoho let, rozhodnutý vyřešit svou budoucnost jiným způsobem. Na silnici u bran svého sídla zachrání půvabnou dámu před nezvladatelným koněm a brzy pochopí, že lady Clarice Altwoodová není žádná poddajná slečinka - ztělesňuje pravý opak hloupoučkých dívek, které se ho snažily dostat do chomoutu. Clarice je nesmírně přitažlivá, velice žádoucí, nepopiratelně schopná a naprosto nezapomenutelná. Ale proč proboha žije v ústraní na venkově? Postupně propadá jejímu kouzlu a odhaluje důvody Claricina vyhnanství. Společně se vracejí do Londýna, aby očistili jméno jejího bratránka, a brzy je zřejmé, že Clarice hrozí nebezpečí. Jack musí využít veškerý svůj důvtip a inteligenci, aby tuto nezávislou vášnivou ženu, do níž se bezhlavě zamiloval, ochránil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fine passion , 2005

Medasek
05.10.2023 4 z 5

Skvělá knížka. Vážně mě hodně bavila a rozhodně se mi líbila mnohem více než předchozí dva díly. Jsem zvědavá, co za trampoty si autorka vymyslí pro hrdiny příště.

miruska1
16.08.2021 4 z 5

I když má autorka stále potřebu psát nepodstatné detaily, Tato část Bola o hodně lepší než ta predošla.

kolacky
04.02.2021 4 z 5

Scestný obrázek na obálce. Ani vteřinu žádná dáma v knížce neseděla v loďce!

hadenka
28.10.2020

Napínavé,romantické čtení,kniha se mi líbila,napínavá zápletka,krásné postavy.

Ála1968
04.05.2020 4 z 5

Začalo to velmi dobře,potom přišel pomalý rozjezd a ve třetí třtině se mi zdálo,že je tam nahuštěno vše,co mohlo být rozloženo do celé knihy-Moira,bratři,jejich zásnuby,vražda Humphriese,agenta,očištění Jamese.Ke konci toho vážně bylo hodně,řekla bych až moc.Pro mě druhý díl je zatím nejlepší.

Barbora H
20.01.2020 3 z 5

No... nic moc...

narisa
09.01.2020 5 z 5

Tak tento díl byl naprosto úžasný. Moc se mi líbil. Bylo to napínavé a krásně se to četlo. Spolu s druhým dílem zatím pro mě vrchol série.

rampapa
05.05.2019 5 z 5

Moc krásný příběh. Knížku velmi doporučuji a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. ❤❤

moudivlacek
19.03.2019 4 z 5

Krásná romantika s prvky menší detektivky na jedno odpoledne. Jack mi byl od začátku sympatický a Clarice také, i když míň. Nutno ale dodat, že jsem si obou dvou velmi vážila. Jack je muž a to v té době samo o sobě dost znamenalo, a když je ještě z vyšší společnosti, tak tuplem. Přesto se nestydí přiznat chybu sám sobě i před druhými. Clarice zas pochopí velmi rychle, že Jack je jiný než ostatní a že je jí s ním dobře. Cenila jsem si jí, jak se rozhodla pomoci bratrům a hlavně, že byla v důležitých věcech zásadová.
Moc se těším na další díl.

kvetuse3368
30.03.2016 5 z 5

Rychle jsem se začetla, příběh utíkal a najednou jsem byla na konci

hannah2000
20.01.2016 4 z 5

Kniha od mnou velmi oblíbené spisovatelky Stephanie Laurensové - jeden díl ze ságy Klub Bastion. Poutavě napsaný romantický příběh z regentské Anglie má od všeho něco - romantiku, napětí, trochu vášně, tedy vše potřebné pro odreagování nad knížkou. Doporučuji jako velmi příjemné čtení pro osamělé večery.

Kamiliana
23.10.2015 5 z 5

Knihu jsem si moc užila, taková nenáročná četba, vhodná kvalitní výplň mezi dvěma psychologicky náročnějšími tituly... jen ten překlad mě trochu tahal, třeba na jedné stránce hlavní ženská postava 3x "mlaskla" - jen tak v průběhu řeči, chápete někdo, o jaký neverbální prostředek v komunikaci by se mohlo jednat? :-)

havrmoni
10.07.2015 5 z 5

Krásná jako všechny předchozí a hurá do dalších dílů ☺