Darebáky zbožňuji

V této knize najdete tři krátké romantické novely od známých autorek. V každé bojuje hlavní hrdinka o své místo na slunci a hlavně o lásku vysněného muže, se kterým by mohla prožít šťastný život. Každá má krásný sen, který si chce prožít… Princezna Zulejka darijabárská se nehodlá provdat za svého nemilosrdného bratránka, dokonce ani tehdy, když se kvůli tomu, aby se ho zbavila, musí nabídnout nepříteli, barbarskému chánu Amírovi. Toho půvabné stvoření okouzlí i pobaví zároveň. Dívka ho láká, ale jeho touhu a ochranitelskou povahu přitahuje především její nevinnost. A s každou nocí svádění a kapitulace barbar zjišťuje, že podléhá přesvědčivému vítězství lásky... Corinna Woodholmeová je hrdinkou druhého příběhu, který napsala Thea Devine. Krásná mladá vdova se svými penězi, životním stylem a známostmi se nechce vdát, ale má potřeby - a velice intenzivní potřeby. Mezi londýnskými svobodnými muži má pověst prostopášnice. Novým kandidátem jejích hrátek je Simon Charlesworth, jemuž před mnoha lety zlomila srdce.. Žádný muž není odhodlanější zůstat svobodný, než pohledný Ross Benedikt - postava třetí romance z pera Jane Bonander - a v Twin Hearts neexistuje žena. která by dokázala jeho rozhodnutí změnit. Až jednou v noci Ross přijede domů a zjistí. že mu zahřívá postel rusovlasá cizinka. Jako by to samo nebylo dost skandální, temperamentní vetřelkyně požaduje, aby odešel z domu on. Lily Sawyerová se cítí být v právu. Nikdo jí totiž neřekl, že odlehlý srub, který si pronajala, je obydlený, a navíc mužem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/2617/darebaky-zboznuji-2617.jpg 4.246

I love rogues (2003)

Vydáno:, Baronet

Kniha Darebáky zbožňuji

moudivlacek
03.09.2015

Ten třetí příběh se mi líbil ze všech nejvíc, byl to takový nejreálnější příběh, šlo to.

havrmoni
18.05.2015

Krásné romantické příbéhy, nejvíc se mi líbil ten třetí.

mazlak
09.08.2014

Bertrice Small opět nezklamala. Třetí povídka je malinko jiná, než první dvě, ale i tak pěkná.

Dreisii
18.10.2013

Kniha se mi velice líbila :)

radus
17.09.2013

Mě osobně se líbil nejvíce třetí příběh - prostě romantika jako blázen :-)

Lucie249
09.11.2011

Tak tuhle knihu jsem četla už asi ctyřikrát, a hrozně se mi líbí. :)

Autoři knihy

Bertrice Small