Začarovaný kruh

Příběh Seana a Lori, jejichž život málem zničil neznámý psychopat, který vraždil ženy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61736/zacarovany-kruh-HZ4-61736.jpg 4.128

Suspense 1.

Vydáno, Domino

Drop Dead Gorgeous, 1998

Kniha Začarovaný kruh

Kudík
06.08.2020

Má první kniha od této autorky. Děj je napínavý a pachatel je až do konce neznámý. Já si taky udělala seznam, jako Lori, ale pouze v duchu. Seana jsem tak nějak vynechala, a dále i ostatní dámy ze "staré" party (Andrew, Brad, Ellie, Jana, Jeff, Josh, Lori, Mandy, Michael, Ricky, Sean, Susan a Ted). Okruh podezřelých jsem zúžila na tři pravděpodobné pachatele a doufala, že to je ten, co to nakonec byl, i když jsem pouze hádala. :) Takže super čtení, až na obálku, ta popisu hrdinů nejen neodpovídá, ale je strašná.

17.12.2016

Krimi s výbornou zápletkou, kdy do konce netušíte, kdo je vrah. Super čtení, které mě úplně pohltilo a nedalo se od knihy odtrhnout. Neschází tu ani romantické okamžiky. Jediné,co se fakt dost nepovedlo, je přebal knížky, ten je bez debat příšernej!!

havrmoni
30.01.2015

Dobrá krimi,mohu jen doporučit. Napětí až do konce.

gabca007
23.04.2013

Moc pěkná kniha. Mohu doporučit.

sabca
04.05.2012

Kniha Heather Graham Začarovaný kruh se čte jedním dechem. Napínavá, spousta děje a rozuzlení až nakonec. Vřele doporučuji.