havrmoni havrmoni komentáře u knih

Vášnivý vztah Vášnivý vztah Johanna Lindsey

Opravdu krásná romance s napětím až do konce :-)

16.01.2015 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Johanna Lindsey

Líbí se mi celá série,některý díl víc jiný méně a tenhle dokonce moc. Netroufnu si říct,že byl nejlepší,ale byl trochu jiný než ostatní a dobře se četl.

15.01.2015 5 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Když jsem ji začala číst vůbec jsem si nebyla jistá jestli to vůbec chci dočíst a pak najednou jsem zjistila,že čtu a čtu.Přečetla jsem jí jedním dechem a co víc líbila se mi. Trochu jiné než historická romance.ale nenudila jsem se.

15.01.2015 5 z 5

Okouzlení Okouzlení Johanna Lindsey

Bavím se pokaždé hádkami mezi členy rodiny,jejich soudržnost a neustálé popichování mě bavili celou sérii. Tady mi však vadila ta urputnost v uhánění Warrena. V prvním díle Reggie taky Nikiho chtěla víc než on jí,ale tady mi přišlo v některých chvílích,že se Amy chová jak sobecký spratek,který to až na konci pochopí. Měla štěstí,že jí chtěl a nechal se uhnat :-),ale jinak dobrý.

12.01.2015 4 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Četla jsem ho jako poslední,protože jsem ho nemohla sehnat a líbil se mi moc. Navnadil mě opět se začíst do celé série,takže jdu na to :-)

02.01.2015 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Dobře se to četlo a líbilo se mi to, hlavně je lepší než druhý díl. A to kvůli hrdince. Tato byla paličatá,ale měla proč,chápala jsem její důvody.

01.01.2015 5 z 5

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

Nádhera,opět jedna ke které se budu vracet.

29.12.2014 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Krásný příběh,trochu mi to stylem připomnělo sérii Bow Street Runners a ta se mi líbila hodně.

26.12.2014 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Nádherná jako všechny v této sérii.

25.12.2014 5 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Tak tohle je opět krásná kniha,moc se mi líbí jak jsou k sobě upřimný,žádný přemýšlení chci nechci. Je tam víc sexu než v jiných,ale vzhledem k dlouhé abstinenci se není co divit, :-). Tato kniha je asi ta moje nej.. nejdéle mi zůstala v paměti a mám ji nejradši ze všech. Možná je mi bližší kvůli věku hrdinů,už taky nejsem žádná dvacíta :).

24.12.2014 5 z 5

Muž jenom pro mě Muž jenom pro mě Johanna Lindsey

Mě se kniha líbila docela dost. Určitě se k ní ještě vrátím.

23.12.2014 5 z 5

Horúce srdce Horúce srdce Johanna Lindsey

Western a romantika,proč ne. Hrdinka na můj vkus moc ubrečená,ale ne fňukna,takže dobrý :-). Taky má zpřeházené stránky .

22.12.2014 5 z 5

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

Mě se kniha líbila,vtipná,svižná,hrdinka žádná pipka. Ophelie nebyla žádná velká intrikánka,jen rozmazlené děcko,které je zvyklé mít vše za každou cenu. Pomluvy byli,jsou a budou,dokud je hloupí budou poslouchat a ono toho využila. Jsem zvědavá na další díl :-)

21.12.2014 5 z 5

Skandální manželství Skandální manželství Johanna Lindsey

Opět jedna povedená romantika :-)

19.12.2014 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Moc hezká historická romance.

18.12.2014 5 z 5

Síla lásky Síla lásky Johanna Lindsey

Zápletka dobrá,rytíř je i se svým drsným chováním stejný jako většina v hist. románech z té doby. Co mi vadilo je (opět) umanutá a příliš hrdá hrdinka lady Brigitte, v situacích,kde to ani nebylo zapotřebí a tím mi to přišlo i méně romantické.

18.12.2014 4 z 5

Kouzlo polibku Kouzlo polibku Linda Needham

Kathryn je opravdu samostatná a jeho zámek promění v sirotčinec. Dobrá myšlenka,ale nic jiného než zachraňovat hladovějící děti jí v podstatě nezajímá. Jared je v této knize jen taková ozdoba pro lepší čtení,buď se jí přizpůsobí nebo odejde. A to je v tomto duchu až do konce. Čtyři hvězdičky jen za Jareda :-)

17.12.2014 4 z 5

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Přečteno jedním dechem během chvilky, bavilo mě to :-)

17.12.2014 5 z 5

Ztracená nevěsta Ztracená nevěsta Linda Needham

Moc hezká,další od této spisovatelky a opět oceňuji,že hl. hrdinka je kurážné děvče.

16.12.2014 5 z 5

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Zhltla jsem ji zrovna jako ten první díl,nádhera.Miluju ,,darebáky", možná o kousínek se mi líbila víc než předchozí a to jen kvůli Derekovi .

16.12.2014 5 z 5