Muž jenom pro mě

Muž jenom pro mě https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1450/bmid_muz-jenom-pro-me-15a-1450.jpg 4 132 13

Amanda a Marian jsou dvojčata, a přesto se jedna od druhé liší jako den a noc. Zatímco marnivá Amanda je ráda středem dění, samotářská, odstrkovaná Marian dává přednost klidnému ústraní a maskuje svou krásu, aby se nestala terčem sestřiny žárlivosti. Po náhlé smrti svého otce však společně musejí podstoupit dlouhou cestu na texaský ranč k tetě, kterou nikdy neviděly, a obě tam rychle propadají kouzlu přitažlivého Chada. Jeho ženou se však může stát jen jedna z nich...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

A man to call my own , 2003

karamelka57
08.03.2021 2 z 5

Citala som davno, taky priemer.

AniDi
20.10.2020 3 z 5

Tři hvězdy si určitě zaslouží, pokud si vyberu knihu této autorky, nečekám žádnou světobornou literaturu ale že si odpočinu u pohádky pro ženy. A to určitě splnila.

ariel platto
22.03.2018 odpad!

No to byla ale blbost!

hroneczek
18.12.2017 4 z 5

Opět jedna z knih, kterou jsem četla již dávno, ale pořád si vybavím o čem je, jaké zanechala pocity. Miluju tyhle romanťáky.

dudunka
13.06.2016 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem ;)

moudivlacek
06.09.2015 5 z 5

Já v této knížce vidím příběh "zkrocení zlé ženy" a "proměnu Popelky v princenznu", záměna dvojčat je častým tématem. Na závěr jsem byla mile překvapena chováním Amandy a Spencera. A jelikož u všech hlavních hrdinů dopadlo vše dobře, knížka byla průměrná.

BlueIvy
11.07.2015 odpad!

Neskutočne stupídna kniha! Neuveriteľné klišé. Čo ťa to posadlo Johanna, že si toto stvorila? Koho si týmto chcela vytrestať?

modranka
08.04.2015 4 z 5

Príbehy s dvojčatami sú vždy plné nedorozumení a zápletiek. Nie je tomu inak ani v tejto knihe. Text sa čítal dobre, príbeh je zasadený do obdobia osídľovania Texasu. Nemôžem mu však dať všetky hviezdičky, lebo záver bol priam šokujúci a na môj vkus divný. Amanda bola rozmaznaná potvora, Marian zas "herečka", ktorá manipulovala ľuďmi, bola však slušne vychovaná a preto mi bola sympatická. Ale ako sa vraví, "na každú dieru sa nájde záplata." Každá si nájde toho pravého. Tri hviezdičky by stačili, ale keďže Johanna Lindseyová má pekné romantické príbehy, prižmúrila som oči.
Obálka je dosť krikľavá - ako veľkonočné vajce.

LibraryGirl
25.02.2015 5 z 5

Pohádka pro velké holky:-) Ale líbila se mi:-)

havrmoni
23.12.2014 5 z 5

Mě se kniha líbila docela dost. Určitě se k ní ještě vrátím.

Dannielle
13.01.2014 1 z 5

Příběh snad dobrý,ale velmi špatně napsaný. Hlavní hrdinka je blbka ,která neví co chce. Prokousala jsem se do konce ,ale byla to ztráta času.

miruska1
07.09.2013 5 z 5

Kniha sa mi veľmi pačila a zaver bol prekvapením. Myslela som že to bude jedna z tych slabšich knih, ale bola som prekvapena,

Kaety
15.11.2012 2 z 5

Kniha je průměrná, chybí tam romantika. Hlavní hrdinka ze sebe dělá chudinku, to Amanda je na tom lépe, je to taková roztomilá potvora, jak se ukáže na konci knížky. Závěr knihy a jeho rozuzlení otcovy závěti je opravdu překvapivé.