Hlas srdce

Nick Gentry má za sebou pohnutou minulost: z drobného zlodějíčka vyrostl v krále londýnského podsvětí. Vše se změnilo, když se musel rozhodnout mezi šibenicí a prací pro policii. Byla to poměrně snadná volba a Nick se zakrátko stal postrachem všech narušitelů zákona. Jednoho dne jej osloví lord Radnor a požádá jej, aby našel jeho uprchlou snoubenku. Nick svůj úkol splní velmi rychle – ale při setkání s krásnou Lotií pochopí, že tuto ženu chce pro sebe, a nabídne jí sňatek. Lottie tak stojí před rozhodnutím, má-li se vrátit ke starému snoubenci, nebo se provdat za neslavně proslulého Nicka, z jehož polibků se jí točí hlava. Rozhodne se poslechnout hlas svého srdce a cele se Nickovi oddá, ale přesto ji stále trápí svíravý pocit, že Nick před ní něco tají – a z tohoto důvodu se i ona staví k jejich vztahu zdráhavě. Podaří se jim překonat temná mračna minulosti a žít jen pro slunnou současnost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1946/big_bow-street-runners-hlas-srdce-EHQ-1946.jpg 4.2276

Bow Street Runners 3.

Vydáno: , Domino

Worth Any Price, 2003

Kniha Hlas srdce

Lee7

Příběh byl skvělý a moc se mi líbil. Trochu mi budou chybět policajti z Bow street. Ale nemůžu se dočkat dalšího jednání..

katkaq

Příjemné počtení pro deštivé pochmurné dny. Předchozí dva díly se mi líbily o poznání víc, ale i tenhle měl něco do sebe. Návaznost postav z předchozích dílů a pak dále i do jiné série je za mě velké plus. Člověk se neustále pohybuje v jednom světě a více a více ho poznává.

Maruš.D

Na Nika AKA Johna jsem se těšila z této série nejvíce a naprosto mne nezklamal. Jeho povaha byla temná, ale přesto překrásná. Soucítila jsem s chlapcem, kterému se osud moc nezavděčil a neměl na výběr jinak, než se snížit k takovému chování. Přesto se v něm všechno nezlomilo a on se vypracoval ve schopného muže. Charlotte byla bojovnice, ke které osud také nebyl moc milostivý. Nejvíce jsem si ji oblíbila, když odmítla polibky na rty jako něco, co se rozdává jen s láskou. Tato dvojice se hledala, až se našla. Nenudila jsem se ani na chvilku. Zápletka nebyla jen jedna a obě se skvěle doplňovaly. Každá pomohla vypořádat se s duchy minulosti daným hrdinům. Trochu mě zamrzelo, že se situace ohledně Charlottiných rodičů nedořešila, ale není to tragédie. Rozhodně stojí za přečtení.

DUNIKO
09.04.2020

Perfektní, úžasné, romantické prostě dokonalé:):):) autorka opět nezklamala.

lucie.dc
15.02.2020

Z cele serie se mi tento dil libil nejvice.

Uz v teto knize se setkavame s lordem Westcliffem a studankou prani, ktere patri do serie Čekanek.

Prekvapila mne poznamka autorky v zaveru, originalni... takova fakta by se mohla objevovat v knihach casteji.

luci2
02.02.2020

Již při první stránce jsem věděla, ze se mi kniha bude líbit. Nicka a Lottie jsem si natolik oblíbila, ze se k nim budu rada vracet. Je to příběh plný citu, emocí a neznosti. Takže zahřeje každou romantickou duši a ze série je jistě nejlepší.

cukrovka
11.11.2019

Další příjemná romantika od skvělé autorky.

Chou
08.08.2019

Jako vedlejší postava se zde objevuje Marcus Marsden lord Westcliff, který je hlavní postavou 2. knihy série Čekanky. Tato kniha dějově předchází sérii Čekanky