Hlas srdce

Hlas srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1946/bmid_bow-street-runners-hlas-srdce-EHQ-1946.jpg 4 325 36

Bow Street Runners série

< 3. díl

Nick Gentry má za sebou pohnutou minulost: z drobného zlodějíčka vyrostl v krále londýnského podsvětí. Vše se změnilo, když se musel rozhodnout mezi šibenicí a prací pro policii. Byla to poměrně snadná volba a Nick se zakrátko stal postrachem všech narušitelů zákona. Jednoho dne jej osloví lord Radnor a požádá jej, aby našel jeho uprchlou snoubenku. Nick svůj úkol splní velmi rychle – ale při setkání s krásnou Lotií pochopí, že tuto ženu chce pro sebe, a nabídne jí sňatek. Lottie tak stojí před rozhodnutím, má-li se vrátit ke starému snoubenci, nebo se provdat za neslavně proslulého Nicka, z jehož polibků se jí točí hlava. Rozhodne se poslechnout hlas svého srdce a cele se Nickovi oddá, ale přesto ji stále trápí svíravý pocit, že Nick před ní něco tají – a z tohoto důvodu se i ona staví k jejich vztahu zdráhavě. Podaří se jim překonat temná mračna minulosti a žít jen pro slunnou současnost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Worth Any Price , 2003

Senza Jenka
31.07.2023 5 z 5

Hlavní hrdina je zajímavá postava, takový hříšný dívčí sen. Něžný a pozorný doma, drsný a nesmlouvavý v ulicích, s barvitou minulostí a zraněnou duší. Něco jako ochočený tygr, zachráněný z nevhodných podmínek.
Hlavní hrdinka je odvážná, odhodlaná, pragmatická - chápe, že každá legrace něco stojí a nebojí se jít si za svým.
To je velmi přitažlivá kombinace. Kniha sice nepostrádá hlušší místa, ale ani napětí a akci. Opakuje se tu motiv šíleného, majetnického zloducha - ten je zbytečně prvoplánový. Kdo mě vyloženě znechutil, byli Howardovi.

beruzzka
07.06.2023 4 z 5

Dobrý díl serie.

rampapa
04.01.2023 5 z 5

Nádherný příběh o lásce. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Lee7
24.08.2021 5 z 5

Příběh byl skvělý a moc se mi líbil. Trochu mi budou chybět policajti z Bow street. Ale nemůžu se dočkat dalšího jednání..

katkaq
20.04.2021 3 z 5

Příjemné počtení pro deštivé pochmurné dny. Předchozí dva díly se mi líbily o poznání víc, ale i tenhle měl něco do sebe. Návaznost postav z předchozích dílů a pak dále i do jiné série je za mě velké plus. Člověk se neustále pohybuje v jednom světě a více a více ho poznává.

Maruš.D
18.04.2021 5 z 5

Na Nika AKA Johna jsem se těšila z této série nejvíce a naprosto mne nezklamal. Jeho povaha byla temná, ale přesto překrásná. Soucítila jsem s chlapcem, kterému se osud moc nezavděčil a neměl na výběr jinak, než se snížit k takovému chování. Přesto se v něm všechno nezlomilo a on se vypracoval ve schopného muže. Charlotte byla bojovnice, ke které osud také nebyl moc milostivý. Nejvíce jsem si ji oblíbila, když odmítla polibky na rty jako něco, co se rozdává jen s láskou. Tato dvojice se hledala, až se našla. Nenudila jsem se ani na chvilku. Zápletka nebyla jen jedna a obě se skvěle doplňovaly. Každá pomohla vypořádat se s duchy minulosti daným hrdinům. Trochu mě zamrzelo, že se situace ohledně Charlottiných rodičů nedořešila, ale není to tragédie. Rozhodně stojí za přečtení.

DUNIKO
09.04.2020 5 z 5

Perfektní, úžasné, romantické prostě dokonalé:):):) autorka opět nezklamala.

lucie.dc
15.02.2020 4 z 5

Z cele serie se mi tento dil libil nejvice.

Uz v teto knize se setkavame s lordem Westcliffem a studankou prani, ktere patri do serie Čekanek.

Prekvapila mne poznamka autorky v zaveru, originalni... takova fakta by se mohla objevovat v knihach casteji.

luci2
02.02.2020 5 z 5

Již při první stránce jsem věděla, ze se mi kniha bude líbit. Nicka a Lottie jsem si natolik oblíbila, ze se k nim budu rada vracet. Je to příběh plný citu, emocí a neznosti. Takže zahřeje každou romantickou duši a ze série je jistě nejlepší.

cukrovka
11.11.2019 4 z 5

Další příjemná romantika od skvělé autorky.

Chou
08.08.2019 5 z 5

Jako vedlejší postava se zde objevuje Marcus Marsden lord Westcliff, který je hlavní postavou 2. knihy série Čekanky. Tato kniha dějově předchází sérii Čekanky

petraj30
26.07.2019 4 z 5

Řekla bych asi nejslabší příběh z celé série, ale i jako nejslabší musím hodnotit vysoko. Lisa je prostě skvělá

Adelin239
04.07.2019 5 z 5

Popravdě, do tohoto dílu jsem se pouštět už nechtěla, ale nakonec jsem si řekla "Dočtu přece celou sérii až do konce". Ještě jsem tak tak udělala. Přišla bych jinak o další skvělou knihu od své oblíbené autorky. Nick potřeboval přesně takovou ženu jako byla Lotie. Ona byla klidná, on naopak trochu divoký. Ona rozvážná, on zase dával za pravdu prvnímu instinktu. Prostě krásný příklad dvou protikladů.

Kamiliana
21.02.2019 5 z 5

Román o Nickovi, který si již v předchozím díle v Milenci lady Sophie uzurpoval veškerou mou pozornost pro sebe. Příběh se čte velice lehce a je jedním z těch, kdy jste na straně 100, pak 180 a potom je najednou konec, ani nevíte jak. Nick je roztomilý lump :-) Největším mínusem knihy je její překlad, zejména faktických údajů :-(

Terez9119
07.12.2018 5 z 5

Tohle byl nejvíc vzrušující začátek knihy, jaký jsem kdy četla. Úplně mi z toho bylo horko a to jsem v tomto smyslu dost otrlá. I zbytek knížky byl podobně intenzivní. Nickova zatvrzelost byla chvílemi až nesnesitelná, ale musela jsem s ním soucítit. A i když jsem na začátku Rosse nechápala, proč Nickovi bere něco, co tak miluje a potřebuje, nakonec měl samozřejmě pravdu. Lottie byla fantastická, statečná a chápavá, jen Nickovo chování bych tedy tak klidně jako ona nesnášela. Lisa ani tentokrát neváhala vrhnout dokonce oba hrdiny do smrtelného nebezpečí, ale protože jsem na to čekala od půlky knížky, nebyla jsem zklamaná.

účetní
30.10.2018 4 z 5

Ostatní díly jsem četla už před více lety, ale tento mi zatím nějak unikal, tak konečně přečteno a série je komplet. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale celkově po dočtení se mi kniha líbila. Hodně mi ale vadilo, že se o Nickovi na každé straně mluvilo jako o mládenci nebo mladíkovi a to i v situacích, kdy se to absolutně nehodilo, bylo to dost neosobní.

ariel platto
08.07.2018 5 z 5

Možný Spoiler
Naprosto (pro mě) uhranuvší začátek. A i posléze byl děj díky Nickovým prupovídkám plný krásného erotického jiskření. A nejen to. Ale co se týče matky od hrdinky, chybělo mi od spisovatelky nějaké potrestání, třeba "uškrcení"...

avalonek
27.04.2018 5 z 5

Snad každá další kniha je lepší a lepší.Nick(John) si prožil strasti,které si nikdo z nás ani neumí představit.A věřím,že pustit k sobě někoho musí být těžké,ale také nám to pomůže nebýt na vše sám a pomůže se podělit o své bolesti.Lottie za ním stála a její láska mu pomohla začít žít nový život.Moc hezké čtení.

Lembac
28.02.2018 3 z 5

Nickův i Lottin život byl v mládí plný manipulace, zneužívání, zločinů a nelásky, není proto divu, že z toho mají stále noční můry, které ovlivňují i jejich partnerský vztah. Bohužel ani vášnivé milostné scény nedokážou rozptýlit chmurný pocit, který z knihy mám. Nick mi příjde strašně zaťatý, někdy až depresivní. Změny v jeho životě mu evidentně nedělají dobře, proto moc nechápu, proč na něj jeho švagr tak tlačí. Lottie je životaschopnější a pro mě tím pádem sympatičtější.
První dva díly této série se mi líbily víc.

Luccy78
26.02.2018 5 z 5

Na tento díl jsem se hodně těšila a jsem opravdu ráda, že nezklamal. I ten, kdo si myslí, že k lásce jeho srdce není stvořené a že po velmi krušné a bolestivé minulosti ani milovat neumí, se může mýlit. A zrovna Nickovi jsem to opravdu přála.. Skutečně velmi krásný příběh, rozhodně doporučuji k přečtení!