Hvězda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jennifer je krásná, úspěšná a obletovaná herečka. Proslavila se v seriálu Valentinské údolí a řady jejích ctitelů jsou zdánlivě nekonečné. Nyní jí však osud přihrál nečekanou, a přitom nejdůležitější roli. Pokud se jí Jennifer zhostí špatně, mohlo by ji to stát kariéru - a možná dokonce život. Na místě natáčení se totiž objevil šílený zabiják, který vraždí ve stylu Hitchcockových filmů. Jennifer vytuší, že příští obětí se má stát právě ona. Útěchu už nenachází ani v náručí Conara, který je hvězdou stejného seriálu. Její mysl neustále mučí vědomí, že kdesi v Hollywoodu se potlouká blázen, který sleduje každý její krok… Shannon Drake se v této knize poprvé představuje jako autorka románu ze současnosti - a nezůstává nic dlužná své pověsti fantastické vypravěčky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7389/hvezda-7389.jpg 4.147
Série

Suspense 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Domino
Orig. název

Long, Lean, and Lethal, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Hvězda

Přidat komentář
Kudík
09.08.2020

Tento díl mi zatím přijde "nejjemnější" z celé série a i s pachatelem, který se dal relativně dobře odhalit. Hlavní hrdinové, ať už Jennifer nebo Conor mi tentokrát dali trošku zabrat. U Jennifer mi přišlo, že štěkala víc jak Lady s Rambem dohromady. :)
Granger House musel být úchvatný dům. Dle anotace jsem zjistila, že 4. díl navazuje, a bude to pokračování se Serenou.

helenkan
21.11.2016

Pěkná detektivka s překvapivým koncem.


moudivlacek
09.04.2016

Docela hezká detektivka a rozuzlení v úplném závěru, prima čtení.

Aracely
05.02.2016

Tak já tedy nevím , ale řekla bych , že mám radši její knihy historické než ze současnosti. Prostě mi to k ní nějak nesedělo tato kniha. Což je jen můj názor a ostatní to mohou vidět jinak ... Přišlo mi to místy chaotické a ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst. Když vstoupil do hry Conor a neustále se hádali , tak už mne to začalo bavit . Scény ze seriálu bych vynechala nebo aspoň většinu z nich , trochu se mi to pak pletlo. Postřehla jsem tam několik chyb a všichni muži , tedy ( skoro všichni ) mi tam přišli jako psychopati :-D Ale abych nebyla jen kritická , tak tedy klobouk dolů před závěrečnou scénou , běhal mi z toho mráz po zádech a fakt jsem si přišla jako v hororu a vůbec mne nenapadlo , že tohle by mohl být vrah ... Je to docela strašidelné. Tady je napětí až do konce a vraha uhodne asi málo kdo. No ke konci opravdu psycho ... Chtěla jsem dát původně 3* , ale přimhouřím obě oči a dám 4*.
Další díl si asi přečtu , když pro nic jiného , tak ze zvědavosti na další hrdiny. Tady mi byli oba sympatičtí . Shanon Drake mám ráda , píše velmi čtivě , ale doporučila bych spíš ty historické romány , ale tenhle taky nebyl zas tak špatný. Je to na každém čtenáři... Nicméně mne pořád běhá mráz po zádech z konce , takže se musím uklidnit nějakou jinou knihou :-)

havrmoni
06.02.2015

Moc hezké,napětí až do konce.Nevěřila bych,že mě příběh ze současnosti chytne,ale znovu se ukázalo,že Drake umí psát. Doporučuji,napětí,láska,erotika vše citlivě zpracované. Už se těším na další z této série.

Juliette
28.02.2012

Knihy ze současnosti jsou snad i lepší než její historické romance. Mají šmrc a spád. Nejlepší je tu pes Rambo.. :-)