Hany.Honey Hany.Honey komentáře u knih

Novicka Novicka Lisa Jackson

Tak asi tohle nebude můj styl. Nevím přesně, co mi na této autorce nesedí. Zbytečně dlouhý román, do postav se i přes to nedalo vžít a nijak zvlášť s nimi sympatizovat. Čekala jsem lepší vykreslení kláštera, jako místa, kde se člověk jen tak neocitne, ale nijak zvlášť působivé. Vrah mě ale překvapil, takže to bylo celkem dobrý.

22.02.2017 3 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Vzrušující čtení, těžko uhádnutelný vrah, smutek ze ztráty kolegy, překvapivé zjištění o šéfovi a už byl zase konec. Ach jo.

24.01.2017 5 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Indie mě osobně cestovatelsky nezajímá, ale četlo se o ní dobře. Možná na můj vkus příliš mnoho šťastných náhod za sebou.

30.12.2016 2 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Vysloveně romantika! Poslední díl série byl nejhezčí. Škoda, že už to skončilo. Opravdu dobře se to četlo.

27.11.2016 4 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Ne, tak tohle šlo číst opravdu ztuha. Ten zhuštěnej text, smajlíky, podivný výrazy. Hlavní hrdinka Markéta, stejně jako civilní jméno autorky, nesympatická, nesnesitelná. Sexu tam bylo hodně, to je v pohodě, ale proč tolik keců o tom jejím zevnějšku. Zbytečný. Konec přitvrdil. To bylo dobrý. Dala té americké hvězdě pěknej kouř. Ale pro mě ztráta času. Tato autorka mě vůbec nebere. Tak stejně otřesné jako Otrok nebo Sexy strategie.

14.11.2016 1 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Pasáže z 2. Světové války mě hrozně zaujaly, byly psané poutavě, svižně, je pravda, že jména vojáků jsem si musela číst zpětně vícekrát, než jsem úplně jistě věděla, který je který. A taky konečně na scénu vstupuje Ráchel. Víc prostoru pro ně by neškodilo. Na konci každé jeho knížky jsem trochu smutná, že už je konec.

05.11.2016 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Dobrý příběh, hrdina mi byl sympatický, škoda jen, že dopadl tragicky. Čekala jsem uvolněnější styl, jako v Lovci hlav.

19.10.2016 3 z 5

Hříšné vztahy Hříšné vztahy Petra Poncarová

Nijak zvlášť strhující. Předvídatelný konec. Manželství a majetek se neopouští...

19.10.2016 2 z 5

Provokatér Provokatér Karin Fossum

Jedním slovem SÍLA! Zatím nejlepší, co jsem od autorky četla. Nejvíc mě sebralo to, jak dopadl ten malej kluk v lese, rozervanej vypuštěnými psy. To se mi udělalo úplně mdlo. A konec dědy mě taky zamrzel. A celkový konec knihy taky nedopadl nijak jednoznačně, jako obvykle u Fossumové bývá zvykem. Asi bych si už na to měla zvyknout....

13.10.2016 4 z 5

Kdo miluje jinak Kdo miluje jinak Karin Fossum

I když víme, kdo je od začátku pachatel, stejně se v útlé knížce najde místo pro moment překvapení.

20.09.2016 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Lepší než netopýr, ale chvílemi jsem se ztrácela v překotném ději. Konec překvapil, vraha jsem opět neuhodla, takže dobrý. :-D

09.09.2016 3 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

Vtipu tam moc není, pokud si člověk nepotrpí na shazování manželky a hrdinčinu neustálou potřebu se degradovat na posluhovačku a otrokyni manžela se sklony k neustálé negaci všeho.
Dřív mě Monyová bavila víc, postupně, věkem už mi všechno od ní připadá tragické. Asi jako její konec.

09.09.2016 1 z 5

Indická nevěsta Indická nevěsta Karin Fossum

Velice mile překvapena, doslova mě to nadchlo. Podobně nadšeně čtu ještě Nesboa, takže další spisovatelka, která píše série se sympatickým detektivem.

07.09.2016 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Tento díl jsem četla až jako čtvrtou knihu od Nesbo a je pro mě nejmíň napínavá. Odkládala jsem ji v pasážích, kde jeho kolega Andrew líčil historky svých předků. Jakmile už tam Andrew nebyl, kniha nabrala hned svižnější tempo.

10.08.2016 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Lepší, než trilogie pohledem Any. Trochu víc zábavnější a mělo to lepší spád. Klidně vydej, E L Jamesová i ty zbylé dva díly pohledem chlapa.

31.07.2016 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nedotčeno. Vůbec mě to nechytlo. Asi mi je sympatický jen Harry Hole.

29.06.2016 1 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Výborný!

18.06.2016 4 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Asi už jsem z těchto knížek, které radí "jak na to" vyrostla. Ani jsem se nebavila, ani jsem se nepoučila. Nemohla dočíst. Knihu bych si osobně nevybrala za svou, ale byl to dárek, takže jsem se fakt snažila, ale nešlo to.

08.06.2016 odpad!

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Nezdálo se to moc vtipné, situace by mohly být docela zábavné, ale to by nám je autor nesměl pořád polopatisticky vysvětlovat v závorkách. Celkově stále dokola, takže nedočteno.

08.06.2016 1 z 5

Pečená zebra Pečená zebra Iva Pekárková

Dobře jsem se pobavila. Pekárková má fakt dobrej styl psaní a humoru.

23.05.2016 3 z 5