Haňulec Haňulec komentáře u knih

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Krásné pokračování knih. Opět příběh plný odhodlání, zábavy, plný lásky a jiskry. Nenechá vás to knihu odložit. Mohu jen doporučit.:-)

27.10.2015 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Příběh vás nenechá vydechnout, a končí to vždy napínavě, že se ani nenadějete a otevíráte nový díl, jen abyste zjistili, jak to pokračuje dál. Knihy od této autorky jsou opravdu něco. Mohu jen doporučit.:-)

27.10.2015 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Další díl série V RINGU opět nezklamal mé očekávání. Knihu jsem přečetla jedním dechem, ale nejvíce jsem se do knihy začetla až na konci kdy se mu svěřila se svým tajemstvím. Jen mě mrzí, že nevím, jak to nakonec dopadlo (našli? nenašli? kdo ví?). Knihu mohu jen doporučit.

24.10.2015 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Velmi mě zaujal příběh této knihy. Kniha má velmi poutaví děj, a nenechá vás odtrhnout zrak, což znamená, že knihu přečtete jedním dechem ani nevíte jak. Autorka splnila veškerá má očekávání a proto mohu doporučit jak tuto knihu, tak i ostatní knihy této autorky. :-)

24.10.2015 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Nádherná kniha s hezkým koncem. Sice jsem čekala, že se autorka více rozepíše o rozhovoru mezi Henrym a Roxy, ale nestalo se....škoda. Příběh Roxy a Reece byl super, aby se dozvěděli, že svou lásku, mohli mít už dříve, ale nebylo jim přáno. Knihu, vlastně celou sérii Wait For You mohu jen a jen doporučit. :-)

23.10.2015 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Dokonalé zakončení příběhu. Tato série knih mě velmi ohromila a vtáhla do děje jako žádná jiné série knih. Začetla jsem se do první knihy a skončila u posledního dílu ani nevím jak. Je pravda, že jsem se při některých úryvcích nudila a trošku je přeskočila, ale tak to je snad v každé jiné knize. Tuto sérii knih mohu jen doporučit.:-)

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Kniha byla moc hezky napsané, měla velmi poutavý děj. Člověk se do knihy začte, ale neví jak a je na konci knihy. Dimitrijovo zoufalé pronásledování Rose, ho dožene k únosu, který ho promění zpět na Dhampíra, což byla moc hezká scéna knihy. Vůbec se mi nezamlouval Dimitirij, který Rose zpočátku vůbec nechtěl vidět, ale pak se za ní postavil a chránil jí. Jsem zvědavá s kým Rose nakonec bude zda s Adrienem nebo Dimitrijem, ale myslím si, že od prvního dílu je to tak nějak jasné. Mohu doporučit tuto knihu.

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Kniha se mi velice líbila. Dimitrij jako strigoj, který miluje svou Rose, prostě skvělé. Rose, která žije s Dimitrijovou rodinou také neměla chybu a dokonce poznala i svého otce, ačkoli o tom neměla ani páru. Tuto knihu mohu doporučit :-)

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

První polovinu knihy jsem přelítla, ani nevím jak, ale potom nastal zlom a já ani nevím jak jsem knihu dočetla. Začetla jsem se do děje a velmi se mi jiskření mezi Rose a Dimitrijem. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál.

18.10.2015 4 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Tento díl akademie byl celkem dobrý. Líbil se mi děj a a zápletka. Ale myslela jsem si, že se více rozjede vztah Dimitrijeva a Rose. Uvidíme jak to bude pokračovat dále.

17.10.2015 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

První díl této série jsem jen přejela, ale jen z důvodu, že jsem viděla i film, který mě nadchl. Těším, co přinesou další díly této série. Zajímá mě jak dopadne vztah mezi Rose a Dimitrijem a jak bude pokračovat Lissa s Christianem. Knihu i film mohu doporučit :-)

17.10.2015 5 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Od prvního dílu těchto knih, jsem čekala kdy se na konci dozvím, že je někdo těhotný a konečně jsem se dočkala. Moc pěkný a smyslný děj příběhu. Do knihy se člověk začte ani neví jak a je na konci. Knihu jsem přečetla jedním dechem a můžu jí s klidným srdcem doporučit :-). Jak psal BookEater našla jsem 6. díl a anotaci na 7. díl. Stačí když člověk jen hledá :-)

14.10.2015 5 z 5

Nedostižný přízrak Nedostižný přízrak Kresley Cole

Knížka mě zaujala až v druhé polovině, ale i tak stála za to. Jen jsem na konci knihy čekala, že bude Néomi těhotná, tak uvidíme v další knize něco posune dál. Knihu mohu doporučit :-)

13.10.2015 5 z 5

Závod o život Závod o život Kresley Cole

Moc pěkný příběh Bowena a Marikety. Velmi mě překvapil sled událostí s Häxe. Autorka nedá člověku vydechnou, když už člověk začne číst, není možnost se od knihy odtrhnout. Knihu mohu jen doporučit.:-)

12.10.2015 5 z 5

Zabít nebo milovat Zabít nebo milovat Kresley Cole

První díl této série sice nastavil vysokou laťku, ale i tenhle příběh neměl chybu. Knihy jsou psány tak, že se do nich začtete, ani nevíte jak, a jste na konci knihy. Někde jsem četla, že se v knihách neobjevují postavy z předešlých knih, ale s klidným svědomím mohu říct, že to tak není. Je tam sice o nich jen málo zmínek, ale i tak člověk ví, co se kde děje. Knihu mohu za sebe jen doporučit, protože kdybych mohla dám více jak 5*. :-)

11.10.2015 5 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Jak už tady někdo zmiňoval na začátku knihy se objevila novela, která by mohla být samostatně vydaná, jako kniha. Novela mě naprosto uchvátila a když už jsem myslela že bude pokračovat dál, tak jsem začala číst úplně jiný příběh, který byl skvělí. Myslela jsem, že mě takovýhle žánr knihy nebude bavit, ale už od první kapitoly jsem se od knihy nemohla odtrhnout, prostě a úplně mě uchvátila. Kdybych knize mohla dát více jak 5* neváhala bych. Mohu jí jen doporučit. :-)

10.10.2015 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Velmi krásně napsaná kniha s krásný dějem. Příběh Henryho a Emily stojí za to přečíst. Celá série Bavettovi je úžasná a mohu ji jen doporučit. :-)

09.10.2015 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Kniha se mi celkem líbila, ale velmi mě zklamal průběh knihy. Děj této knihy byl v celku pěkný, ale hodně osekaný. Myslím si, že autorka mohla příběh více rozvést. :-)

09.10.2015 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha se četla jedním dechem, ale bohužel mi nic moc neříkala. Myslím, že by určité pasáže staly za propracovanější děj. Po přečtení série Bavettovi mě tato kniha zklamala, asi jsem od toho čekala více. :-)

08.10.2015 3 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Další kniha Bavettovi byla opět dokonalá. Člověk v knize najde lásku, přátelství, bolest ale i rodinu. Nejvíce mě v knize zaujala malá Amy. Příběh Roberta a Joan byl dokonalý. Kdybych mohla dát více jak 5* neváhám. Mohu jen doporučit. :-)

07.10.2015 5 z 5