Handulenka Handulenka komentáře u knih

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Napínavé od začátku do konce. Moc pěkná a čtivá kniha.

19.02.2022 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Moc pěkný a napínavý thriller. Krásně se četla. Určitě si ještě něco od autorky přečtu.

19.02.2022 5 z 5

Dům hedvábí Dům hedvábí Anthony Horowitz

Moje první kniha od Horowitze mě pohltila.Moc pěkně se četla a příběh byl velmi zajímavý.Určitě si ještě nějakou přečtu.

15.04.2021 5 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Knížka se mi moc líbila a krásně se četla. Velmi vtipně napsaná. Smála jsem se nahlas a nemohla se zastavil ????????

12.04.2021 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Luxusní knížka. Napínavá od začátku až do konce ????

07.07.2020 5 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Odpočinkové čtení.Kniha se velmi dobře četla.

03.04.2020 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Moje první kniha od autorky a byla jsem nadčená.Knížku bych přečetla na jeden zátah jak byla čtivá a napínavá.Skvěle napsané.Hned si přečtu další:-D

04.06.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, po celou dobu jsem byla napjatá jak to dopadne.Autorka nezklamala.Kniha byla čtivá a strašně moc se mě líbila:-D

12.04.2019 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Moc pěkně napsané.Poslední stánky jsem probrečela.

09.11.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Obě knihy jsem přečetla jedním dechem a vzala jsem si z nich ponaučení.Už neřeším uklízení a zbytečné hovadiny a raději jedu na výlet s rodinou a nebo si něco přečtu.Díky teto knize letíme na dovolenou

21.05.2017

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Od této spisovatelky jsem již četla Báječný krámek s čokoládou a tak jsem byla mooc zvědavá na tuto knihu.Musím říct mile mě překvapila.Líbila se mě víc a krásně se četla. Pohodové odpočinkové čtení. Nikdy nečtu knihu dvakrát, ale tuhle si za pár let ještě jednou přečtu.

30.01.2016 5 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

Zatím nejhorší kniha co jsem od ní četla.Od Joy si už hodně dlouho nic nepřečtu.Byla jsem zrovna nemocná, lítala jsem od doktora k doktoru a tato kniha mě prohloubila moji depku.Celou dobu o ničem a závěr na 2 stranách:-(

28.04.2015 3 z 5

Opravdu mrtev? Opravdu mrtev? Peter James

Knížku jsem také přečetla jedním dechem.Napínavá od začátku do konce.Určitě si od něj ještě něco přečtu.

02.04.2015 5 z 5

Andělské vodopády / Černé slunce / Dobrý ročník / Orbit Andělské vodopády / Černé slunce / Dobrý ročník / Orbit Nora Roberts

Nejdříve jsem se rozmýšlela, zda mám knihu vůbec číst, protože nemám ráda sci-fi a vesmír mě nikdy nezajímal.Jsem ráda, že jsem se do knihy pustila.Přečetla jsem ji jedním dechem a dost často mě mrazilo.Skvěle napsaná kniha a všem doporučuji.

09.01.2015 5 z 5

Až za hrob Až za hrob Dick Francis (p)

Moje první kniha od autora a moc se mě líbila.

30.01.2014 5 z 5

Měsíční svit ti sluší Měsíční svit ti sluší Mary Higgins Clark

Další pěkná kniha od Mary a opět nezklamala.Velmi pěkné čtivo určitě si od ní ještě nějakou knihu půjčím.

02.01.2014 5 z 5

Toxin Toxin Robin Cook

Velmi pěkně napsaná kniha napínavá od začátku do konce.

02.01.2014 5 z 5

Zásilka od mrtvého Zásilka od mrtvého Tami Hoag

Právě jsem dočetla a moc se mě líbila.

05.12.2013 5 z 5

Volný pád / Constance / Les / Expedice Endurance Volný pád / Constance / Les / Expedice Endurance Janey King

Luxusní kniha.Moc se mi líbila.všechny příběhy jsou moc pěkné.

03.12.2013 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Kniha je nádherná.Táke jsem u ní plakala.Sehnala jsem si film a ten jsem po 10min. vypnula.Na knížku nemá.

03.12.2013 5 z 5