hanap hanap komentáře u knih

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Poslouchám na Český rozhlas. Je to krásně napsané a výborně načtené.

31.12.2023 5 z 5

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Druhý díl snad ještě lepší než první. Mám ráda tento druh humoru. Inteligentní, vtipný a ještě vyřeší a pochytá zločince.

25.05.2023 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Mám od Dominika Dána přečteno již několik knih, tato " Popel všechny zarovná " poslouchám jako audioknihu a je to pro mě zatím nejlepší díl, ale ještě jich mám hodně před sebou. Vynikající je Marian Geišberg, který knihu načetl.

02.02.2023 5 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Tři ženy, tři osudy, tři velmi odlišné lokality .
Přesto si jsou tak podobné, svoji houževnatostí dosáhnout svého cíle a bojovat za své ideály.

29.12.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Příběh psa Gumpa milé, laskavé, veselé i smutné povídání z pohledu pejska. Audio v podání Ivana Trojana krásný zážitek.

15.02.2021 4 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Černá a purpurová, dočetla jsem tuto knihu a presto, že začátek byl pro mně těžký, nemohla jsem se do knihy ponořit. Teprve v druhé části knihy si mně příběh židovské divky Mileny a esesmana Franze ziskal.
Jak nelidsky se dovede
člověk chovat a jak zoufale se o svůj život dokáže rvát.
Jen si přeju, aby se takové zlo už nikdy neopakovalo.

13.11.2020 4 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Krásná, napínavá, laskavá kniha. Ve vesničce Three Pines bych ráda strávila volný čas, zašla bych do bistra, navstivila Claru, pozdravila Rut....nádhera.

26.08.2019 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Inspektor Prévit, pan autor se mně trefil do chuti po vtipné knize. Děkuji bylo pěkné počtení.

25.05.2023 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

(SPOILER) Kniha a příběh, který popisuje se mně moc líbil. Film jsem neviděla tak nejsem ovlivnená. Miluju napínavé knihy s dobrým koncem. Doporučuji.

21.08.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

To byla jízda a překvapivé rozuzlení.

30.06.2021 4 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Poslouchám jako audio v Českém rozhlase, krásně napsaný příběh a výborně načtený.

30.03.2024 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Na knížku jsem se těšila, protože děj je zasazen do Orlických hor a okolí odkud pocházím. Trochu mě vadila zkomolená jména obcí a měst Také se podle mě děj hrozně táhl a na konci knihy zase aspoň jedna kapitola s očištěním hlavního hrdiny chyběla.

10.12.2023 3 z 5

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

Třetí pokračování inspektora Prévita a stále skvělé čtení, děkuji.

27.05.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Výborně, už se těším na pokračování.

10.05.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Mě se tato krimi líbila, dobrá zápletka, sympatický pár vyšetřovatelů, překvapivé rozuzlení.

09.05.2023 5 z 5

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Další skvělá krimi, hodně drsné, napínavé vyprávění.

28.02.2023 4 z 5

Café Groll Café Groll Jan Štifter

Děkuji ČR2, zajímavé vyprávění, citlivě načteno. Příjemný zážitek.

03.02.2023 4 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Hodně dramatický, propletený, místy i humorný příběh, který udrží čtenáře u knihy napětí. Jeden z nejlepších od autora.

16.12.2022 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Výborně napsaný trller, atmosféra va městě je horká jako počasí. Výborné čtení do dnešních tropických dní. Čtu další díl.

21.07.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

10.05.2022 5 z 5