Inspektor s velkým mozkem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Inspektor Timothy Prévit je ve své podstatě stále stejný. Možná vychází z myšlenky, že co je dobré, nemá se měnit, ale spíš je mu to jedno. A pokud se chce změnit někdo jiný, nechť tak učiní a jeho nechá laskavě na pokoji. Také z těchto důvodů je nadále neoblíbený v práci a žije odloučen od své rodiny se svým milovaným dobrmanem Britem a papouškem Esmeraldou. Jenže z klidného pobývání ho vyruší vyšetřování dvojnásobné vraždy. A aby toho nebylo málo, přidá se k tomuto případu ještě jeden únos. Nyní je na Prévitovi, aby našel ten správný konec zamotaného klubka. Jenže Prévit už toho má dost...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459478/big_inspektor-s-velkym-mozkem-hW1-459478.jpg 4.495
Nahrávám...

Komentáře (31)

Kniha Inspektor s velkým mozkem

Schamila
31. března

Prévit je fakt pořádný prevít, nemusel by ještě do důchodu, ještě by mohl něco podniknout, protože se to čte fakt moc dobře!!!!!

knihovniceVS
17. března

Úžasný sledovat, jak se z podivného strejce stává elitní a chladnokrevný zabiják.
I jeho humor je smrtící :-)
A vůbec nejvíc se mi líbí ta boží nekorektnost v každém ohledu.
Balzám.
Chci další díl - pokud možno ihned :-)


Jenny46
30. ledna

Kniha je na jeden večer, skvělé vyprávění s humorem. Timothy P. je podivín, ale já mu fandím a opravdu si ho zamilovala. Jeho postava se v každém díle rozvíjí...
Odpočinková kniha a doufám, že bude další díl .o)

čef
25. ledna

Jako v předcházejících dílech řeší zdánlivě potrhlý inspektor Previt ladně jeden případ za druhým a rozhazuje při tom okolo sebe svoje sarkastické bonmoty, občas možná trochu násilné, někdy i vtipné. V druhém plánu je příběh sympaticky zaměřen na rasismus naruby tak, jak to čím dále více pozorujeme okolo sebe, o státních médiích nemluvě. Po několika psychologických neštěstích z předchozích románů docela osvěžení.

4xbabča
05.12.2021

I třetí kniha o dalších případech inspektora Prévita je plná zajímavých a napínavých situací, které svým svérázným způsobem inspektor Timothy Prévit řeší. Opět super čtení!

intelektuálka
20.11.2021

Timothy Pévit se nemění - zůstává svůj - se svým svérázným humorem i zvířectvem ....
dobrmanem Britem a papouchem Esmeraldou ....

Případy vražd řeší s nadhledem /a sympatická je i postava čínského spolupracovníka /
a nakonec se ještě pouští do pátrání po zmizelém synovi strýce Oskara ....

V závěru se mu rýsuje trochu jiná budoucnost - a my jsme zvědaví, jak to bude dál ....

To bylo zábavné čtení- doporučím.

Mickhesh
05.10.2021

Třetí díl a zdá se že i nejlepší. Trochu mi vadí to retrospektivní vracení do minulosti, kdy se vypráví, co bylo v jedničce, co ve dvojce.. nasrat! Buď ať si to lidi přečtou a nebo je na začátku knihy nějaké sesumarizování předchozích dílů a potom ať už se s tím neotravuje, ptž pokud někdo čte ty díly hned po sobě, tak je to neskutečnej opruz. Jinak fakt fajne kniha! Těším se na pokračování.

sadlo
19.09.2021

Podobně jako u předchozích knih, skvělé odpočinkové čtení.

1