hanap hanap komentáře u knih

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Očekávala jsem víc od autora Skály, námět zajímavý , poslední vrah (vražedkyně )se dal uhádnout , ale jinak málo , některé úseky hodně slabé , milostné scény podrobně popisované zbytečné , konec jak v červené knihovně . Za mě nic moc .Dvě hvězdy dávám nakladatelství Host za obálku , za text nic.

16.07.2015 2 z 5

Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? Eva Michorová

Vtipně napsaná kniha , milé čtení v létě k vodě , alespoň pro mě .

16.07.2015 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Musím přiznat autorce obrovskou fantazii , kterou dovede přenést v zajímavé vyprávění . Pro mě dobré čtení.

16.07.2015 4 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

No nevím , nevím , asi to není můj šálek kávy , ale pomlouvat tuto knihu nebudu .

29.06.2015 2 z 5

HHhH HHhH Laurent Binet

Líbí se mě pohled na tu to událost zvenčí . Líbí se mě i zpracování . Doporučila bych knihu i jako četbu pro školáky , nejsou to jen suchá data a právě proto se to dobře čte . O operaci Antropoid by měl vědět každý Čech ,kladných hrdinů není nikdy dost . Čest jejich památce .

23.06.2015 5 z 5

Troufalý autor osud Troufalý autor osud Ilona Borská

Skvělý příběh , laskavé čtení o lidské touze po vědění , těžký život na začátku války a smutný konec jednoho dobrého člověka .

17.06.2015 4 z 5

Spis Rosenherzová Spis Rosenherzová Jan Seghers

Mě se tato detektivka moc líbila , mám přečtenou "Příliš krásnou dívku " a " Partituru smrti ", Kriminální vyšetřování a běžný život detektiva se dobře doplňují . Za mě na výbornou .

17.06.2015 5 z 5

Kobra Kobra Frederick Forsyth

Opět výborný Forsyth a jeho mstitel Calvin Dexter , výborné čtení .

Příliš krásná dívka Příliš krásná dívka Jan Seghers

Zajímavé , trochu tajemné , fajn komisař Marthaler , pro mě se stal oblíbeným vyšetřovatelem

Partitura smrti Partitura smrti Jan Seghers

Dobře napsané , aktuální téma v době , kdy si připomínáme ukončení druhé světové války .

13.05.2015 4 z 5

Automobilové neštěstí Automobilové neštěstí Robert L. Pike (p)

Automobilové neštěstí je příjemná detektivka , je trochu retro ,vždyť prvně vyšla v roce 1970 , číst tuto knihu nebyla ztráta času .

06.05.2015 4 z 5

Na shledanou tam nahoře Na shledanou tam nahoře Pierre Lemaitre

Moc pěkné , ke knize jsem se dostala náhodou a jsem zasažená , první světová válka a poválečné období v literatuře moc neznám ,drsné vyprávění , výborně napsané .

01.04.2015 4 z 5

Brooklynské panoptikum Brooklynské panoptikum Paul Auster

Zajímavé .

01.04.2015 3 z 5

Maska smrti Maska smrti Arnošt Vašíček

Souhlasím "jednohubka ",napínavé , zajímavé čtení na jeden večer , určitě si seženu další knihy p. Vašíčka .

01.04.2015 4 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Přečetla , není to můj šálek kávy .

01.04.2015 2 z 5

Půlnoční sirény Půlnoční sirény Jean-François Coatmeur

"Půlnoční sirény" je docela zábavná detektivka .Strávila jsem s knihou uplakanou neděli a dobrý .

15.03.2015 4 z 5

Knihkupec Knihkupec Mark Pryor

No , nic moc , námět dobrý , ale kniha se mě nelíbila, naivní bývalý detektiv FBI nyní pracující na ambasádě v Paříži , přítel z CIA , bohatá domácí krásná novinářka , oběti- bukinisté , ....škoda.

15.03.2015 3 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Celá trilogie je krásné čtení ," Šachové figurky" jsou napínavé a záhadné od začátku do konce knihy ,stejně jako předchozí díly . Moc jsem si čtení užila . Díky pane May.

15.03.2015 5 z 5

Seznam smrti Seznam smrti Frederick Forsyth

Touto knihou jsem vlastně Frederika Forsytha objevila. Kdysi dávno jsem sice četla " Den pro Šakala" , ale pak už nic. Bála jsem se , že to bude pro mě nezajímavé , pravda je jiná . Kniha mě hned od první strany zaujala , téma terorizmu je dnes velmi aktuální v podání pana Forsyta neméně děsivé .Prožila jsem s knihou zajímavé večery .

08.03.2015 5 z 5

Mstitel Mstitel Frederick Forsyth

Skvělý příběh , napětí od začátku až do konce . Zajímavý pohled na vietnamskou válku , jugoslávský konflikt , životní osud hlavního hrdiny . Prostě výborné.

08.03.2015 5 z 5