Všechno v pořádku, slečno Karpíšková?

Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22840/mid_vsechno-v-poradku-slecno-karpiskova-2zY-22840.PNG 3 18 7

Třiatřicetiletá Karolína pracuje jako redaktorka časopisu Náš spotřebitel a do Prahy dojíždí z rozpadlého baráčku ve vesnici Lusky, místa, kde se zastavil čas a kde marně vysvětluje starousedlicím, že opravdu není moderátorkou erotického televizního pořadu, i když se jí náhodou nápadně podobá. Ještě jako malá Lina donekonečna řešila s houfem kamarádek jediný problém - jak, kde a s kým přijít o panenství, teď už má starosti poněkud jiné: domek jí padá na hlavu, její partner, válečný zpravodaj, je stále někde pryč, přátelství s ženatým kolegou v zaměstnání je stále hlubší a ke všemu selhaly antikoncepční pilulky. Jenže kdo je otcem? Vtipná a svěží próza spojující osudy malé i velké Karolíny připomene každé čtenářce něco důvěrně známého - a je těžké se nad ní přestat usmívat.... celý text

Jája92
10.02.2018 3 z 5

Námět není špatný, ale zpracování poněkud pokulhává.

Markushka
05.02.2018 3 z 5

Tak nevím. Nevěděla jsem při čtení a nevím ani teď. Bavilo mě, nebavilo. Čtivé, nečtivé. Nějak jsem se nemohla naladit. Ale zůstaly pocity kladné, proto tři hvězdy.

Esmeralda168
11.08.2017 1 z 5

Nemělo to hlavu ani patu, taky jsem se ztrácela v ději. Rozhodně znám od autorky lepší knihy.

sabca
10.11.2015 3 z 5

Kniha mě celkem zklamala. si jsem čekala víc. Nějak jsem se ztrácela v ději. Co se mi líbilo byly občas vtipné připomínky.

hanap
16.07.2015 3 z 5

Vtipně napsaná kniha , milé čtení v létě k vodě , alespoň pro mě .

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Vesele psaná knížka.Pěkně se čte.

Cajda
30.11.-0001 5 z 5

Parádní čtení, oddychová, veselá kniha :o)

česká literatura

Eva Michorová
česká, 1964
2004  93%Jedna jediná noc s inženýrem Kuželem
2005  68%Všechno v pořádku, slečno Karpíšková?
2004  82%Učitelé, kouzelníci, zloději
1997  85%Bára ze zámku
2001  51%Tak co, holky, co si počnete?

Kniha Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? je v