hanap hanap komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Slepá mapa , k této knize jsem se dostala uplně náhodou při hledání co teď přečíst. Byla to dobrá volba. Osudy tří žen, každá je poznamenaná dobou ve které žije, po přečtení jsem měla hodně námětů k přemýšlení.

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Krásné, ještě dlouho po přečtení ve mě příběh Lýdie a její rodiny zaměstnával myšlenky. Rodina, jak někdy může být komplikovaná. Doporučuji si knihu přečíst.

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Výborná kniha, líbila se mě, mám ráda tuto autorku

12.05.2016 4 z 5

Platanová alej Platanová alej John Grisham

Opět super čtení,

Bestie Bestie Dominik Dán

Objevila jsem Dominika Dána. Moje první kniha Bestie, je to výborná detektivka. Ráda si přečtu ještě další .

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Opět skvělé, nemá to chybu.

02.03.2016 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Dobrá a napínavá detektivka . Určitě vyhledám i další od této autorky .

20.02.2016 4 z 5

Útěk od ďábla Útěk od ďábla Sara Davies

Příběh co se může stát díky nevšímavosti a nebo nezájmu , těch co mají za povinnost své děti chránit . Je mě líto všech , co si něčím podobným museli projít . Dobré na tomto příběhu je , že to hrdinku nezlomilo , našla cestu jak vymanit a změnit svůj život a budoucnost svých děti . Doporučuji .

20.02.2016 4 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Dobrá červená knihovna , čekala jsem víc , ale dá se číst .

20.02.2016 3 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Pěkný příběh , líbil se mě .

09.01.2016 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

To nelepší co jsem za poslední dobu přečetla jsou právě Žitkovské bohyně , určitě si knihu zakoupím a budu se k ní vracet . Vřele doporučuji .

09.01.2016 5 z 5

Amatéři Amatéři John Grisham

John Grisham je mým oblíbeným autorem , kniha Amatéři pobaví , líbí se mě ta lehkost s jakou se čte , zajímavý náhled do malé právnické firmy . Doporučuji .

09.01.2016 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Dobrý ,drsný , uvěřitelný příběh . Hlavní hrdina Velin a jeho bratři si mě získali , určitě přečtu i Pána věže .

18.12.2015 4 z 5

Sněžná slepota Sněžná slepota Ken Follett

Dobrá detektivní zápletka , záviděla jsem tu záplavu sněhu , jinak nevím ..

10.12.2015 2 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Mě se tato detektivka líbila ,napínavá , do poslední chvíle jsem netušila kdo je vrah , k tomu depresivní atmosféra švédské zimy , za mě dobrý, přečtu si od autorky i něco dalšího .

17.11.2015 5 z 5

Staré hříchy Staré hříchy Ridley Pearson

Dobrá kniha .

14.11.2015 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Letní smrt je moje první kniha od tohoto autora , líbila se , oblíbila jsem si vyšetřovatelku Malin ,napínavý i drsný kriminální příběh . Určitě zkusím i další knihy p. Kallentofta .

14.11.2015 4 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Úplnou náhodou jsem narazila na tuto knihu a začala číst aniž bych měla nějaká očekávání . Kniha mě , ale nabídla milý příběh , který se dobře četl a nechal ve mě stopu k přemýšlení , doporučuji .

25.10.2015 4 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Když jsem četla tuto knihu měla jsem pocit jako by z poloviny byla napsaná v cizím jazyce , kterému nerozumím , mnoho jmen , které se mě špatně pamatovaly , až při opakovaném čtení jsem trochu pronikla do příběhu mladé ženy , která si dovolila zamilovat se v těžké době a ještě do nacistického důstojníka , no nevím ...

25.10.2015 2 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Pro mě číst tuto knihu bylo jako se vracet k milým přátelům , které jsem nějaký čas neviděla . Zátiší i Vražedný chlad je podle mě milé čtení , přestože se stala vražda , ale dobrá zápletka , rozplétání životních příběhů obyvatel Three Pines , výborné čtení .

25.10.2015 5 z 5