Hanaa Hanaa komentáře u knih

Vykupiteľ duší Vykupiteľ duší Iveta Pačutová

Tak určitě ano. Pět hvězdiček je málo. Příběh vyprávěný poetickým jazykem vtáhne do děje, drží a téměř nepustí na poslední stránce.Překrásná kniha, znovu a znovu na ni vzpomínám, i když jsem už četla další. A na postavu "NIKDO" s fialkovýma očima, na tu nezapomenu. Stejně člověk mnoho svých šancí promrhá.Doporučuji

29.06.2020 5 z 5

Motýlí křik Motýlí křik Jan Tománek

Napínavý a čtivý konspirační thriller.

27.04.2020 5 z 5

Historie včel Historie včel Maja Lunde

Skvěké, úžasné, nezapomenutelné. Jdu na další knihy této spisovatelky.

16.02.2020 5 z 5

O mé rodině a jiných mimozemšťanech O mé rodině a jiných mimozemšťanech Kathy Lette

Znám podobné případy ze svého okolí. Moc se mi líbil sarkastický pohled na život a výchovu dítěte a hlavně pak humor, který vydržel až do konce pěkného příbehu.

12.01.2020 5 z 5

Takhle jsem si to teda nepředstavovala Takhle jsem si to teda nepředstavovala Halina Pawlowská

Chcete si vyčistit hlavu? Pobavit se a zrelaxovat? Tak k tomu se právě hodí tato knížka.

26.12.2019 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Tak tento psychothriller patří k těm nejlepším. Pravda, že se člověk moc nevyspí, protože kniha je neodložitelná. Konec by se mohl trochu víc rozvést, ale jinak super čtení.

02.10.2019 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Skvělé, opět je to moje oblíbená Barbara Erskin. Román vás uchvátí nejen svým příběhem, napětím, ale budete si vychutnávat i jak krásně je psán.

25.09.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Moc pěkný thriller, napínavý až do konce. Ale právě ten konec se mi zdál useknutý, ale pak jsem to spisovateli odpustila. Tomu parchantovi na konci to nakonec patří, tak co to zbytečně řešit. Jestli chcete vědět o co jde, přečtěte si to, doporučuji.

15.08.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Už první stránky vás chytí a pustí až na konci thrilleru. Ten se panu Freemanovi opravdu poved. Chci další díl.

26.07.2019 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Neuvěřitelné, jak někdo může dát tak krásné knize "odpad". Je to skvělý detektivní román, jaký málokdo dokáže napsat. Profesionálně psaný a čtenáře dobrých knih uchvátí od první stránky. Skvělé.

16.05.2019 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Jeffery Deaver se vždycky dobře čte. Pátrání je podobné, jako v jiných dílech, ale to nevadí. Odpočinkové a napínavé čtení

12.05.2019 4 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Skvělý styl psaní, zajímavé postavy a také oceňuji, že lze psát detektivku bez zbytečné brutality. Vypadá to na vyjímečně dobrou sérii.

12.05.2019 5 z 5

Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Nejlepší kniha o fake news, dezinformacích a manipulacích!!! Petra Vejvodová

Trošku zdlouhavé, trošku úsměvné , (např. Média - hlídací pes demokracie?), a trošku manipulativní. V závěru se říká, že máme používat rozum. Hmm, a to si říká Nejlepší kniha o fake news? Asi je dobrá pro ty, kteří si přečtou něco v novinách a slyší v televizi a hned tomu věří. Ale doufám, že těch je málo.

22.04.2019 1 z 5

Horečka Horečka Deon Meyer

Veliká spokojenost. Nedivím se, že se tolika čtenářům líbí. Perfektně nadávkovaný příběh o lidstvu, čtivé a plné napětí.

"Nech na chvíli stranou trauma z Horečky a podívej se, jak a v čem žijeme tady a teď. Taky se to neobejde bez stresu, musíme řešit spoustu nepříjemných a náročných situací. Ale mezi stresem, který lidé prožívali před Horečkou, a tím naším dnešním jsou obrovské rozdíly. Je to jiný stres. Lidé teď musí řešit uspokojování těch úplně základních potřeb: jídlo, teplo, útoky zdivočelých psů.....!

04.04.2019 5 z 5

Fentonova zima Fentonova zima Ken McClure (p)

Další kniha od McClura, která je zajímavá a čtivá stejně jako i jeho další knihy. S McClurem nesáhnu vedle,.

18.03.2019 5 z 5

Barva mléka Barva mléka Nell Leyshon

To je kniha, která jednoho chytí za srdce a nepustí a druhý ji po pár stránkách zavře a nebude číst. Já patřím k těm, pro které je tato kniha literární skvost.

25.04.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Historická díla vystřídala moderní technika a největším Langdonovým rádce je vlastně stroj. Mně osobně se kniha líbila, velmi čtivá jako všechny ostatní, přečetla jsem ji za dva dny a veliká spokojenost. Autor si umí vybrat atraktivní prostředí. Za mě naprostá spokojenost.

15.03.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Skvela detektivka. Ale jak ctu komentare, zrejme nikoho nenapadlo, ze je docela dobry napad prestrojit se za osobu jineho pohlavi. Proc ten udiv? Carter to ma promyslene dokonale.

05.11.2016 5 z 5

Vraždění lazebnic Vraždění lazebnic Vladimír Přibský (p)

Nečekejte historický román ani tvrdý thriller. Je to velice příjemné čtení, má spád, a když se chcete pobavit a odpočinout, je to přesně ono.

02.05.2016 5 z 5