Takhle jsem si to teda nepředstavovala

Takhle jsem si to teda nepředstavovala https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419008/bmid_takhle-jsem-si-to-teda-nepredstavov-9Kl-419008.png 4 97 35

Kdo z vás jste si představoval, že až přestanete šílet s kariérou, budete prožívat nádherné, bezstarostné dny? Myslím, že nejsem sama, kdo se domníval, že už má nárok na to, aby si pohodlně cestoval, chodil po výstavách a okopával zahrádku. Copak by mne napadlo, že místo toho dostanu nabídku k sňatku na urologii, že budu ošetřovat manželku svého milence, nebo že k výročí mi muž mého srdce věnuje kleštičky na křepelčí vajíčka?!... celý text

Humor , Literatura česká

Vydáno: , Motto

Jessy
Jessy
14.12.2022 4 z 5

Tohle bylo moje první setkání s Halinou P. a byla jsem příjemně překvapená, jak dobře se kniha četla. Ke svému překvapení mi k tomu stačily jen dvě hodiny, které mě vlastně nabyly optimismem. Je fajn si občas připomenout, že i v životech jiných lidí se pořád dějí nějaké nečekané zvraty, překvapení, objevují se problémy a nedorozumění, a na mnohé lze i s odstupem času vzpomínat vesele.

Lenka339
Lenka339
27.10.2022 3 z 5

Pohodové čtení.

Mandy412
Mandy412
02.10.2022 3 z 5

Nenáročná, oddechová, příjemná Pawlovská. Já sice v domě nebydlím, ale ze svého okolí vím, že jakmile se vyřeší nebo zalepí jeden problém, hned vyleze další a Halina tomu dala tu správnou vtipnou formu.

lusila
lusila
02.09.2022 4 z 5

Vtipné, mierne ironické rozprávanie o tom ako sa sen o novom dome mení na nočnú moru.

Pumpkin
Pumpkin
15.08.2022 4 z 5

Nedělní odpoledne stane se...tuhle knihu jsem někdy od někoho dostala.
Po knize -Na co Alice zapomněla- jsem chtěla na víkend něco lehkého a tenkého.
No tohle díky velkým písmenům a málo stránkám bylo tak na dvě hodinky.
Jsem nikdy Halinu nějak nesledovala, ale popravdě to nebyla špatná knížka. Taková vyloženě oddechovka, na pobavení, na odpočinutí a na vyplnění času, na příklad při čekání na autobus apod.
Takže za mně dobrý ️

Martina157
Martina157
23.08.2021 3 z 5

Pobavila mě jako všechny knížky od této spisovatelky

IgorGebiza
IgorGebiza
21.07.2021 4 z 5

kniha na jeden deň, príjemné, úsmevné aj keď nečakajte extra komičnosť.

jprst
jprst
12.02.2021 1 z 5

Měl jsem pocit, že jsem k tvorbě autorky příliš kritický, tak jsem přečetl ještě další knihu, ale názor jsem nezměnil. Opět spíše než o humornou a vtipnou knížku se jedná o autorčin trapný pokus udržet si skupinu svých čtenářů, neboť "kšeft je kšeft".

klarence
klarence
31.12.2020 4 z 5

příjemná oddechovka k pobavení , bavila mne

Kacatko86
Kacatko86
29.12.2020 4 z 5

Příjemné oddechové čtení, napsané s humorem vlastním Halině Pawlowské.

verunb
verunb
24.10.2020 5 z 5

Halina nikdy nezklame :) a ten její dům... Jí tiše závidím!

01.10.2020 5 z 5

Krásná kniha nejlepšího co jsem od Haliny četla.

01.10.2020 5 z 5

Krásná vtipná kniha nejlepšího co jsem u Haliny četla.

pagac17
pagac17
14.09.2020

Výborně jsem se pobavil při čtení této publikace, paní Halina je velmi vtipná a ve své knize odhalí vše se v její rodině dělo a současně děje, bravo jí

bilamyska
bilamyska
13.08.2020 3 z 5

Vcelku příjemné čtení, i když mi kniha přišla taková nesourodá. Občas věnovala více slov věcem, které mi celkového ladění úplně nezapadaly. A naopak vynechávala podstatné věci (jako smrt manžela), takže jsem se nedokázala úplně zažrat. Ale celkově spokojenost.

Jolanka
Jolanka
14.07.2020 5 z 5

Ze všech knížek od H. P. mě tato bavila snad nejvic. Rozhodně doporučuji

Ignis
Ignis
31.05.2020 3 z 5

Příjemná knížka na deštivé odpoledne (nebo na pláž). Žádné velké umění (ale to snad nikdo nečeká), lehce úsměvné a na pohodu. Klasická Halina.

Barticek
Barticek
18.05.2020 4 z 5

oddechové a nenáročné čtení na cestu vlakem do práce

sgjoli
sgjoli
17.05.2020 3 z 5

Od knihy jsem čekala asi více humoru, ale ve výsledku jsem dostala spíše hořkosladké fejetony, které se točí kolem rekonstrukce domu, cestování a různých příhod z autorčina života. Nemohu říct, že by mne kniha nebavila nebo že bych se vysloveně nudila (to zase ne), ale jelikož jsem se s řadou situací, kolem kterých Halina Pawlowská krouží, neuměla moc sžít a dané situace mi byly spíše cizí, tak jsem v tom asi ten humor nebo nějaké větší souznění tolik neviděla. Nicméně od knihy jsem doufala odpočinkové, milé, nenáročné čtení a to jsem dostala. Odpočinula jsem si u toho, bylo to fajn, takže proč ne. :-)

Makyny
Makyny
16.05.2020 3 z 5

Milá, vtipná, čtivá oddechovka, která neurazí, ale ani moc nenadchne...