Hana46 Hana46 komentáře u knih

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Krásné. Myslím,že tohle byla zatím nejlepší kniha.Přečetla jsem ji za dvě odpoledne.Prostě paráda.Už se těším na další.

14.09.2020

Historie vlků Historie vlků Emily Fridlund

Knížka je velmi zvláštní a asi nebýt výzvy nikdy bych ji nečetla. A o tom vlastně výzva je ,číst knihy které bych jinak ani neotevřela.Dalo mi práci se do knihy začíst a vydržet až do konce. Velmi se mi líbilo popisování přírody a i těžkého života Lindy a lidí z okolí.

22.11.2019

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Dokonalé.Nejprve jsem ji po asi polovině chtěla odložit, zdála se mi zmatená,ale zařekla jsem se a četla dál.Super nečekaný závěr.Jsem ráda, že jsem vydržela a knihu dočetla. Autor opět nezklamal.Děkuji

01.10.2019 5 z 5

Zavěšená pizza Zavěšená pizza Vítězslav Jareš

Konečně jsem se ke knížce dostala.Musím říct,že jsem ji přečetla opravdu s chutí, někdy jsem se zasmála a jindy jsem se zase docela zamyslela.Krásné letní čtení,kéž by bylo více takových knížek.Děkuji autorovi a těším se na další.

24.06.2019 5 z 5

Tajemství Nágů Tajemství Nágů Amish Tripathi

Opět napínavé a už se nemůžu dočkat posledního dílu.

27.03.2019 5 z 5

Přehlídka kostí Přehlídka kostí Mark Nykanen

Musím konstatovat, že toto byla jedna z nejpodivnějších knih, které jsem četla. Nedalo se od ní odtrhnout a chvilkama jsem měla husí kůži.

24.01.2019 4 z 5

BRRRUM...mot(t)o mého života BRRRUM...mot(t)o mého života Ladislav Smíšek

Parádní oddechovka. Je lépe ji číst někde v ústraní,protože se člověk často směje a alespoň já se směju docela nahlas.Už se těším na další díly.

23.01.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Parádní detektivka s nepředvídatelným konce. Doporučuji

16.01.2019

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Krásné obyčejné čtení o obyčejných lidech a jejich osudech.

17.11.2018 5 z 5

Prokletí brněnských řeholníků Prokletí brněnských řeholníků Vlastimil Vondruška

Zase krásné čtení pan Vondruška to prostě umí.

29.10.2018

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Velmi napínavé čtení,přečteno jedním dechem.

04.10.2018 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Opět děsivě krásná kniha.Zase vydržela jen dvě odpoledne,protože ta se musí prostě dočíst rychle.Těším se na třetí díl.Už aby vyšel.

21.09.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Jedna z nejkrásnějších a nejděsivějších detektivek co jsem za poslední dobu četla.Opravdu je to kniha od které se špatně odchází a stále na ní musíte myslet.Děkuji autorce za krásně a strašidelně prožitý jeden den (déle se ta kniha nedá ani číst, prostě jak začnete nemůžete přestat).

21.09.2018 5 z 5

Infekce Infekce Robin Cook

Hezké letní čtení.

10.08.2018 4 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Tota knížka je již od dětství má nejoblíbenější.Některé pasáže znám zpaměti.Když mám blbou náladu, vezmu knížku a otevřu tam, kde mě napadne a pak jen čtu a čtu.
Prostě paráda.

11.07.2018 5 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Bezva klidná detektivka a už se těším na další knížky od autorky.

11.07.2018 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Super, jdu na další jeho knihu.

08.07.2018 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Moc hezké letní čtení.

21.06.2018 4 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Nečekané.Musím přiznat,že tuto knihu bych si nikdy nevybrala ke čtení. Ale kamarádka jinak nedala a já jí chtěla udělat radost, tak jsem ji začala číst.Od začátku jsem byla zaujatá osudy dívek i chodem školy.Knížku jsem doslova hltala.Hned jak jsem ji dočetla tak jsem kamarádce volala o druhý díl.I ten byl super.Doporučeji jako oddechové čtení na léto.

21.06.2018 4 z 5

Zlatý kámen Zlatý kámen Matthew Reilly

Bezva triller, jen v některých popisech situace ve světě trochu mrazí,když to člověk porovná se současností.Knížka se četla sama.

18.06.2018 4 z 5