goergina goergina komentáře u knih

Dámská volenka Dámská volenka Larissa Zageris

A mě to bavilo! Půjdu proti proudu a knihu tu pochválím. Já se opravdu začetla. Prošla jsem si několik variant a nezklamalo mě to. Bylo to erotické, záhadné, detektivní, romantické, strašidelné. Příběhy nejsou žádná veledíla, ale nejsme na univerzitě. Pokud jste zapšklí, tak si přečtěte encyklopedii hub a zahradničení. Kniha má pobavit a to dělá. Já doporučuji.

25.08.2022 5 z 5

Krize středního věku: Pohrajte si s osudem Krize středního věku: Pohrajte si s osudem Marie Phillips

Není to žádné veledílo, ale jako relax, proč ne? První cestou jsem měla přečteno za 5 minut, druhou asi za 10. Takže je to vhodné třeba do čekárny, nebo do MHD. Moc jsem nečekala, takže za mě Ok.

23.08.2022 2 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Kniha má pomalý rozjezd a špatně se čte. Měla jsem nutkání ji odložit, ale zvědavost mě donutila dočíst a nakonec jsem ráda. Příběh se mi líbil, přeskakování ze současnosti do minulosti mi naopak od hodnocení zde vůbec nevadí. Celkově hodnotím knihu pozitivně, ale jsou i lepší.

20.08.2022 2 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Autorka píše neuvěřitelně čtivou formou a to mě baví. Jáma mě neuchvátila tolik, jako Upálené, ale stejně jsem s chutí dočetla do konce. Trochu mě mrzí, že nebylo více vysvětleno, co se v jámě děje, ale budiž. Rozhodně se chystám přečíst všechna autorčina díla a těším se na to.

17.08.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Knihy této autorky jsem si zamilovala a Hotýlek na Islandu mě opět nezklamal. Pěkný příběh, romanťárna jak má být. Zajímavé prostředí, fajn zápletka, úžasné postavy. I když obvykle čtu jiný žánr, tak tohle doporučuji.

16.08.2022 5 z 5

Gate C30: Příběh o pravém životním štěstí Gate C30: Příběh o pravém životním štěstí Matthew Mockridge

Kniha s dobrým příběhem a velkým potenciálem. Bohužel její forma je tak strojená, že se z toho stala další ezo blbost. Postavy mluví jak odborná literatura, jako roboti. Kdyby postavy byly “více skutečné”, byl by příběh uvěřitelnější a kniha by si našla více čtenářů, kterým by určitě přinesla něco do života. Je to velká škoda.

16.08.2022 odpad!

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Bavilo mě to. Postava Emily je děsná. Musím uznat, že kniha ve mně vyvolávala emoce a to má správná kniha dělat, ne? Takže za mě dobrý. Konec hodně přitažený za vlasy, ale co už. Sama bych asi lepší nevymyslela.

04.08.2022 3 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Kniha se mi moc líbila. Příběh plný naděje, odvahy a houževnatosti. Nápad neotřelý. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Za sebe doporučuji.

04.08.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Pěkná dávka romantiky a dobrodružství. Tento žánr obvykle nečtu, ale v létě u vody jsem chtěla něco lehčího, než krimi a thriller. Neočekávala jsem zdaleka tolik, co jsem dostala. Dávám plný počet hvězd a s chutí se vrhnu na další autorčino dílo.

26.07.2022 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Skvělý příběh. Děsivý, napínavý, krutý a bolestivý. Člověka nutí zamyslet se. Autor odvedl výbornou práci.

26.07.2022 5 z 5

Anatomie skandálu Anatomie skandálu Sarah Vaughan

Kniha byla napínavá, ačkoliv děj nebyl nijak závratný. V zásadě obyčejný proces. V knize byl i nečekaný zvrat, což bylo milé překvapení. Celkově mě kniha bavila, ale jsou lepší tituly, proto nedám plný počet hvězd.

01.07.2022 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Od začátku napínavé, děj eskaloval. Skvělý příběh, velmi dobře napsáno. Kniha podle mého gusta. Nebyla překombinovaná, dávalo to smysl. Doporučuji

16.06.2022 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Audiokniha: Celé 2/3 jsem přemýšlela o tom, co má vlastně kniha říct. Byla to nuda. Nemastné neslané drama jednoho manželství. Postavy nesympatické a hloupé. Pak se to konečně rozjelo a dalo to smysl, jenže pozdě.

16.06.2022 1 z 5

Vlak z Paddingtonu Vlak z Paddingtonu Agatha Christie

Opět parádní kniha. Agatha nikdy nezklame.

14.06.2022 4 z 5

O čem se nemluví O čem se nemluví Jess Lourey

Kniha čtivá, napínavá. Postavu Cassie si musí oblibou snad každý. Skvělý příběh. ALE… bohužel ten skvělý příběh autorka utne. Nedotaženo do konce, takže na konci příběhu jsem zmatená ještě víc, než na začátku. Napadá mě pouze: CO, PROČ, JAK? Škoda promarněné příležitosti k bravurnímu kousku. Nakonec tedy jen 2*

12.06.2022 2 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Velmi zajímavá kniha, která otevírá bránu do světa pilotů, stevardů a letectví obecně. Hodně informací, které jsou podány zábavným způsobem. Za mě pecka.

03.06.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Kniha je velmi čtivá a napínavá. Pěkná zápletka, zajímavé zvraty. Ovšem některým věcem v knize jsem jako čtenář neuvěřila, což v mých očích knihu shodilo. Nemůžu si pomoct. Do stránky cca 300 pecka, potom už jen brak. Každopádně když je chuť na romanťárnu, tak proč ne.

16.05.2022 2 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

V první části knihy mě zarazilo opakování jednotlivých rozhovorů. Bylo to velmi rušivé. To naštěstí přestalo a kniha se zvrhla v zajímavou detektivku rozebírající psychologii osobnosti. Ano, děj je předimenzovaný, ale mně se to prostě líbilo. Jednoduše Itálie. Byla jsem s příběhem spokojená a nenudila jsem se.

11.05.2022 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Od knihy jsem čekala více (vzhledem k recenzím). Moje chyba. Nicméně kniha se mi líbila, děj mě vtáhl, nenudila jsem se. Napínavý psychologický román. Mohu doporučit.

11.05.2022 4 z 5

Můj první polibek Můj první polibek * antologie

Kniha plná pozoruhodných povídek českých autorů. Některé se mi líbily více, jiné méně. Ta rozmanitost žánrů je super, protože každý si pak najde to své. Já se bavila a začínající autoři si určitě zaslouží respekt. Za mě plný počet hvězd.

11.05.2022 5 z 5