Gi-Gi Gi-Gi komentáře u knih

Mráz Mráz Bernard Minier

tady je další nový autor objevený díky Výzvě, líbilo se mi to, bála jsem se, a epilog super ukončení :-)

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

tak tady jsem si tak od půlky říkala, ať to není jak to bylo - no co už :-), dobrý, zamotaný, skvělý mladý nadšenec a bezva kolegyně.

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

k olsen jsem se dostala přes Výzvu, myslím, že dostal novou fanynku fakt hustý, a dobrý a skvěle se to četlo..., pak už bylo jasné i kdo to je, ale ten nápad. hustýýýý

Závod o lásku Závod o lásku Barbara Cartland

lze říci jediné, klasická Cartland, musím říct, že její knihy mám radši ve filmovém zpracování, než je čtu, ale klasika

15.02.2020

tak vcelku na pohodu, četli jsme s manželem na dovolené nahlas, teda četla jsem já, on se smál, nic extra ale jako oddechovka super

15.02.2020 3 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

tak tady musím říct, že mě kniha nezaujala, příběh je v knize popsán, v lepším případě, na 50% stránek, jinak je tam skvělé popsáno jak se souloží a komu kde co vlhne. Mám ráda romantické romány, ale tohle na mě bylo fakt moc

15.02.2020 1 z 5

Pan Pondělí Pan Pondělí Garth Nix

Doporučím dceři, jsem zvědavá, o na to povi...

04.02.2020 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tak nějak nechápu, proč na její knížky je taková fronta v knihovně. Četlo se to dobře, je to dobře propojene, ale odvázana z ní tedy nejsem..... Asi záleží na příběhu na postavě... Ale ve vysledku:třetina hrdinek nevernice, celých 11 vztahu na prd... A to jen proto, že jedna hrdinka řeší jiné veci. Asi by mi nevadilo trochu pozitivna

26.12.2019 3 z 5

Neomylný instinkt Neomylný instinkt J. D. Robb (p)

Tak tahle byla "drsná", ukázka toho, že vztah není vždy jen růžovou zahradou, že nás nejvíc bolí, když tomu druhému nemůžeme pomoci...

06.11.2019 5 z 5

Čtyři legendy Čtyři legendy Matthew Reilly

Jack West prostě neomrzi????

31.10.2019 5 z 5

Jidáš Jidáš Amos Oz (p)

Musím říct, že mě autor překvapil. Nevím, co jsem čekala, ale tohle ne. Spousta hlubokých myšlenek, které se schovali do dialogu. Pravd, které si uvědomíme, až když je někdo vysloví nahlas. Není to rozhodně oddechovka, musí se číst pomalu. Ale stojí to za to.

30.09.2019 4 z 5

Gregor a město pod městem Gregor a město pod městem Suzanne Collins

Zajímavá myšlenka, hunger se mi líbili víc. Tak nějak bych čekala lepší pro propracovanou. Půl knihy se chystá na výpravu, pak je na ní, s nadsázkou je závěr mise na dvou stranách. A konec. Pro mládež super, pro mě je to moc "usekly". Mám jeste další díl tak uvidíme.

11.08.2019 3 z 5

Mesto Ember Mesto Ember Jeanne DuPrau

Znala jsem z filmu, musím říci, že zdařile převedení.

02.08.2019 3 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

přišla mi jedna z těch slabších od Nory, umí být lepší...

23.07.2019 3 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Vlastně mé první setkání s tímto autorem, asi to bylo příliš krátké, abych si mohla udělat názor, ale líbila se mi ta myšlenka o životě knihoven ????

09.07.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Tak nějak jsem čekala víc, na mě relativně pomalý spád, ale jsem vcelku zvědavá, co se semele dal.

07.07.2019 4 z 5

Chlad Chlad Arnaldur Indriðason

Tak trochu jiná detektivka, ale dobrá. Lidská zvědavost je svina, ale líbilo se mi to

03.07.2019

Zloba Zloba Chris Carter

Tak trvalo mi necele dva dny to přečíst, líbí se mi, že autor píše o tom, co zná. Ovšem dostat se do hlavy takovému.... To musí být umění, se s tím vypořádat. Autor mě zaujal, stejně tak i postava Roberta huntera. Asi to nebyla poslední kniha o něm, uvidíme, zda mě autor překvapí nebo se bude opakovat...

02.07.2019 4 z 5

Říjnová země Říjnová země Ray Bradbury (p)

Tak bylo to hustý, depresivní a občas strašidelný. Musím říct, že me to prekvapilo. Název odpovídá náladě táhnoucí se všemi povídkami. Nejčastější vlastnost popisována v těch povidkach mi přišla lidská lhostejnost, tím pádem krutost. No teď si dám ne co lehciho????

01.06.2019 4 z 5

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Tak brala jsem to jako jednodenní oddechovku, tak jsem si včera pobrecela, to prázdno na konci mě dostalo. Jinak je to klasická lowellova jen tentokrát byly asi jinak hvězdy a pak místo jednoduchého sladkého románu jsem četla víc catinu tragédii. Ta sladarna tam byla, ale pro mě tentokrát až druha????

17.05.2019 4 z 5