Georgine Georgine komentáře u knih

Vražedné léto Vražedné léto Mari Jungstedt

Lepší než Umírající dandy, ale horší než předchozí tituly. Prvotní nadšení z autorčiných knih nějak opadává...

02.04.2015 3 z 5

Umírající dandy Umírající dandy Mari Jungstedt

Ze všech čtyř knih je tato bezkonkurenčně nejslabší. Zdá se, že její tituly mají kolísavou tendenci. První (Neviditelný) byl velice čtivý, o druhém (Této tiché noci) už to říct nemohu, ale u třetího (Vnitřní kruh) svitla opět naděje, která u Umírajíciho dandyho zcela zhasla. Přesto si další navazující tituly přečtu. Třeba bude vzestup...

19.01.2015 2 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Čtivá knížka, dle mého určitě lepší než první titul Skrýš, kterou jsem od tohoto autora četla.

18.11.2014 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Určitě slabší než Zmizelá, kterou jsem četla před tímto titulem.

07.11.2014 3 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kniha se mi líbila více než předchozí, kterou jsem četla (Manželka, která utekla), ale souhlasím, že je velmi čtivá, ale konec je poněkud přeslazen. Ale určitě doporučuji přečíst.

13.10.2014 5 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Kdybych nečetla ostatní knihy od této autorky, asi by se mi líbila víc. Je to jedna z jejích slabších knížek, přesto pobaví, ale už tolik nenadchne.

10.10.2014 4 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Pro mě tak za tři a půl :o)

16.09.2014 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka, od které se nechce odcházet a nutí k zamyšlení.

09.07.2014 5 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Na tituly této autorky se těším, leč tato kniha patří mezi slabší. Napsala i o hodně lepší :o) Přesto pobaví a doporučuji přečíst..

29.05.2014 4 z 5

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Souhlasím s Neri - pobaví, ale kdo má přečtené její předchozí knížky, bude trošku zklamán. Ty předchozí byly určitě lepší, přesto ale doporučuji přečíst.

29.05.2014 4 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

Doporučuji přečíst, jste tak vtaženi do děje, že nelze přestat :o) Zase povedená kniha!

26.10.2013 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Horká krev se mi líbila, i když musím přiznat, že jako první jsem od L.Jackson četla Ztracené duše a ty byly určitě lepší, proto o jednu hvězdičku méně :o)

10.10.2013 4 z 5

Provokatér Provokatér Karin Fossum

Kniha je velice čtivá. Od K.Fossum jsem četla Indickou nevěstu (také prima) a teď Provokatéra, který je ještě lepší :o))

10.10.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

zklamání - začátek dobrý, ale během čtení prvotní nadšení z knihy opadalo - zbytečně rozvleklé některé pasáže, určitě neřadím mezi knihy, ke kterým se ráda časem vracím

10.10.2013 1 z 5

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Tuto trilogii jsem přečetla během dovolené, protože se od ní dalo jen těžko odtrhnout. Moc se mi líbila :o)))

30.07.2013 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Velice čtivá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout, už se těším na další díl :o)

30.07.2013 5 z 5

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

Nejslabší knížka této autorky. Četla jsem skoro všechny, ale tahle mi spíš připomínala obyčejnou červenou knihovnu...Velké zklamání.

02.06.2013 1 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Řekla bych - lepší průměr :o)

28.05.2013 3 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

I když jsem dříve četla druhý díl, tudíž jsem věděla, jak vše dopadne, přesto jsem byla napjatá a nemohla se od knihy odtrhnout :o)

16.05.2013 5 z 5

Sex v Praze Sex v Praze Jana Collins

Nejhorší knížka, jakou jsem četla v poslední době. Absolutně bez děje, nepobavila, nezaujala...

07.04.2013 odpad!