Georgine Georgine komentáře u knih

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Od této autorky znám všechny její knihy, nezklamala ani tentokrát. Sice není tolik napětí jako v některých jiných knihách, ale čte se velice dobře.

12.04.2024 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tato kniha je mé první setkání s touto autorkou. Nejprve jsem se nemohla zacist, ale pak mě děj pohltil a kniha se mi moc líbila. Jen na konci bych uvítala ještě uvítala jednu kapitolu.

12.04.2024 4 z 5

Wim Hof: Cesta Ledového muže Wim Hof: Cesta Ledového muže Wim Hof

Také se mi líbila víc jeho první kniha. Tady už nic nového a přínosného,co bychom nevěděli z první knížky....

26.02.2024 2 z 5

Kus mého srdce Kus mého srdce Mary Higgins Clark

Že série o Laurii jedna z nejlepších, ale jinak mi přijde, že už to není ta " stará dobrá Clark"

11.01.2024 4 z 5

Nepatřím ti Nepatřím ti Mary Higgins Clark

Od této autorky znám všechny knihy, ale již to není,co bývalo. Chybělo mi napětí, kdy jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Za mě taková průměrná oddychovka.

14.04.2023 3 z 5

Ať žijí padesátnice Ať žijí padesátnice Hana Hřebejková

Oddechové čtení,některé příběhy se mi libily více,některé méně, u některých jsem se i zasmála, Takové odpočinkové cteni nejen obsahem,ale i formátem knihy.

21.03.2023 3 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Kniha se dobře čte, ovšem postrádala od prvopočátku napětí,jak jsem tomu byla zvyklá z jejích předchozích titulů.

21.03.2023 4 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Oproti předchozímu dílů mi tento připadl jako méně zdařilá kopie. Vrah chce zabít jednu z dvojice vysetrovatelek, obeti mučí chladem... Děj mě nepohltil jako ve Vyvolené zemřít,proto nižší hodnocení.

01.03.2023 3 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Dobře napsáno, dej čtenáře pohltí a nepustí.

22.02.2023 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Asi jako u předešlého titulu této autorky. Začátek zdlouhavý, trvalo než jsem se začetla,ale pak vcelku oddechové čtení.

13.02.2023 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Zprvu jsem se nějak nemohla začíst,nebyla to kniha,která " chytne ' od samého začátku, později mě dej zaujal. Takové oddechové čtení s předvídatelným koncem.

09.02.2023 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Čtivé příjemné e oddychove čtení

18.07.2022 4 z 5

Tři hodiny Tři hodiny Rosamund Lupton

Moje čtvrté setkání s touto autorkou a musím říct, že nejhorší. Po předchozích titulech zklamání, nemohla jsem se začíst, nakonec dočetla, ale...

22.03.2022 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Do knihy jsem se zacetla velice rychle, i když někde uprostřed mi to přišlo zbytečně zdlouhavé, konec byl napinavy,, doporučuji přečíst.

14.03.2022 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Zbytečně rozvlacne

12.03.2022 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Příběh, ve kterém se prolinaly dvě dějové linie a přitom na sebe navazovaly, mě velice zaujal a knihu jsem přečetla jedním dechem. Určitě doporučuji.

07.02.2022 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Velice ctiva kniha, těžko se odtrhavalo od čtení. Určitě jedna z těch lepších této autorky. Proto pak zklamání z pokračování, ale to už patří hodnotit jinam.

26.01.2022 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Předtím jsem četla od této autorky knihy V plamemech a Dokonale ticho, které mě nadchly. Snad proto velké očekávání, ale do Sestry jsem se nejak nemohla zacist. Za mě nejslabší kniha této autorky.

12.01.2022 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Nereálnost děje mi nevadila, kniha se četla velice dobře. Spíš mě zklamal konec, který byl tak trošku "useknuty", přesto hodnotím kladné, do příběhu jsem se ponořila, jak to u správné knihy má být.

09.01.2022 5 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Ráda čtu knihy L. J., proto jsem se těšila i na tuto, ovšem zklamání. Zatím nejslabší kniha této autorky.

27.06.2021 3 z 5