Kus mého srdce

Kus mého srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522937/bmid_kus-meho-srdce-RwG-522937.jpg 4 14 5

Laurie série

< 7. díl

Televizní producentku Laurie Moranovou a jejího snoubence Alexe dělí od svatby jen pár dní, když je zastihne děsivá zpráva o únosu Alexova sedmiletého synovce. Byl naposledy spatřen na pláži, jak sbírá mušle, a později vlny vynesly na břeh jeho skimboard. Je jasné, že přestává všechna legrace. Čas se zlověstně krátí a Laurie je odhodlaná udělat i nemožné, aby chlapce našla.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Piece of My Heart

Georgine
11.01.2024 4 z 5

Že série o Laurii jedna z nejlepších, ale jinak mi přijde, že už to není ta " stará dobrá Clark"

Lena79
08.01.2024 5 z 5

Mary Higgins Clark je pro mě top spisovatelka, což se potvrdilo i u této knihy. Příběh se četl téměř sám byl napínavý.

mcabr
26.12.2023 5 z 5

Pěkné čtení, spád, napětí.

Danago
06.11.2023 5 z 5

Tuto sérii čtu postupně celou a tento díl byl naprosto strhující, za mě možná i nejlepší z celé série.
Tentokrát je rodina Laurie vystavena tomu nejtěžšímu, únosu malého chlapce. Nevyšetřuje se starší případ, ale až bolestně aktuální únos. I když možná existuje určitý starší případ, který by s únosem mohl mít něco společného. Indicií je více a vyšetřování se rozběhne hned několika směry.

Celý příběh je napínavý bez hluchých míst.
Ikdyž se jedná o sérii, klidně se dá každá z knih číst samostatně, protože autorka umí naprosto nenásilně připomenout nejdůležitější souvislosti z minulých dílů.
Kniha neobsahuje žádné brutální zločiny, ale vyšetřování postupuje velice logicky a únos dítěte je zde velmi zajímavě vykreslen.
Závěr knihy je dokonale uzavřený a vše je do detailu vysvětleno.
Knihu velice ráda doporučuji.

Paja1709
25.10.2023 5 z 5

Me tahle série prostě baví .Od začátku napínavé a žádná hluchá místa.Jen mě mrzí, že série ma takové nízké hodnocení. Zaslouží si určitě lepší. Po všech těch psycho a krvácích co ted vychazi to je příjemná změna.