Georgine Georgine komentáře u knih

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Odpočinkové milé čtení

01.01.2021 3 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

J.F. je má oblíbená autorka,četla jsem všechny její knihy, takže mohu porovnávat. Tuto knihu řadim jako průměrnou, děj předvídatelný, postrádá obvyklé napětí, ale čte se dobře, nenudí.

18.08.2020 3 z 5

Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo Upečeno s láskou: Kváskový chléb a pečivo Iva Trhoňová

Krásná kniha, mnoho zajímavého o kvásku a pečení, spousta rad, chutné recepty. Kdo peče domácí chléb, určitě ocení.

02.06.2020 5 z 5

Domácí kváskové pečení Domácí kváskové pečení Gabriela Hradecká

Vyzkoušela jsem už takřka všechny chleby z knihy a výborné. Jednoduché a chutné recepty, za mě doporučuji

02.06.2020 5 z 5

Na jedné lodi Na jedné lodi Mary Higgins Clark

Už to není,co bývalo. Mám všechny knihy,od této autorky, leč každá další má klesající tendenci. Tato je hodně průhledná již od začátku. Pro oddych a pobavení ano,ale žádné velké napětí nečekejte

26.02.2020 3 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Při čtení jako na houpačce, místy zbytečně zdlouhavé, že jsem chtěla odlozit. A místy jsem se začetla tak,že nešlo odložit. Hlavně závěr knihy,který je překvapivý.

18.05.2019 3 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

V porovnání s první knihou Vdova se mi tato líbila více. Čte se dobře, určitě knihy této autorky ještě vyhledam.

10.05.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

I když bylo víc než předvídatelné, jak příběh skončí, přesto mě kniha bavila.

07.04.2019 3 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Kniha mě zaujala, ač předchozí tituly byly asi lepší, ovšem ten konec byl trošku překombinovaný...

05.04.2019 4 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Tato autorka patří mezi mé oblíbené, četla jsem a mám vsechny její romany, leč tentokrát tak nadšená nejsem.

30.03.2019 3 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Kniha mě zklamala, předešlý titul Má je vina se mi líbil mnohem více.

22.03.2019 3 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Předchozí knihy této autorky se mi libily mnohem více. Jako by tuto psal někdo jiny.A zakončení knihy mě zklamalo. Napětí v knize nechybí, ale je to místy hodně přehnané. Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami.

03.03.2019 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Chvílemi napínavé tak,že se od knihy nedalo odtrhnout, ale byly i pasáže zbytečně rozvleklé, proto místo pěti hvězdiček pouze čtyři.

20.02.2019 4 z 5

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Opět výborně napsaná kniha této autorky, od které se nedalo " utrhnout". Jen jsem ze začátku litovala, že jsem předešlé díly teto série četla už před časem a musela víc přemýšlet nad některými postavami z minulých dílů.

04.02.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Patrně prehnané očekávání způsobilo zklamání z první přečtené knihy tohoto autora. Nicméně zkusím ještě jiný titul a dám mu šanci ..

27.01.2019 2 z 5

Melodie stále zní Melodie stále zní Mary Higgins Clark

Od M.H.C. mám přečteny všechny její knihy, ale musím, bohužel, říct, že mají klesající tendenci. S romány, které psala dříve, se tyto poslední nedají srovnat. Konkrétně v této knize mi naprosto chybělo, abych byla napjatá, jak se bude děj vyvíjet dále. Spíše se tu objevovaly známky ženských románů.

10.11.2017 3 z 5

Dívka, která nesměla mít sny Dívka, která nesměla mít sny Barbora Walterová Benešová

Na začátku jsem si říkala, že na autobiografická díla afrických dívek to zdaleka nemá, ale budiž.. Později jsem si nebyla jistá, jestli jsem omylem nesáhla do červené knihovny - bohatý se zamiluje do chudé a udělá ji šťastnou.. Knihu jsem dočetla s rozpačitými pocity, ale další tituly této autorky vyhledávat nebudu.

01.05.2016 2 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

V porovnání s Hot Boys podstatně slabší - erotická červená knihovna

17.02.2016 2 z 5

Z četby smíšené pocity - chvílemi zábavné, místy bláznivé, občas naopak měla chuť knihu odložit. Určitě velká očekávání způsobila i přehnaná propagace knihy. Dočetla, ale nebude to kniha, ke které se budu vracet.

03.08.2015 3 z 5

Druhý dech Druhý dech Sofie Sarenbrant

Čtivá odpočinková detektivka, neztrácíte se zde v množství postav. A dle mého lepší než Odpočívej v pokoji.

03.07.2015 3 z 5