Druhý dech

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na start Stockholmského maratonu přišlo několik tisíc lidí, i když se kvůli špatnému počasí mnozí odhlásili. Pár minut po startu padne k zemi jeden z běžců. Mrtvý je pětatřicetiletý Mans, který je koučem exkluzivního běžeckého klubu. Ukáže se, že zemřel bodnou ranou do zad, způsobenou ostrým předmětem. Závodu se účastní i sestra policistky Emmy Sköldové, Josefina, a Emma ji přišla na trať povzbuzovat. Není ve službě, ale než v davech běžců najde svou sestru, je jí už zapotřebí jako kriminalistky. Nedlouho po prvním úmrtí najde jeden z účastníků maratonu v křoví parku mrtvou ženu, rovněž v běžeckém oblečení. Není pochyb o tom, že jde o další vraždu …...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182080/big_druhy-dech-oby-182080.jpg 3.958
Série:

Inspektorka Ema Sköldová 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Víkend
Originální název:

Andra andningen


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Druhý dech

Marcik7
08. ledna

Nebylo to špatné, ale trochu zdlouhavé, opakující se fakta, málo gradující děj.

martin3554
26.08.2020

Po přečtení knihy asi 100% běhat maraton nikdy nepůjdu. Podobně jako i u prvního dílu, hodně nečekaný vrah.


Ava365
16.06.2020

Originální nápad, ale bohužel některé věci za hranicí uvěřitelnosti. I tak stojí za přečtení.

jihej
14.06.2020

Výborný severský krimiromán,napínavý,poutavý a skvěle ozvláštněný prostředím ze zákulisí maratónských běhů.Doporučuji.

Pauline23
01.02.2020

Též od základní školy nemám ráda běh díky tělocvikáři a nikdy jsem mu na chuť nepřišla. Ale pěkně to odsypalo, to počasí kdy prší a je zima. Musela jsem vědět kdo je vrah. Odpočinkové čtení.

SilvieSisinka
14.08.2019

Pěkně napsaná kniha. Sama běhám a velice mě bavilo číst v knize o běhu a marathonu. Osobně jsem uběhla půlmaraton i to bylo dost náročné. Smekám před všemi co ubehnout marathon. Zápletka průměrná.

janastok
15.07.2019

Zajímavostí této detektivky je to, že se celá odehrává během jednoho běžeckého závodu. A to je taky všechno!

TaLu
21.06.2019

Už jako mládě ve škole jsem neměla ráda běh. Chvilku jsem běžela a hned jsem měla hvězdičky před očima. Žádná pohoda, jen trápení. Už dávno nejsem mládě. Běh nemám ráda stále. Přesto se mi na detektivce nejvíce líbilo to prostředí maratonu. V horkém létě číst o naprosto příšerném počasí, může zafungovat jako osvěžující koupel. Nižší hodnocení dávám jen proto, že znám lepší detektivky, ale jako čtení na dovolenou mohu určitě doporučit. Napsané to bylo hezky a nikde nic nedrhlo ....krok za krokem a jsme v cíli. Dokonce mi ani nedošel dech, což se o obětech říci nedá. A obálka se vyloženě povedla.

1