Vražedné léto ekniha

Na ostrůvku Farö dojde k chladnokrevné vraždě muže. Nevinného otce rodiny, která v místním kempu trávila dovolenou, někdo zabil jediným výstřelem do hlavy. Uprostřed letní sezóny jde o pohromu i pro všechny, kteří žijí z turistického ruchu. Komisař Knutas je právě na dovolené, případ se proto stane první velkou příležitostí pro inspektorku Karin Jacobssonovou. Kam ji dovede pátrání po vrahovi majitele stavební firmy? Co když si už dávno vyhlédl další oběť? Pravdu hledá také novinář Johann Berg, zatímco jeho vztah s Emmou Winarnovou prochází další krizí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204927/vrazedne-leto-204927.jpg 3.785

Anders Knutas 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno (ekniha), Kniha Zlín

I denna ljuva sommartid, 2007

Kniha Vražedné léto

Simi
07.05.2019

Další velmi pěkně napsaný přiběh, který se mohl stát. Bez úchylů a psychopatů. Tentokrát tým komisaře Knutase vyšetřuje podivnou vraždu muže, která připomíná popravu. A nebude jediná. Setkáváme se s nám známými kriminalisty a v závěru knihy se dovídáme i ukrývané tajemství Knutasovi zástupkyně Karin. I tým regionálních zpráv bude opět v akci. Mohu napovědět každěmu, kdo drží palce Johanovi a Emmě, že tentokrát nebude nikdo z nich zraněn ani unesen a (PSSSST) těšte se na závěr knihy. Po dočtení cítim příjemné uspokojení, že vše dopadlo nejlépe, jak mohlo. Jen vyšetřování pro Knutase ne tak, jak by mělo. Mám pocit, že jsem na Gotlandu doma a určitě píšu do seznamu svých budoucích cest.

LutherKing
16.04.2019

Nic se nedá knize vytknout, jen že byla příliš krátká.

kob
29.03.2019

Žádný výbuch, ale detektivka, která se dobře četla a nic mě v textu nerušilo.

SilvieSisinka
06.04.2018

Oddechové skvělé čtení ;-)

konicekbily
31.12.2017

Průměrné dílo ze severské krimi s pokusem o napsání detektivky v klasickém stylu. Jako odpočinkové čtení povoleno!

rekon
20.11.2017

Za mě moc pěkná kniha, zajímavý příběh. Nedivím se, že pachatel (ka) takto jednal (a). Žít s takovým traumatem není nic jednoduchého a pomsta byla v tomto příběhu dokonána. Četla jsem už třetí knihu, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala v postavách (čtu totiž knihy od více autorů)-kdo je Johan a Ema. Určitě si přečtu i díly předešlé.

moudivlacek
04.08.2017

Tento díl série byl pro mne spíš takový průměrný, předešlé se mi líbily víc, měly více napětí. Jediné pozitivum - změna vztahu Johana a Emmy. Také se dozvíme, že Karin nosí v sobě jedno tajemství a na konci příběhu se přidá další. A abych byla upřímná, tak jí vůbec nezávidím.
Jsem zvědavá na další díl.

Peti
11.03.2017

Pátý díl ze série. Tentokrát se prolínají dva příběhy - jeden z minulosti, druhý v přítomnosti. Případ vyřeší nakonec Karin (zástupkyně komisaře), která se vydá na ostrov, kde se vražda stala. Tam, nad knihami v muzeu, vše vyplave na povrch. Karin zaplatí za to ovšem zaplatí další tajností do sbírky. A co naše love story? U Emmy a Johany se vše k dobrému obrací a svatební zvony bijí.