georginaa georginaa komentáře u knih

Sestry Sestry Carla Neggers

No sestry jsou sestry, každá je jiná, což to se očekává. Jenže jedna pro druhou chtějí něco udělat a nakonec se to povede.

21.10.2020 2 z 5

Kouzla lásky Kouzla lásky Vicki Lewis Thompson

Trochu nadpozemské, což moc nemusím, k tomuto příběhu se určitě vracet nebudu.

21.10.2020 3 z 5

Dějiny Brna 4 Dějiny Brna 4 Lukáš Fasora

Další pamětní díl Brna, jeho památky, jeho historii v předešlém století.

Deník našeho miminka Deník našeho miminka Edith Jentner

Když se mi narodily dcery, je mi líto, že takový zápisníček v podobě pěkné knihy nebyl. Uchovala bych pro ně takovou krásnou vzpomínku.

Pocta Jiřímu Jelínkovi Pocta Jiřímu Jelínkovi kolektiv autorů

Obdivuji lidi, kteří jsou ve svém oboru Kapacita, kteří mají v hlavě tolik zákonů a umí s nimi zacházet.

Spodní proudy Spodní proudy Ridley Pearson

Sympatický policajt jde po sériovém vrahovi žen. Rozplétá jednu záhadu za druhou a je zaskočen , že mu tolik věcí unikalo. Bohudík vyřeší tento spletitý případ i když musí nasadit do toho svůj život. Rozuzlení je překvapující a tím u mě kniha stoupla na vysoké hodnocení.

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Tak tohle mám prostě ráda. Bývalý policajt který rozjíždí vyšetřování na vlastní pěst. Chce se pomstít za smrt svého nejlepšího přítele, ale zároveň se zamiluje do unesené ženy advokáta. Tím rozpoutává nekonečný boj a odkrývá tajemství podsvětí a zkorumpované policie. Moc povedený příběh a nenechá vás ani na chvíli oddychnout, dokud celou knihu nedočtete.

20.10.2020 5 z 5

Mistrovská hra Mistrovská hra Sidney Sheldon

Znova jsem se pustila do další knihy od tohoto autora. Pořád hledám něco , čím by mě překvapil. Kate mě chvílemi strašně lezla na nervy. Její vedení firmy mělo úplně jinou formu, než za otce. Být úspěšný znamená ztratit sám sebe, žít životy jiných a ne vlastní. Zajímavé byly intriky, osudy lidí jak se postupně vyvíjely , kam až je to zavedlo.

Invaze z galaxie Invaze z galaxie Robin Cook

Jako kdyby Cook napsal o tomto roku a této epidemii, která se nekontrolovatelně šíří jak lavina. Doktorka se snaží s celým týmem přijít této záhadě na kloub. Vyvine veškeré úsilí, aby šíření zabránila, bohužel takové rychlé výzkumy na antivirus je pouze v knihách. Tam to většinou skončí dobře.

Stopy tajemství Stopy tajemství Eileen Goudge

Elin bylo uneseno miminko a po dvaceti letech adoptuje dítě, které je vlastně její vnučkou. Poznává pravdu , že je to vlastně dítě své dcery, která byla unesena. Velice zamotaný příběh a osud si velice pohrál s postavami. Kde by se po celé zemi mohlo tohle stát, taková náhoda, nicméně příběh je čtivý a zajímavý.

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Kniha mě velice bavila - opět můj oblíbený ranč. Tři sestry, každá žila jiný svůj život a když je dala dohromady smrt jejich otce, musely spolu začít vycházet. I když to ze začátku bylo divoké, přeci jenom tamní život je něco jiného než ve městě. Holky si na sebe zvykly a dokonce našly i nové lásky. Líbilo se mi , že je tam i taková menší detektivní zápletka. Film byl též pěkný, povedl se.

20.10.2020 5 z 5

Smrtící léčba Smrtící léčba Michael Palmer

Napínavá Palmerovka, která je opět plna akce, napětí a propletených situací.

Recept na přežití Recept na přežití Michael Palmer

Opět je do příběhu zapletena mafie a umírající žena umřela na následky zranění. Ta stihla však předat doktorovi klíč, který má předat její dceři. Tím se rozevírá tajemství, které je velmi nebezpečné.

19.10.2020 3 z 5

Lék na život Lék na život Michael Palmer

Tak tohle byl moc smutný příběh, ale zároveň plný zvratů, akce a opět Palmer nezklamal svým profesionálním přístupem.

Pacient Pacient Michael Palmer

Jako všechny knihy co jsem četla od Palmera se čtou jedním dechem. Mají akčnost, detektivní zápletku a lékařské prostředí, kterého se snad bojí všichni pacienti. Stále mě to ale přitahuje ke čtení těchto příběhů a jsem nadšená, že to umí někdo tak napsat.

Vražedná léčba Vražedná léčba Leonard S. Goldberg

Další případ Joanny, opět byl nádherně propracovaný, akční, vůbec jsem se u tohoto příběhu nenudila a příběhy z lékařského prostředí mě prostě baví.

19.10.2020 5 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Dnes bych to už nazvala historickým románem a po právu má vysoké hodnocení. Kniha se velice dobře četla, mělo to spád a dějová linka válka Severu proti Jihu neměla chybu. Nadchlo mě i to, že není vše takové jak by se na první pohled zdálo. Ukázalo se to i v představě Alainy, kdy nenáviděla seveřany a nakonec se do jednoho zamiluje. Pochopí, že ne všichni jsou takový, jak si původně myslela.

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Od tohoto spisovatele jsem četla již více knih, ale tenhle thriller není jeho nejlepší tvorba. Dalo se to přečíst, ale nikdy se k této knize nevrátím a též pochybuji, zda si ji po letech budu vůbec pamatovat.

19.10.2020 2 z 5

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Na začátku nové práce jste nadšeni, po pár letech spěchu a chaosu jste vyhořelí a vůbec nevidíte smysl svého života. Dokud nedostanete druhou šanci a nový stimul k duševní spokojenosti. To se právě stalo Robertě, která toho měla už dost a našla si nový život v malém městečku. Docela pěkný příběh.

19.10.2020 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Tuto spisovatelku určitě si přidám mezi oblíbené. Kniha mě tak nadchla, že mě mrzí, že jsou jen dva díly. Doufám, že se dočkáme dalšího pokračování této policajtky a jejich případů. Opravdu to mělo slušnou zápletku, četlo se to jedna báseň a během tohoto příběhu jsem se stále pídila kdo by mohl být vrahem. Bohužel jsem to uhádla až když vrah přišel.....

18.10.2020 5 z 5