Recept na přežití

Recept na přežití https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95987/mid_recept-na-preziti-77t-95987.jpg 4 32 5

Napínavý thriller v němž lékař, kterému umírající pacientka svěřila své tajemství, uniká před všemocnými chapadly mafie. Doktor Corey se snaží zachránit pacientku při náhlé mozkové příhodě. Těsně před smrtí předává žena lékaři klíč a žádá, aby jej odevzdal její dceři. Vzápětí mají o klíč neobyčejný zájem jiní lidé, kteří se jej snaží i za cenu ohrožení života doktora Coreye... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Dialog

The Corey Prescription

Aduella
19.12.2023 2 z 5

Recept na přežití považuji za jednu z těch slabších od pana Palmera. Čtivé to sice je, ale tentokrát mne hlavni postavy nebyly sympatické (a tudíž mi bylo skoro jedno, co se s nimi stane) a zápletka podivně překombinovaná.

Kontryhelka
09.01.2022 5 z 5

Romány pana Palmera jsou vynikající a pro milovníky tohoto žánru jsou tím pravým. Tento autor mně nikdy nezklamal a vždy jsem si jeho knihy s velkou chutí přečetla a občas se k ním s nostalgií vracím. Za mně paráda.

georginaa
19.10.2020 3 z 5

Opět je do příběhu zapletena mafie a umírající žena umřela na následky zranění. Ta stihla však předat doktorovi klíč, který má předat její dceři. Tím se rozevírá tajemství, které je velmi nebezpečné.

Ejv
20.05.2020 1 z 5

Pěkně se četlo, ale hodně slabý konec..

tuldas
25.06.2016 4 z 5

super velmi dobře se čte