georginaa georginaa komentáře u knih

Sametový dotyk Sametový dotyk Stephanie James (p)

Mohlo by být trochu více akčnosti, které u těchto knih vyhledávám. Tento příběh ušel, ale už se k němu vracet nebudu.

29.10.2020 2 z 5

Koření lásky Koření lásky Cathryn Clare (p)

V tomto obchůdku bych se vyžívala, sbírám různá koření a dokázala bych si takový krámeček představit. Ovšem konkurence je blízko a bude to tvrdý boj o zákazníky. Dokud ovšem se sami nezamilujete do majitele. Pěkná oddychovka.

29.10.2020 3 z 5

Tam, kde je láska Tam, kde je láska Annette Broadrick

Příběh byl plný akce, tajemství a o to víc mě bavilo, že to vedla agentka i když pouze bývalá. To ale zůstane v krvi na vždycky. Nechyběla ani romantická nálada, takže já jsem spokojená.

29.10.2020 3 z 5

Láska na první pousmání Láska na první pousmání Carole Buck

Jako mě k smíchu nijak zvlášť nebylo, čekala jsem nějaké humorné dialogy a ono nic. Příběh takový neslaný nemastný.

29.10.2020 2 z 5

Poslední koupel Poslední koupel Eileen Goudge

Další román od Eileen, tentokrát s trochu dramatičtějším příběhem. Byl napínavý, zajímavý a určitě stojí za přečtení .

28.10.2020 3 z 5

Hřích, vášeň a brilianty Hřích, vášeň a brilianty Judith Krantz

Někdy nesprávný krok v mládí Vás přinutí se zamyslet, zda to nešlo udělat nějak jinak. Bohužel je ale pozdě na takové přehodnocování. Pouze je možné z těchto chyb se poučit. Někdy to opravdu není lehké, ale život není nikdy lehký. Trochu dojemný příběh, ale četlo se to dobře.

28.10.2020 4 z 5

Výjimečný trest Výjimečný trest Patricia Cornwell

Patoložka Kay řeší opravdu zvláštní případ. Vrah chce přikrýt své tahy a snaží se zahladit veškeré stopy dřív než na to někdo přijde. Kay nesmí nikomu věřit a tyto skutečnosti opravdu si nechat pro sebe do poslední chvíle.

28.10.2020

Na dosah Na dosah Barbara Delinsky

Bezútěšné manželství politika přináší nestinné stránky života. Zatímco on řeší jen svou kariéru a aby dobře vypadal navenek, ona chce jediné , aby ji miloval. Jenže to se nikdy nestane, tak nachází útěchu u jednoho spisovatele, do kterého se bezhlavě zamiluje. Musí si vybrat zda žít s despotickým manželem, nebo si vybrat život pro sebe a mít své štěstí.

28.10.2020 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Bylo fajn, že člověk znal kluky už předem, dal si plno věcí do souvislosti. Kdybych ji četla jako první, asi by mě nějak zvlášť neoslovila. Jenže celou partu hříšníků jsem znala a touto vsuvkou to mělo větší smysl. Jsem ráda, že mám celou partičku pohromadě a můžu se k ní kdykoliv vrátit.

28.10.2020 5 z 5

Smrtící praxe Smrtící praxe Leonard S. Goldberg

Druhý díl o patoložce Joanně, které pomůže detektiv s vyřešením vražd, které se stali přímo v nemocnici. Joannu jsem si oblíbila již z prvního dílu a určitě budu pokračovat v jejím vyšetřování.

27.10.2020

Drahokam Drahokam Barbara Delinsky

Někdy člověku osud spřádá podivný příběh. V mládí se vezmou, bohužel společný život neustojí, tak se rozvedou, aby zase po několika letech se opět vzali. No asi nadešel čas dospět a vytrvat ve svých snech a názorech.

27.10.2020 3 z 5

Nemravná bohyně Nemravná bohyně Madeleine Brent (p)

Ve třinácti letech je Jemina unesena do Kábulu, kde se časem stala služkou lékaře. Jednou ji někdo pomůže utéct do Anglie, ale vše nasvědčuje tomu, že ji někdo chtěl připravit o dědictví a chtěl se ji tak zbavit. Velice poutavý příběh až do konce.

27.10.2020 3 z 5

Víc než láska Víc než láska Ann Major

Není všechno zlato co se třpytí. O slávě, úspěchu to je jen pozlátko. Co se v duši odehrává to ostatní neví.

Zem s velkým nebem Zem s velkým nebem Jackie Merritt

Přečíst myšlenky Sladeovi není lehké, co se mu v hlavě odehrává ví jen on sám. Tracy nechápe jeho chování a vůbec netuší, že se ji Slade vyhýbá jak může, protože ho přitahuje a brání se do ní zamilovat. Stejně tomu neuteče :-)

Dotek jara Dotek jara Annette Broadrick

Romantika přesně jak má být. Oba se zdráhají k tomu druhému přiblížit, ale stejně tomu neuniknou. Srdci se poručit nedá a osudu uniknout také nelze.

Otcem proti své vůli Otcem proti své vůli Diana Palmer

Tahle palmerovka se mi moc líbila, holčička si uměla chlapa pěkně omotat kolem prstu :-) , ale takové holčičky jsou moc roztomilé .

26.10.2020 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tenhle příběh se moc povedl, byla jsem moc ráda, že to dopadlo tak pěkně. Bála jsem se toho nejhoršího, ale to se ke štěstí nekonalo, za to jsem moc vděčná. Špičkování bylo úplně skvělé " zase mi můžeš napsat vzkaz do vzduchu" to fakt jsem se dlouho smála.

26.10.2020 5 z 5

Duch lásky Duch lásky Rita Rainville

Jsou nadpřirozené bytosti opravdu skutečností? Marcy se má věnovat duchům nebo Nickovi? Příběh plný lásky na jedno odpoledne.

Příliš mnoho manželů Příliš mnoho manželů Elise Title

Velice vtipná romance, co může způsobit taková lež jako mít za manžela najmutého herce. Moc mě pobavila.

Láska na dluh Láska na dluh Sally Bradford

Když někdo potřebuje prachy, musí překousnout i to, že váš spolubydlící je pěkný bordelář. Dokud si k němu neuděláte vztah, nezamilujete se a přestanete takové nedostatky přehlížet.