Příliš mnoho manželů

Caseyina kariéra závisí na smlouvě s japonskou hotelovou firmou. Její majitel, pan Motoki, je ale velmi konzervativní. Casey se rozhodne zatajit, že je rozvedená, a objednat si herce, aby představoval jejího manžela. Netuší ale, co vše tím způsobí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94038/prilis-mnoho-manzelu-94038.JPG 2.915
Vydáno, Harlequin

Too Many Husbands, 1989

Kniha Příliš mnoho manželů

Ydisara
02.12.2016

Velmi vtipná kniha od začátku do konce... myslím, že by z ní byla skvělá divadelní hra, protože se odehrává celá v podstatě na jednom místě... jediné, co bych vytkla je sbližování hlavních hrdinů, nějak mi uniklo, jak se do sebe zamilovávají, ale jinak byla skvělá a pan Motoki, včetně konečného odhalení, byl naprosto perfektní...

1bastinka
03.02.2015

Tato kniha je naprosto úchvatná,když jsem ji četla poprvé tekly mi slzy smíchu od začátku do konce.Je úplně jiná než ostatní z této edice.Dá se číst znovu a znovu a na síle jí to neubírá.Moc mě mrzelo, když jsem ji ztratila.Byla to dokonalá oddechovka na zahnání smutné nálady a starostí.

Mh200877
07.09.2014

Jedna z mojich obľúbených. Podľa toho aj vyzerá :) Naozaj skvelá a vtipná zápletka. Číta sa jedných dychom.

jana_kk
07.02.2014

Plná vtipu, čtivá :)

harlekýnky

Elise Title
americká

všech 10 knih autora

Kniha Příliš mnoho manželů je v