Příliš mnoho manželů

Příliš mnoho manželů https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94038/bmid_prilis-mnoho-manzelu-94038.JPG 3 23 6

Caseyina kariéra závisí na smlouvě s japonskou hotelovou firmou. Její majitel, pan Motoki, je ale velmi konzervativní. Casey se rozhodne zatajit, že je rozvedená, a objednat si herce, aby představoval jejího manžela. Netuší ale, co vše tím způsobí.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Too Many Husbands , 1989

Veber
29.11.2020 4 z 5

Čteno před mnoho lety. Ale pamatuji si, že u některých pasáží jsem se válela smíchy.

georginaa
25.10.2020 3 z 5

Velice vtipná romance, co může způsobit taková lež jako mít za manžela najmutého herce. Moc mě pobavila.

Ydisara
02.12.2016 4 z 5

Velmi vtipná kniha od začátku do konce... myslím, že by z ní byla skvělá divadelní hra, protože se odehrává celá v podstatě na jednom místě... jediné, co bych vytkla je sbližování hlavních hrdinů, nějak mi uniklo, jak se do sebe zamilovávají, ale jinak byla skvělá a pan Motoki, včetně konečného odhalení, byl naprosto perfektní...

1bastinka
03.02.2015 4 z 5

Tato kniha je naprosto úchvatná,když jsem ji četla poprvé tekly mi slzy smíchu od začátku do konce.Je úplně jiná než ostatní z této edice.Dá se číst znovu a znovu a na síle jí to neubírá.Moc mě mrzelo, když jsem ji ztratila.Byla to dokonalá oddechovka na zahnání smutné nálady a starostí.

Mh200877
07.09.2014 5 z 5

Jedna z mojich obľúbených. Podľa toho aj vyzerá :) Naozaj skvelá a vtipná zápletka. Číta sa jedných dychom.

jana_kk
07.02.2014 5 z 5