georginaa georginaa komentáře u knih

Ranč u Černého potoka Ranč u Černého potoka Jackie Merritt

Dost přitáhnuté za vlasy, ale jako zabití nudy na 3 hodinky to šlo.

Žralok a vážka Žralok a vážka Ann Major

Protiklady se přitahují, což je známá věc. Jen záleží jak jeden umí tolerovat toho druhého. Vždyť kompromis vede k dlouhému a dobrému vztahu.

Muž na inzerát Muž na inzerát Roseanne Williams

Náhoda, když se na seznamce sejdou dva, který si hned padnou do oka a zároveň když si do oka padnou i děti a pak se do sebe zamilují. Opravdu nepravděpodobné, ale od toho je to odpočinkové neuvěřitelné čtení.

Nebezpečný flirt Nebezpečný flirt Cathie Linz

Zamilovanost opět s detektivní zápletkou je super. Pro všechny čtenáře sen dělat v knihovně a hlavně když tam bude přiřazen krásný detektiv, z kterého se podlamují kolena.

Potřebuji muže! Potřebuji muže! Shawna Delacorte

Touha, něha, objetí, to je co člověk stále hledá. Nějakou spřízněnou duši, který pohladí, vyslechne a bude nekonečně milovat. Tak to bylo i Katherine, může Scott ji svou touhu splnit?

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Třetí případ, který vypadá nadějně pro Rhyma. Chce se podrobit operaci, která by mu vrátila částečně hybnost. Opět se dostává k vyšetřování případu, ale Sachsová mu hatí plány. Ta si pojede po svém a přinese to nemalé neshody.

02.11.2020 5 z 5

Pod skalpelem Pod skalpelem Francis Roe

Zapeklitý případ, mladý doktor neví komu všemu má věřit. Dokonce se zamiluje do pacientky, ta ovšem ho žaluje za zanedbání péče. Doktor je tak v pasti a někdo mu dokonce usiluje o život. Docela napínavý thriller.

02.11.2020 3 z 5

Zázračná léčba Zázračná léčba Kip Langello

Každý má rád naději, naději na pěkný život, dobrého přítele, být bez nemocí. To vše Jodie chtěla jak por sebe tak i pro svého nemocného otce. Dala vše co mohla, aby otci pomohla, než ovšem přišla na negativní postoj doktora. Do případu se i zaplétá romantika a Jodie si musí ujasnit, co od života má očekávat.

02.11.2020 3 z 5

Krysař Krysař Ridley Pearson

Další případ Boldta a Matthewsové plný akce, záhad, únosu a zastrašování. Děj je velice čtivý a rychlý, žádná prázdná místa. Je až neskutečné co lidi dokáží pro prachy vše udělat.

01.11.2020 4 z 5

Ostří Ostří Roderick Anscombe

Dan, který prožívá peklo ve věznici, poblázní ošetřovatelku a když vzniknou nepokoje ve věznici tak se pokouší s ní utéct na svobodu. Detektivní román s přídavkem duševní bezmoci a odsouzení člověka beznadějí.

01.11.2020 3 z 5

Ptáci na zahradě Ptáci na zahradě Christine Lavelle

Kniha je opravdu krásná svým ptačím výběrem. Člověk si jich na zahradě ani nevšimne, natož je pojmenuje. Tato kniha je plná rad a hodila by se pro malé i velké milovníky ptáků, kde se dost naučí jak se k těmto ptáčkům chovat a pomáhat jim.

01.11.2020 5 z 5

Zvířecí instinkty Zvířecí instinkty kolektiv autorů

Koho zajímá jak se různá zvířata chovají jeden k druhému a ve smečce, je to velmi poučné. Určitě by se hodila nějakému dítěti, které má rád zvířátka.

Rychlá jídla z 5 přísad Rychlá jídla z 5 přísad kolektiv autorů

Kdo nemá moc času a potřebuje co nejrychlejší přípravu, je tato kniha přímo pro něj. I z málo ingrediencí jde udělat slušné teplé jídlo. Kniha je plná inspirací a může to být i rychlá zábava.

01.11.2020 5 z 5

Pečeme s láskou Pečeme s láskou kolektiv autorů

Opravdu jednoduché recepty pro začátečníky, které zvládne každý.

Extrémy počasí Extrémy počasí Paul Simons

Zajímavá kniha o počasí, hlavně když tomu člověk moc nerozumí a chce se dovědět víc do hloubky. Dobré by to bylo pro žáky základních škol.

01.11.2020 3 z 5

Dědictví stínů Dědictví stínů Madeleine Brent (p)

Vypořádat se s minulostí je vždy těžké. Najít někoho kdo Vám porozumí, chápe a umí naslouchat je též složité. Když se ale někdo najde, začnete mu důvěřovat a někdy se stane víc než přátelství. Hannah to pochopila, musí se se svým životem a minulostí vypořádat.

31.10.2020 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jiný styl vyprávění než u jiných knih, ale bylo to zábavné. Na to , že "Třešnička" neměla zkušenost z muži si vedla neskonale dobře. Její sny se stávají skutečností a nic nemění na tom, že je chudá a vezme si bohatého, ale od Wiliama si nevezme ani korunu. Stojí si tvrdohlavě na svém a to se mi líbilo. Ukázat čistou lásku bez vedlejších úmyslů je v takovém kruhu vzácné. Wiliam to ví a proto je pro něj ta pravá.

31.10.2020 5 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

V takovém městečku by se mi taky líbilo žít. Mít bar s krbem, vonět dřevem a kávou a rumem :-) útulno a mít přátelské sousedy, co vás ochraňují a váží si vás. Prostě u těchto knih jsem se tak zasnila, že se mi nechtělo vůbec přestat číst. Jen škoda, že příběh vždy končí, když bych chtěla číst dál a dál.

30.10.2020 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Kdo by si pomyslel, že je osud spojí tak podivným způsobem. Znají se už leta, ale teprve teď se poznávají. Když Cain zjistil shodu z minulosti, chtěl utéct tak daleko jak jen může. Srdce však říkalo něco jiného. Nemůžeš uniknout osudu dokud minulost nedořešíš. Zbav se toho hříchu, zbav se všech předsudků a konej, řekni pravdu, ať to stojí co to stojí. A věř, že bude líp.

30.10.2020 5 z 5

Philly a playboy Philly a playboy Linda Turner

Phila musí přesvědčit senátora, že její útulek pro bezdomovce má nějaký smysl a tak ho přesvědčí, aby na 5 dní vypomáhal a zjistil, jak to chodí a co je vše potřeba. Bude to boj o toto místo, ale musí to dokázat. Musí získat podporu pro tyto lidi bez domova.

29.10.2020 3 z 5