georginaa georginaa komentáře u knih

Královský dar Královský dar Elizabeth Chadwick

Historický román, který je zasazen do Anglie. Oliver přijde o všechno a neví co si počne se životem. Vstoupí do vojenské služby, jednou na své výpravě, zachrání život mladé kořenářce a postupně se do sebe zamilují. Tak jeho život najde zase nějaký smysl.

08.11.2020 4 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Knihu jsem četla před 18 lety a bavila mě. Proto jsem ji znova vytáhla z mé knihovny a začetla se. Jak člověk zapomíná - víte, že jste ji četli, ale plno věcí z knihy zapomněly. No v každém případě jsem nebyla zklamaná. Dvě sestry, jednu zabili a druhá se chtěla pomstít. Jenže je v tom jistá zápletka....

08.11.2020

Planý poplach Planý poplach Tami Hoag

Opět působivé a plné emocí, zvratů a dramatického příběhu. Právnička musí čelit nepřízni svého osudu a snaží se se situací poprat. Jenže někdy tomu člověk neunikne a útěk nepomůže, musí tomu čelit a snažit se, aby dostál určitého cíle.

Kalné vody Kalné vody Patricia Cornwell

Dalo by se říct, že každá fanatická sekta je sama o sobě hrozba. Jsou tak sehraní, neviditelní, že je těžké je vždy odhalit. Dokud ovšem nepřijde chyba, kterou Kay odhalí a vše vede k utajovanému vyšetřování. Opět čtivá kniha plná napětí.

08.11.2020 5 z 5

Dobyvatel z Normandie Dobyvatel z Normandie Elizabeth Chadwick

Každá kniha nemůže být sladká s dobrým koncem. V tomto příběhu je plno životních překážek, smutných zkušeností ale stále je nějaká naděje. Naděje na novou lásku, na konec únavných bojů, na lepší život, naděje je v každém z nás.

Smečka dědiců Smečka dědiců Gaby Hauptmann

Příběh byl plný neočekávaných situací, vždy jsem si myslela něco jiného a ono se to stalo přesně naopak. Což se mi moc líbilo, že to bylo nepředvídatelné. Osudy lidí se různě prolínaly a v celku to byl podmanivé čtení.

08.11.2020 3 z 5

Sedm týdnů, které otřásly Hradem II. Sedm týdnů, které otřásly Hradem II. Přemysl Svora

Tato kniha se mi dostala nějak do ruky, tak jsem nahlídla do života. Nijak zvlášť mě nezaujala.

07.11.2020 2 z 5

Příčina smrti Příčina smrti Patricia Cornwell

Ke Kay se dostanou případy vražd milenců. Bohužel je vše opředené tajemstvím a někdo nechce aby se v tom více šťourala. Kay to bohužel nedá spát a pouští se do vlastního vyšetřování. Pěkná napínavá detektivka.

07.11.2020

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Tenhle příběh byl velice psychicky náročný, každý chce žít i když má malou šanci se uzdravit. Nejhorší je psychopatický vrah, který chce někoho o život připravit. Cat se bohužel dostane do této situace. Seznámí se se spisovatelem Alexem, který se bude snažit vraha dostat a Cat bude chtít pomoct.

07.11.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Drzý bastard byl ve skutečnosti moc milý chlapík. Kdo by nechtěl aspoň jednou za život prožít takové dobrodružství a užít si něco neskutečného??? Já jedy ano, akorát na to nemám takové koule :-), aspoň tedy hledám dobrodružství v knihách a to se mi díky těmto dámám splňuje. A největší potěšení mi udělal jejich domácí mazlíček, hlavně nedávat koze kukuřici, ha ha bylo to k popukání.

06.11.2020 5 z 5

Šepot chtivosti Šepot chtivosti Michael Arthur Miller

David se dostane do problémů ani neví jak. Jakmile nalezne záhadnou krabičku, začnou se dít věci a jemu půjde o život. Musí utíkat, skrývat se a nějak vyřešit co s tou krabičkou, spíše s tím co je v ní. Taková průměrná detektivka.

05.11.2020 2 z 5

Jako za starých dobrých časů Jako za starých dobrých časů Jennifer Greene

Když děti nechtějí aby se rodiče rozešli, jsou schopni lecčehos. Dokonce se dostanou svojí léčkou sami do pasti, z které bude těžko uniknout.

05.11.2020 3 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Též se přidám k úvahám o knize. Chybělo mi větší napětí mezi Francisem a Marni, škoda, že autor nenašel možnost jak si společně promluvit, proč nepožádal Marni o konzultaci tetování??? Vždyť ta na to vlastně přišla a proč to tajila? Proč ji Thierry ukradl tetovací sadu??? Též bylo plno řečeno u toho soudu a pak jen malá zmínka o verdiktu a to že obžalovaná napadla přímo Francise u soudu to jako se vůbec neřešilo? Vůbec to nebylo vysvětleno, takových otázek mám plno. Mohla bych pokračovat dál a dál... no v každém případě i přes některé nesrovnalosti se mi kniha líbila.

05.11.2020 4 z 5

Jenny, jsi krásná Jenny, jsi krásná Sherryl Woods

Tak tento příběh se mi moc líbil, ukazuje že nejen v kráse člověk může milovat, stačí když má dobré srdce.

Bláznivé radosti Bláznivé radosti Jennifer Greene

Někdy tak dlouho člověk přebírá, až přebere. Místo aby se lidé zaměřili, jak společně vyjít a vyřešit problémy, tak se od sebe odloučí a po letech různých zkušeností zjistí, že to stejně bylo to nejlepší.

Případ ztracené sekretářky Případ ztracené sekretářky Diana Palmer

Jako vždy, chlap nevidí to co má před nosem, uvědomí si to až když to ztratí. Někdy už může být pozdě, ale pokud o to hodně stojí, musí přerovnat své priority.

Past na princeznu Past na princeznu Maura Seger

V takovém domě plných rekvizit a příšer bych se fakt bála. Lucas přišel za jiným účelem, než pomoci dům opravit, ale do Lorelei se postupně zamiluje a vše bude jinak , než původně plánoval.

Provdaná za nepřítele Provdaná za nepřítele Ann Major

Špatné rozhodování vůči okolí, které má své zásady. Někdy ale nemusí být vždy ty správné. Stormy si to uvědomí, že jsou i muži, kteří prožili nějaká ta zklamání a tím jsou obezřetnější vůči ženám. Vše se dá zvrátit tím správným přístupem.

Popletené zásnuby Popletené zásnuby Tessa Radley

Stát se workoholikem a zanevřít na lásku, když se vztah nepovede, to Georgia právě prožívá. Dokud otec nerozhodne že s ní vůbec nepočítá, ženská by měla být doma a věnovat se manželovi. Zklamaná tímto rozhodnutí se vrhne do náruče Jayka, a ten se ji přizná, že ji už dávno obdivuje a miluje.

03.11.2020 3 z 5

Nemravná sázka / Flirt na Havaji Nemravná sázka / Flirt na Havaji Charlene Sands

Nic není složitějšího, než sehnat plno peněz za krátký čas. Jinak bude muset čelit Jackovo výzvě, ale na druhou stranu Laura touží po noci s Jackem, je to buď a nebo.