Planý poplach

Planý poplach obálka knihy
Mé hodnocení:

Domů, do krajiny plné tajemných bažin a romantických zákoutí, se vrací mladá advokátka, která potřebuje znovu nalézt životní rovnováhu po neúspěšném manželství a po osudném neúspěchu ve své kariéře. Než se stačí přizpůsobit dávno zapomenutému životnímu rytmu malého města, zaplete se do děsivého dramatického případu, který ji málem stojí život a v němž jí pomáhá okouzlující muž se záhadnou minulostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18843/serie-doucet-plany-poplach-Cqx-18843.jpg 428

Série Doucet 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub

Cry wolf, 1993

Kniha Planý poplach

georginaa
08.11.2020

Opět působivé a plné emocí, zvratů a dramatického příběhu. Právnička musí čelit nepřízni svého osudu a snaží se se situací poprat. Jenže někdy tomu člověk neunikne a útěk nepomůže, musí tomu čelit a snažit se, aby dostál určitého cíle.

jprst
23.05.2018

V komentářích samá chvála, tak jsem na to nasadil manželku, také to pochválila, i když autorku zná spíše jako autorku detektivních příběhů.

Veeris
12.01.2016

pěkný román, jen se tam trošku moc opakují dokola pocity hlavních postav.. Jinak ale čtivé.. a tentokrát jsem uhádla i vraha:))

Tessinka
21.04.2013

krásný napínavý, akční román, ve kterém nechybí ani romantika. Vřele doporučuji...

barkabara
07.08.2012

Výborně napsaný román s detektivní zápletkou... ostatně jako všechny knihy autorky :)