Úzká zlověstná linka

Úzká zlověstná linka obálka knihy
Mé hodnocení:

Hlavní hrdinka, policistka Annie, která má ambice stát se detektivem, zabrání svému kolegovi Nickovi, aby umlátil muže, o kterém jsou všichni přesvědčeni, že je brutálním vrahem a kterého soud osvobodil pro procesní chybu. Mezi kolegy se dočká jen opovržení a pronásledování, ale paradoxně se s ní spojí Nick, který chce také zjistit pravdu. Annie vyhledá i osvobozený podezřelý, který se na ní upne stejně jako předtím na zavražděnou. Annie čekají těžké chvíle......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18842/serie-doucet-uzka-zlovestna-linka-ewz-18842.jpg 3.833

Série Doucet 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub

A Thin Dark Line, 1997

Kniha Úzká zlověstná linka

Lusa
16.05.2020

Od začátku jsem s Annie soucítila a vlastně jí i obdivovala, příběh mě úplně strhnul a nutil číst dál. Často mě mrazilo a napětí až do úplného konce mě provázelo celým příběhem. Výborné, fascinující a skvělé, určitě doporučuji.

ondatra28
17.07.2019

Taky je zde někdo stejně alergický jako já na autorčino "přejíždění prstem po spodním rtu"? Asi to shledává velmi sexy, ale mě to už irituje. Jinak je to velmi zdlouhavá kniha. Ale jelikož jsem tvor trpělivý, tak jsem bez většího nadšení dočetla.

kneslova
01.07.2018

Tato kniha mne vůbec nezaujala, musela jsem hodně přeskakovat stránky

jprst
23.05.2018

Ze stylu autorčiných knih se tato kniha poněkud vymyká a koneckonců ani nijak výrazně neupoutá. Na cestě ke knihám autorky bych si tuto nechal až někam hodně ke konci.

Muk
06.03.2018

Divné.

alsae
25.01.2013

Knížka byla napínavá až do konce a některé části opravdu vtáhly do děje. Konec byl ale docela málo rozvedený a některé záležitosti nebyly vůbec vysvětlené.