Zvířecí instinkty

Zvířecí instinkty https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457189/bmid_zvireci-instinkty-qfa-457189.jpg 5 28 28

Kniha Zvířecí instinkty vás seznámí se zajímavými vzorci chování nejrůznějších tvorů. Vývojově vyšší živočichové, třeba ptáci nebo savci, se mohou učit od svého okolí nebo i od rodičů.

Usire
26.01.2021 4 z 5

Pro mne trošku zklamání, protože jsem čekal mnohem více. Přemíra fotografií a méně textu. Přijde mi, že balanc v jiných dílech této řady je větší.

georginaa
01.11.2020 5 z 5

Koho zajímá jak se různá zvířata chovají jeden k druhému a ve smečce, je to velmi poučné. Určitě by se hodila nějakému dítěti, které má rád zvířátka.

velociraptor
04.03.2019 4 z 5

super knížka

kacenka7206
16.04.2017 5 z 5

Velice spokojená, krásná knížka. :)

Niky Coffee
09.04.2014 3 z 5

Knihu jsem si moc přála a měla radost, když jsem jí výhodně získala, protože mě vždy fascinovaly zajímavosti ze světa zvířat.

V knize je ale spousta chyb, které mě iritují, s každou stránkou jejich počet stoupá.

3* za pěkné fotografie a jako odkaz pro informace, které si musím vyhledat ve věděckých publikacích, protože věrohodnost faktů v knize mne zklamala.

knihovnice
31.01.2011 5 z 5

Pro sběratele encyklopedií,čestné místo v knihovně.Budete se k ní vracet vy i vaše děti.