Lék na život

Lék na život https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2769/lek-na-zivot-2769.jpg 4 49 8

Doktor Brian Holbrook byl profesionální fotbalista, ale jeho hvězdnou kariéru ukončilo vážné zranění kolene. Tyto problémy ho donutily brát léky proti bolesti, na které si později vytvořil závislost. Tímto přišel o licenci lékaře a také o svoji rodinu. Brian dostává svoji druhou šanci, kdy mu je vrácena licence, za ne zrovna snadných podmínek, a začne pracovat ve vyhlášeném kardiocentru bostonské nemocnice White Memorial. V této nemocnici, mimo jiné, probíhá výzkum a testování léku Vasclearu, který by měl představovat revoluci ohledně léčby srdečních onemocnění, jež v Americe představují hlavní příčinu úmrtí. Brianův otec, Jack, trpí velmi vážnou srdeční chorobou. Brianovi se podaří zařadit otce do testování léku, ale Jackovi lék nepomůže a zemře. Brian se domníval, že jeho otec patří mezi to malé procento pacientů, jimž lék nepomůže. Zvláštní okolnosti ho však donutí více prostudovat testování tohoto léku. V tom se mu však snaží někdo zabránit a Brian začne bojovat o svůj život s ruskou mafií.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Miracle Cure , 1998

georginaa
19.10.2020 4 z 5

Tak tohle byl moc smutný příběh, ale zároveň plný zvratů, akce a opět Palmer nezklamal svým profesionálním přístupem.

regulax
22.12.2019 5 z 5

Skvělé! Příjemný detektivní příběh z lékařského prostředí. Problém srdečního onemocnění dnešní doby versus byznys léčiv a politika. Hrůza, že i zdraví a život člověka může být prostředkem ke kšeftování.

zimka.r
25.05.2018 5 z 5

Tak tohle je zas ta jedna z těch TOP :) Moc se mi líbila zápletka i závěr.

micha-ella
16.07.2017 2 z 5

V půlce jsem to vzdala.

rengers
20.10.2014 3 z 5

Začátek příběhu je táhlý a docela nudný. Až od druhé půlky to začne mít dobrý spád. Četl jsem od něho už hodně knížek, ale ta zatím byla nejslabší. Přečtěte si od něho radši nějakou jinou knížku.

gina2
11.05.2014 5 z 5

jako vždy super :-)

lenocka2013
10.08.2013 3 z 5

Kniha ma zaujala, len od polovicky, ked sa to konecne rozbehlo, ale nekrivdim jej, lebo najdolezitejsi je zaciatok, a na konci sa to vsetko vyjasnuje.

venbro
02.01.2013 4 z 5

Napínavý příběh ze života lékařů, odpočinková četba.