Stopy tajemství

Stopy tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25570/stopy-tajemstvi-25570.jpg 4 42 7

Srdceryvný román o mateřské lásce a problémech adopce, které komplikují partnerské vztahy. Drama tří žen, matky které bylo uneseno dítě, adoptivní matky tohoto dítěte a již dospělé adoptované dcery, která se rozhodne ukončit své nechtěné těhotenství svěřením svého dítěte k adopci své pravé matce, aniž by tušila souvislosti. Román je přeplněn city, které jsou pečlivě analysovány, a tím je tento typicky romantický příběh pro ženy posunut směrem k psychologickému románu.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Trail of secrets

Iva64
01.01.2024 5 z 5

Kniha mi naprosto pohltila. Poutavý a napínavý příběh do poslední stránky.

georginaa
20.10.2020 4 z 5

Elin bylo uneseno miminko a po dvaceti letech adoptuje dítě, které je vlastně její vnučkou. Poznává pravdu , že je to vlastně dítě své dcery, která byla unesena. Velice zamotaný příběh a osud si velice pohrál s postavami. Kde by se po celé zemi mohlo tohle stát, taková náhoda, nicméně příběh je čtivý a zajímavý.

lucie9998
20.04.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

dark.ma93
05.02.2017 3 z 5

Smutné a tesklivé čtení, které je sondou do spletitých rodinných vztahů. Osobně tedy na mě místy moc rozepsané a moc zdlouhavé pasáže, ale stejně kvalitní kniha!

Liana
27.09.2014 5 z 5

Toto je moja druhá kniha od tejto autorky a bola zase super... nevedela som prestať čítať, kým nebol koniec. Supeeer.

1casper
12.01.2014 3 z 5

Pěkně čtivá kniha, četla jsem ji jedních dechem.

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Smutné čtení o adopcích a dětech a rodičích .

Eileen Goudge
americká, 1950