Spodní proudy

Spodní proudy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15017/bmid_spodni-proudy-gRA-15017.jpg 4 43 9

Boldt / Matthews série

Napínavý detektivní příběh o sérii brutálních vražd mladých žen se odehrává v americkém Seattlu.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Undercurrents , 1988

bigben
29.11.2021 4 z 5

Objevený autor, nový vyšetřovatel a shledala jsem ho zajímavým. Knížka dobře čtivá a pachatel odhalen na konci.

georginaa
20.10.2020 4 z 5

Sympatický policajt jde po sériovém vrahovi žen. Rozplétá jednu záhadu za druhou a je zaskočen , že mu tolik věcí unikalo. Bohudík vyřeší tento spletitý případ i když musí nasadit do toho svůj život. Rozuzlení je překvapující a tím u mě kniha stoupla na vysoké hodnocení.

janastok
23.09.2020 5 z 5

Překvapivě dobrá detektivka. Hlavní hrdina sympaťák, kromě vředů a krize v manželství žádní kostlivci ve skříni. A i když jsem vraha tipla, ten konec ( vlastně dva konce) mě naprosto dostaly. Parádní jízda, hned jdu na druhý díl.

DeKo1996
02.09.2018 5 z 5

Jedna z prvních detektivek,kterou jsem kdysi četla. Od začátku jsem tipovala,kdo je vrah, ale uhádnout se mi to nepodařilo. Skvělá kniha, kterou prostě nejde odložit.

allyce
30.05.2018 4 z 5

Výborná detektivka, která si zaslouží být doporučována. Je skvěle napsána, nenudí a vraha fakt neuhádnete. Příběh začíná ve chvíli, kdy si všichni mysleli, že vrah osmi žen je mrtvý....... Vše začíná nanovo, vyčerpaní policisté se musí vydat ze všech svých fyzických i psychických sil.

Marty.Flea
23.03.2018 5 z 5

Super kniha :-)

Jája92
27.01.2018 4 z 5

Úžasná kniha, ke které jsem se dostala náhodou, ale jsem za to velice ráda.

PetaZ
21.11.2017 5 z 5

Nedoporučuji kardiakům... Myslela jsem, že napětím dostanu infarkt... A naštěstí mě u čtení nikdo neviděl ve chvíli, kdy jsem si říkala, že se něco rozuzlí a nakonec se přidalo ještě víc napětí, tak mi doslova spadla brada.. Prostě super, super, super!!!

Pája1965
27.08.2014 5 z 5