Foxie89 Foxie89 komentáře u knih

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Hezký závěr, hezký díl. I ta slzička ukápla. Kate mi bude chybět.

28.03.2020 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Oproti první knize mě tato moc nebavila. Asi to bude i tím tématem - cítila jsem tu velký kulturní rozdíl, a tak se mě témata tolik nedotýkali. Také mě úplně neoslovily ty části o jejím životě (přišlo mi to spíš jako dopisy)

26.03.2020 2 z 5

Černá labuť Černá labuť Nassim Nicholas Taleb

Tohle nebyla kniha pro mě. První část mi přišla sice zajímává, je tam fakt pár skvělých myšlenek, ale zbytek knihy mi přišel jen neustále opakování stejných věcí, odbočování od tématu a prostě ne.

23.03.2020 2 z 5

Bouří prokletá Bouří prokletá Patricia Briggs

Tenhle díl byl moc fajn, ale upřímně je na mě těch dílů už nejak moc. Buď by to chtělo nějaké velké bum nebo to už nějak hezky zakončit.

20.02.2020 4 z 5

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Já nevím...spoustu sexu a kdyby to aspoň dávalo smysl.
*spoiler*
Ale Kade tam byl ze začátku na pár kol a na konci na něj úplně zapomněli....
Příběh mě jinak celkem baví, je to rychlé, ale občas mi přijde, že si to autorka vymýšlí, jak se jí to hodí :D

29.01.2020 2 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Oproti prvnímu dílu je přidáno více děje, více akcí. Tak snad to takhle bude pokračovat i dál :) Ale stále ponechávám pouze 2 hvězdy

13.01.2020 2 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

No, je to dobrá oddechovka. Příběh je celkem fajn, ale té erotiky je tam na můj vkus až moc. Přesto si další díl přetu :)

13.01.2020 2 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Skvělý nápad a hezky zpracovaný, ale nebylo to nic převratného. Každopádně je to milá knížka, která člověka donutí se zamyslet :)

04.01.2020 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Zase fajn díl od Moriarty, ale občas už trošku zdlouhavé. Taky jsem zvyklá na zajímavější postavy od autorky.

05.11.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Po tom obrovském bum mi tohle přijde jako průměrná detektivka. Ale možná je to způsobené tím českým překladem, který se podle mě úplně nepovedl. V originálu by to možná mělo lepší atmosféru.

05.11.2019 3 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Asi jsem čekala něco víc. Možná jsem povídku úplně nepochopila.
Co si přála ona? Splnilo se jí to?
Co si přál on nebo jestli si vůbec něco přál?
Co bych si přála já?

05.11.2019 2 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Na mě asi moc popisné z hlediska krajiny. Ale jinak zajímavá a odpočinková kniha. Mnohem lepší než film

21.10.2019 3 z 5

Hora medzi nami Hora medzi nami Charles Martin

Krásný příběh. Myslela jsem si, že to bude "pouhý" příběh o přežití v horách, ale je to mnohem více. V nadšení jsem si pak pustila i film...nedělejte to, je naprosto příšerný a jen mi zkazil super dojem z knihy :)

12.05.2019 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Další úžasná kniha od této autorky. Tato a Na co Alice zapomněla jsou podle mě ty nejlepší. Přečetla jsem ji za dva dny! Rozhodně doporučuji :)

12.05.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Jsou 2 hodiny ráno a já právě dočetla tudle knihu. Myslela jsem, že ji ani nedočtu - prvních 100 stran je děsně zdlouhavých. Ale čím víc se člověk začte, zkoumá články a videa, jestli tam opravdu jsou, tím víc ho mrazí v zádech. Nevím, jestli je to pravda, ale jedno vím jistě - na Tribeč mě nikdo nedostane.

03.03.2019 4 z 5

Replika Replika Lauren Oliver

Hrozně se mi líbil nápad, jak už téma knihy, tak i její zpracování. Musím ale říct, že když postavy byly spolu, přeskakovala jsem ti stejné části :/ (četla jsem střídavě po kapitolách). Ale jinak se mi to líbilo, ale byla jsem zklamaná, že má být další díl. Upřímně by mi to takhle s tím otevřeným koncem i stačilo.

22.02.2019 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Zajimavá knížka, ale asi za mě nic převratného. Přesto mi z konce ještě teď běhá mráz po zádech.

30.07.2018 3 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

V jednoduchosti je krása. A je umění dokázat říct tolik v pár řádcích:)

24.02.2018 5 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Moc nevím, co si o té knížce myslet. Konec byl pro mě nečekaný, ale prokousat se prvními 100 stránkami bylo celkem namáhavý. Nejspíš by to šlo napsat a zpracovat líp no :D

24.10.2016 3 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Vážně jsem se snažila ji dočíst, ale prostě to nešlo. Odkládala jsem to tak dlouho, až když jsem se k tomu zase donutila, už jsem se v tom ději ztratila. Myšlenka skvělá, ale občas nuda.

10.05.2016 1 z 5