Floriška7 Floriška7 komentáře u knih

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Je to moje první knížka od Jiřího Hájíčka. Ze začátku jsme si na sebe tak nějak museli zvykat. Ale všechno dobře dopadlo. Kniha se mně líbila. Takže se těším na další. Rybí krev je další v pořadí.

22.01.2017 4 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Určitě krásná kniha. Hrůzy války jsou nepopsatelné. Za mě jen jediné. Já se nějak nemůžu poprat s tím telegrafickým stylem. Prostě mně to nesedí. Opakovaně jsem se o tom přesvědčila. Asi jsem čekala trošku víc.

14.01.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Fajnová, jako všechny ostatní od pana Hartla.

03.01.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Fajn, parádní oddechovka. Druhá v pořadí od Hartla. Jdu na erotikon.

15.12.2016 4 z 5

Dům v Bretani Dům v Bretani Marta Davouze

Knížka mně byla půjčena, nikdy bych si ji nekoupila. Dlouho jsem se přečtení bránila. Teď vím proč. Vůbec za to nestojí. Žádný spisovatelský skvost to není, ale to jsem neočekávala. Ale až takové nijaké, jsem to taky nečekala. Dvě hvězdy pouze za to, že jsem místa, která se v knize popisují navštívila a jedno je pravda. Bretaň je krásná. Nedočetla bych jí, nebýt toho, že jsem po ruce nic jiného ke čtení neměla.

29.11.2016 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Super. Mně se to líbilo moc. Oba příběhy stály za to. Trošku jsem měla strach, po přečtení příběhu Veroniky, že bude pohled Jáchyma nezajívavý. Naopak. Skvěle propojené. Už se těším na další jeho knihy. Taková příjemná oddychovka.

23.11.2016 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Ne, mně se to nelíbilo. Podle mého nadnesený pohled na věc, nečtivé a nudné. Dočetla jsem ji jen silou vůle a proto, že jsem zvyklá knížky dočítat.

09.11.2016 2 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Zařekla jsem se, že už žádné detektivky. Po delší době jsem udělala vyjímku. Bylo to čtivé, žádný skvost, ale jako zpestření, proč ne. Pro otrlé......tak to bych si nemyslela. Jsou mnohem horší.

25.10.2016 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Za mě ano....jedním dechem. Postavy mně ničím nepřipadali divné. Život i lidé jsou rozmanití.

13.10.2016 5 z 5

Podle skutečného příběhu Podle skutečného příběhu Delphine de Vigan

Zvláštní, velmi zvláštní. Tentokrát jsem moc nepochopila, co tím Vigan chtěla říct. Ze všech předchozích jejích knížek, jsem byla nadšená. Trošku mně to přišlo, že jí došla řeč, ale chtěla něco napsat. Ale možná je to jen můj pocit, nebo jsme se jen v této knize nesešly. Trošku ji zachránila až druhá polovina.

06.10.2016 3 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Už to tady bylo všechno napsáno. Ten příběh by se dal určitě napsat o spoustu stránek kratši, ale asi by to fakt nebylo ono. Určitě si ji budu dlouho pamatovat.

13.09.2016 4 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Jsem na 150 stránce a naprosto ničím mě ta knížka nenadchla. Takže po dlouhé době odkládám nepřečtenou knihu. Už tu ten názor byl taky napsán, takže nejsem jediná. Nakonec, nemůže se nám všem líbit stejné knížky.

31.07.2016 2 z 5

No a já No a já Delphine de Vigan

Delphin mě opět nezklamala. Mně se její styl psaní prostě líbí. Těším se na tu poslední.

22.07.2016 5 z 5

Noc nic nezadrží Noc nic nezadrží Delphine de Vigan

..........a takový je prostě život.

18.07.2016 5 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Mně se knížka líbila. Občas mám náladu na takové knihy. Těším se na další od Delphine.

11.07.2016 4 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Krásný příběh, neumím to popsat, to se musí přečíst, ale věřím, že ne každému se musí líbit.

07.07.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mně se to líbilo. Zajímavé prolínání příběhů i postav. Ani jsem se v nich nijak neztrácela, určitě za přečtení stojí.

08.06.2016 4 z 5

Dům duchů Dům duchů Isabel Allende

Knížka, na kterou si i po nějakém čase vzpomenu.

03.06.2016 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Taková ta fajnová, příjemná oddychovka. Přesně toto jsem od ní čekala.

19.05.2016 4 z 5

Pěkný příběh, není moc co k tomu napsat. To se musí přečíst.

03.05.2016 4 z 5