fiona007 fiona007 komentáře u knih

Celkem jde o Merde Celkem jde o Merde Stephen Clarke

Asi nejslabší díl, i když je to pořád docela sranda, nicméně začíná to být trochu stejné jako předchozí díly.

15.08.2014 2 z 5

Už zase skáču přes Merde! Už zase skáču přes Merde! Stephen Clarke

Slabší než první, ale pořád se zasmějete nad absurditou některých lidí i situacema,přes které se Paul musí dostat.

15.08.2014 3 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Už ne tolik suprový jako jednička, ale pořád pěkné, poutavé.

13.08.2014 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

a je tu poslední knížka. Až na zdlouhavé pasáže o Brumbálovi to bylo super.
Harry s věrnými kamarády, který se když tak nakonec vrátí, se vydávají na pátrání po viteálech.
Maličko mi vadily takový ty náhody, typu - Hermiono, kde jsi vzala ty knížky o viteálech, no na konci minulý knížky jsem si je přivolala, ale budiž.
Strhující bitva o Bradavice byla popsána skvěle, včetně závěrečné bitvy. Kdo vyhraje? To si přečtěte :-)

12.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhá knížka - absolutně skvělé pohádkové pokračování.
Harry se svými kamarády opět čelí různým překážkám, které ale nakonec zdolá a vyjde z všeho jako hrdina.

12.08.2014 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Tak jsem si říkala, že triologii máme za sebou, a on vyjde ještě čtvrtý a asi nejlepší díl.
Konečně rozuzlení, akorát mě mrzí Arya, líbil se mi zápas s Galbatorixem. Každopádně závěr jak se patří.

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Děj po druhé roztahané knížce trochu začne být zajímavý. Jsem ráda, že jsme se trochu vrátili k Bromovi. Rozhodně překvapil závěr knihy.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Přečtu 200 stránek a pořád jsem se nehnula z místa. Hrozně dlouhé a rozjede se to až ke konci.
Na druhou stranu popis Ellesméry mě dostal a navnadil na další pokračování.

07.08.2014 2 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

tady jsem se dost ztrácela. První část příběhu byla jakž takž stravitelná, ale pak už se mi nelíbilo a dočítala jsem z nutnosti.

07.08.2014 2 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Knížku jsem začala číst na doporučení. A opravdu, líbila se mi. Bylo to takové fantasy a westernové, ne zrovna typickej King. Konec překvapil.

Švábi Švábi Jo Nesbø

Mimo Norsko a opět skvělé. Překvapuje mě, co si pan autor všechno nevymyslí :-)

07.08.2014 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Tahle knížka se mi moc nelíbila. Nevím, čím to. Asi jak tam hodně zápasí s alkoholem (více než obvykle), každopádně příběh je zase dechberoucí a ten závěr:-)

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

že to skončí takhle, to jsem nečekala. Drobet natahované, zajímavé shledání, a zajímavý konec - trochu nečekaný.

06.08.2014

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Trochu zamotané, ale nakonec překvapivé.

06.08.2014 3 z 5