ferda ferda komentáře u knih

Pěkné čtení k vodě o současných policistech.

13.06.2017 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Po knize jsem skočil kvůli autorovi, ale je to zklamání. Se sérii" Ostrov lewis" se to nedá srovnávat. Připadlo mi to jak ta parta ze Scooby doo, která řeší nějaký zločin.

01.06.2017 3 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Celá série byla špica, ale těch postav. Kdo si to má pamatovat? Ani to střídání dějů mě nevadilo, asi by to ani jinak nešlo. Ale občas jsem se v tom strácel. Hlavně v těch postavách z minulosti či budoucnosti.

15.05.2017 4 z 5

Ďáblova pevnost Ďáblova pevnost Juraj Červenák

Lepší jak druhý díl. Toho nadpřirozena tam bylo trochu méně.Ale hlavně se děj odehrává v nám bližších zemí a ne někde v Americe. Ovšem nejlepší je tanto odkaz, ja jako dělaný na naši dobu..."S mohamedánskou havětí se nesmí vyjednávat o příměří, musí se na ni udeřit železnou pěstí a nemilosrdně ji vyprášit."

Děs Děs David Hidden

Řekl bych klasický příběh otce alkoholika(samozřejmě bývalý specialista) , který je nucen zachránit unesenou dceru.Ovšem detailní popis mučení holek je něco strašného.

23.12.2016 3 z 5

Kdo si přečte obsah knihy ,čeká něco fakt děsivého. Ovšem mě to teda tak úžasné nepřišlo. Parta podivných "dětí" co se skrývá před nějakými netvory v bažinách a vlastně prožívají to stejné pořád dokola...Nejlepší z celé knížky jsou ty obrázky.

Nová planeta Nová planeta Martin Vopěnka

Námět byl úplně parádní.Akorát jsem tápal , pro jakou věkovou skupinu je ta knížka určená.Pořád jenom..tatínek maminka.. a za pár let jenom " šup sem , šup tam.."A taky dost často nad něčím rozjímá a zbytečně se to natahuje. Ale jinak vynikající příběh .A určitě by to chtělo pokračování, protože ten závěr vzali nějak hopem.

20.11.2015

Sharpova čest Sharpova čest Bernard Cornwell

Jako vždycky když jde o ženskou Sherpe přestává myslet hlavou a opět "utře". Ale ani v tomto díle nás autor neošidí o pořádnou řež. A opět čekám na další díl.

27.03.2014 4 z 5

Poslední detektiv Poslední detektiv Robert Crais

Jako zatím každá kniha od tohoto autora stála za to.

27.03.2014 4 z 5

Zajatci bouře Zajatci bouře Thomas W. Young

Pěkně vykreslená realita války v Afghanistánu. Četl jsem to jedním dechem, akorát konec mohl být dotažený.

05.03.2014 4 z 5

L.A. rekviem L.A. rekviem Robert Crais

Druhá knížka od autora(kterou jsem četl) a opět stála za to.

28.02.2014 5 z 5

Masakr Masakr Bernard Cornwell

Takže zase budu nedočkavě čekat na další díl. protože tonto opět stál za to, hlavně popis bitvy, to je až neskutečně vylíčené.

06.02.2014 4 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Kulhánku ,máš tady tvrdou konkurenci.Hned valím pro další díl.

30.01.2014 4 z 5

Odinovi vlci Odinovi vlci Giles Kristian

Ani třetí díl nezklamal, opět potoky krve a metry vyvrhnutých střev.

14.01.2014 5 z 5

Harém Harém Colin Falconer (p)

Pro nás těžko představitelný svět z idealizovaného harému. Jinak napínavé od začátku do konce.

22.08.2013 5 z 5

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Napínavé od začátku do konce. Po dlouhé době zase něco jiného.

14.06.2013 5 z 5

Aréna jedna - Otrokáři Aréna jedna - Otrokáři Morgan Rice

Ta knížka by mohla být skvělá, ale..Ta ženská nebo holka (myslím spisovatelku) je jaksi mimo. Několik let odstavená motorka a hned chytne, havárie na motorce při 240 km/h a jen se otřepe a valí dál a takových seků je tam víc. Trochu víc reálnosti by neškodilo. Ale i tak si na druhý díl počkám.

12.05.2013 3 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Kniha roku. Bohužel nevyhrála ani s druhým dílem.

01.05.2013 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Podle prvního dílu jsou ty somotné hry trochu krátké a míň napínavé, ale závěr mě přěkvapil a hned jsem si zamluvil třetí díl.

29.03.2013 4 z 5

Mariňáci Mariňáci Robert Fabian